Liga rosyjska. Rafał Augustyniak strzelił dwa gole i został MVP meczu [WIDEO]

red
Rafał Augustyniak strzelił dwa gole w meczu 20. kolejki rosyjskiej Premier Ligi między Uralem Jekaterynburg a FK Krasnodar. Polski pomocnik trafił do siatki w 52. minucie wyrównując rezultat, a po siedmiu minutach był już autorem gola dającego prowadzenie swojej drużynie. Krasnodar doprowadził do remisu 2:2 na kilka minut przed końcem.

Rafał Augustyniak strzelił dwa gole [WIDEO]

Po 20 kolejkach Premier Ligi Ural zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Ma niewielką przewagę nad strefą barażową. Liderem w Rosji jest Zenit z 42 oczkami na koncie. O pięć mniej ma wicelider - CSKA Moskwa.