Liga rosyjska. Terek z Komorowskim i Rybusem wygrywa na inaugurację

mgs
Terek Grozny z Marcinem Komorowskim i Maciejem Rybusem udanie zainaugurowali rundę wiosenną w lidze rosyjskiej, wygrywając ze Spartakiem Moskwa 1:0.

Marcin Komorowski mecz ze Spartakiem rozpoczął od pierwszej minuty i przebywał na boisku w pełnym wymiarze czasowym. Polski defensor pokazał się dziś z dobrej strony i często przerywał groźne akcje rywali. Z kolei Maciej Rybus na placu gry przebywał do 62. minuty spotkania i został zmieniony przez Ailtona Almeide.

Terek na prowadzenie wyszedł już w pierwszej minucie spotkania, kiedy Mauricio umieścił futbolówkę w bramce po zagraniu od Lebedenko. Zespół, w którym występują Polacy nie dał sobie wyrwać prowadzenia już do końca i udanie zainaugurował rundę wiosenną na boiskach rosyjskiej ekstraklasy.

Po dwudziestu kolejkach Terek Grozny zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 16. punktów. Natomiast Spartak plasuję się na 3. pozycji, mając na koncie 39 "oczek".

Terek Grozny - Spartak Moskwa 1:0 (1:0)

Bramki: Mauricio 1'