Liga włoska. Inter rozgniótł Sampdorię. Cztery gole Icardiego, Bereszyński zszedł w pierwszej połowie

psz
East News
Liga włoska. W meczu 29. kolejki włoskiej Serie A Sampdoria Genua przegrała u siebie z Interem Mediolan (0:5). W zespole gospodarzy w pierwszy składzie wystąpił Bartosz Bereszyński, lecz został zmieniony już w 33. minucie (kontuzja). Cały mecz na ławce przesiedział Dawid Kownacki, a Karol Linetty pauzował za kartki.

Absolutnym bohaterem spotkania był Mauro Icardi, który zdobył aż cztery bramki.

W taki sposób Icardi trafił na 3:0:

"DZIEŁO SZTUKI!"

Zobaczcie piękną bramkę Mauro Icardiego w meczu UC Sampdoria v Inter Mediolan. #włoskarobota 🇮🇹 pic.twitter.com/a5IV1Ay5Lj