Liga niemiecka. Problemy w Bayernie? Kingsley Coman rozwiał wątpliwości

red
East News
Udostępnij:
Liga niemiecka. Bayern Monachium pewnie wygrał z Fortuną Düsseldorf 4:1. Bohaterem meczu został Kingsley Coman, który dwukrotnie trafił do siatki. W tygodniu doszło do bójki pomiędzy nim a Robertem Lewandowskim, ale na boisku współpracowali ze sobą świetnie i ucięli wszelkie spekulacje na temat ich konfliktu.

Bayern przystąpił do meczu z Fortuną wiedząc o sobotniej wygranej Borussii Dortmund z Mainz i od razu ruszył do ataku. Gospodarze uskrzydleni zapewnieniem sobie utrzymania w Bundeslidze nie zamierzali składać broni, ale mistrz Niemiec miał w swoim składzie Kingsleya Comana.

W 15. minucie dośrodkowanie Francuza wpadło prosto do bramki. Jeszcze przed przerwą Coman zakończył celnym uderzeniem świetną akcję Bayernu. Na 3:0 trafił Serge Gnabry, który z najbliższej odległości wpakował piłkę o siatki. W końcówce meczu Mats Hummels zagrał piłkę ręką, a rzut karny wykorzystał Dodi Lukebakio. Trafienie napastnika Fortuny nie oznaczało zakończenia strzelania, bowiem w doliczonym czasie gry Leon Goretzka ustalił wynik spotkania na 4:1.

LIGA NIEMIECKA w GOL24

Więcej o LIDZE NIEMIECKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Zarobki czołowych polskich piłkarzy nie są tak poufne jak tych występujących w Ekstraklasie. Kontrakty, których reprezentantów Polski są najbardziej lukratywne? Oto lista zarobków wybranych zawodników.

Ile zarabiają polscy piłkarze? Lewandowski na czele listy. A...