Liga włoska. Bramka Kownackiego na otarcie łez. Benevento wygrało drugi mecz z rzędu! [WIDEO]

psz
Dawid Kownacki zdobył kolejną bramkę dla Sampdorii
Dawid Kownacki zdobył kolejną bramkę dla Sampdorii East News
Liga włoska. Niespodzianka w meczu 20. kolejki Serie A. Zamykające tabelę Benevento odwróciło losu rywalizacji z Sampdorią Genua (3:2) i tym samym wygrało drugie spotkanie z rzędu. Po przerwie na boisku w zespole gości pojawili się Karol Linetty i Dawid Kownacki. Drugi z nich wpisał się nawet na listę strzelców w 94. minucie, ale było to tylko trafienie na otarcie łez. Z ławki rezerwowych nie podniósł się natomiast Bartosz Bereszyński.

Benevento Calcio - Sampdoria Genua 3:2 (0:1)