Liga ukraińska. Bramka Łukasza Teodorczyka [WIDEO]

Marcin Trzyna
Dynamo Kijów wygrał na wyjeździe z Metałurhem Zaporoże 6:0. Łukasz Teodorczyk strzelił gola na 4:0 w 61. minucie spotkania. Polski napastnik zszedł z placu gry w 66. minucie spotkania.

Dynamo Kijów wygrało na wyjeździe z ostatnim w tabeli Metałurhem Zaporoże 6:0. Łukasz Teodorczyk rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie Dynama. Były napastnik Lecha Poznań wpisał się na listę strzelców w 61. minucie spotkania. Asystę przy trafieniu Polaka zanotował Denys Garmash. W 66. minucie Teodorczyka na placu gry zastąpił Artem Kravets.

Dynamo Kijów zakończy rundę jesienną na drugim miejscu w tabeli, jednak kijowianie mają na swoim koncie tyle samo punktów, ile liderujący Szachtar Donieck. Dynamo i Szachtar do gry wrócą w marcu, pierwszym ligowym rywalem Dynama w przyszłym roku będzie Dnipro Dniepropietrowsk.