Fragment meczu Proch - Szydłowianka
1/20
przejdź do galerii

Fragment meczu Proch - Szydłowianka ©Sylwester Szymczak

W środę rozegrane zostały kolejne mecze Campeon.pl Ligi Okręgowej. Rezerwy Radomiaka Radom pokonując wysoko Zwoleniankę Zwoleń, bez problemu utrzymały fotel lidera. W Pionkach Proch pokonał Szydłowiankę Szydłowiec. W derbach powiatu grójeckiego, Mazowsze zremisowało z Warką.
Proch Pionki - Szydłowianka Szydłowiec 2:0 (0:0).
Bramki: Barzyński 68, Kozicki 80 z karnego
Proch: Zawodnik - Kapusta, Jaroszek, Kowalkowski, Kisiel, Kołodziej, Barzyński (80 Cierzuch), Pryciak (46 Tkaczyk), Bańcerowski (46 Bańcerowski), Szczepański (46 Andile), Nsah (84 Mucha).
W pierwszej połowie przy stanie 0:0 rzutu karnego dla Prochu nie wykorzystał Mateusz Szczepański. Jego strzał obronił bramkarz Szydłowianki. W 20 minucie sędzia na kilkanaście minut przerwał to spotkanie ze względu na burzę.

Zamłynie Radom - Powiślanka Lipsko 2:4 (0:3)
Bramki: Wasilewski 64, Kubica 72 - Jabłoński 3, Gardynik 12, Fulara 18, Bajor 56
- Gramy naprawdę fajny futbol i już nie możemy się doczekać meczu z Prochem - mówił po meczu trener Powiślanki, Łukasz Gorgoń.

KS Warka - Mazowsze Grójec 2:2 (2:0)
Bramki: Bubiec, Witan - Rafał Sobczak 2
Rafał Sobczak uratował w drugiej połowie dwoma trafieniami jeden punkt dla Mazowsza.

Zawisza Sienno - Orzeł Wierzbica 1:6 (0:3)
Bramki: Dziurzyński 12, 30, Jaworski 25, 65, Bartosiak 60, Szczepanik 78
Orzeł: Przytuła - Spadło, Czarnecki, Różański, Abramczyk, Ankurowski, Stąpór, Dziurzyński (60 Szczepanik), Bartosiak, Jaworski, Minda
Podopieczni Rafała Stąpóra cały mecz mieli pod kontrolą. Jak przyznał trener goli mogło być znacznie więcej, ale sześć też cieszy. Ozdobą spotkania byla strzelona bramka przez Tomasza Bartosiaka bezpośrednio z rzutu wolnego

Mogielanka Mogielnica - Gracja Tczów 2:1 (0:1)
Bramki: Dudek 60, Pietrzak 80 - Lesisz 20
To był mecz o przysłowiowe 6 punktów. Mimo, że na boisku spotkały się dwie drużyny z dwóch ostatnich miejsc to mecz z pewnością mógł się podobać, było wiele okazji podbramkowych, piłkarze obu drużyn obijali poprzeczki, oraz mieli sytuacje sam na sam, ale brakowało skuteczności. Mogielanka kończyła mecz w dziesiątke po dwóch żółtych kartkach dla Dariusza Namielskiego, którą otrzymał w 80. minucie.

Zwolenianka Zwoleń - Radomiak II Radom 1:5
Bramki: Sokół 22, 40, Kucharski 27, 65, Gilewski
Radomiak: Kowalczyk (80. Grzyb) - Lech (70. Nowosadko), Kucharski, Wiatrak (80. Warchoł), Zając, Gilewski (80. Stysiek), J. Nowakowski (75. Trzos), Bogacz (70. Markiewicz), Winsztal, Jabłoński (80. Grzyb), Sokół

Jodła Jedlnia-Letnisko - Iłżanka Kazanów 2:0 (1:0)
Bramki: samobójcza 35, samobójcza 55
Jodła: Zięba – Gromski, Skórnicki Sobkowiak, Pełka (65 Gałan), Jończyński,Czarnecki (38 Rutka),Paczuła (85 Kowalski), Skowroński (75 Jedynak),Sułkowski,Osiński.
Kontrolowaliśmy spotkanie, do pierwszego gola było ciężko, ale na szczęście udało się wygrać - mówił po meczu trener Jodły, Tomasz Dziubiński.

Skaryszewianka Skaryszew - Pilica Nowe Miasto 3:1 (2:0)
Bramki: Cioch 2, Bednarek 1 - Rzepkowski

Legion Głowaczów - Centrum Radom 0:1 (0:1)
Bramka: Strzelecki 42 z karnego