Liga niemiecka. Słabe oceny Lewandowskiego. Według sport.de Polak był najgorszym zawodnikiem meczu Hertha - Bayern

Press Focus/x-news
W piątek 5 lutego Bayern Monachium odniósł 15. zwycięstwo w tym sezonie Bundesligi. Bawarczycy wygrali na wyjeździe z Herthą Berlin po golu Kingsley’a Comana. W 12. minucie Rune Jarstein obronił strzał Roberta Lewandowskiego z rzutu karnego.

Napastnik Bayernu zmarnował szansę na zdobycie 25. bramki w lidze. Lewandowski nie wykorzystał rzutu karnego pierwszy raz od 2 lat.

Niemiecki portal sport.de surowo ocenił występ Polaka. 32-latek dostał notę 5 (w skali 6-1) i został uznany za najsłabszego zawodnika piątkowego spotkania. Do 63. minuty na boisku przebywał Krzysztof Piątek, który pięć razy strzelał na bramkę Manuela Neuera.

Mistrzowie Niemiec udali się Klubowe Mistrzostwa Świata w Katarze. W poniedziałek (8 lutego) zmierzą się w półfinale z egipskim Al Ahly. Wcześniej, bo w niedzielę meksykański Tigres UANL zagra o finał z brazylijskim Palmeiras.

To nie jest dobry czas dla 26-letniego Arkadiusza Milika. Polski napastnik jesień spędził na trybunach, a teraz prezes SSC Napoli robi mu problemy ze zmianą klubu. Jakby problemów było mało, to piłkarz właśnie rozstał się ze swoją narzeczoną, Jessicą Ziółek.Para była ze sobą prawie 10 lat, od 2019 roku zaręczona, lecz ostatnio coś zaczęło się psuć. Arek i Jessica przestali wrzucać wspólne zdjęcia, osobno spędzili sylwestra. W końcu Ziółek zmieniła status na Facebooku na "wolny", czym potwierdziła wcześniejsze spekulacje o rozstaniu. Zobaczcie zdjęcia Arkadiusza Milika i Jessiki Ziółek!

Arkadiusz Milik rozstał się z Jessicą Ziółek! Byli razem pra...

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0