Liga włoska. Napoli wygrało z Juventusem w hicie! Decydujący gol w ostatniej minucie, Polacy weszli z ławki

psz
Kalidou Koulibaly zdobył arcyważną bramkę dla Napoli
Kalidou Koulibaly zdobył arcyważną bramkę dla Napoli East News
Liga włoska. W niedzielnym hicie Serie A górą Napoli, które pokonało na wyjeździe Juventus Turyn (1:0). Po przerwie na placu gry pojawili się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, a zwycięskiego gola strzelił w ostatniej minucie Kalidou Koulibaly. Końcówca sezonu we Włoszech zapowiada się pasjonująco.

Po ponad godzinie gry na boisku zameldowali się Polacy z Napoli - najpierw wszedł Arkadiusz Milik, a kilka minut później Piotr Zieliński. Całe spotkanie na ławce Juve przesiedział z kolei Wojciech Szczęsny.

Dzięki dzisiejszej wygranej, Napoli zbliżyło się w tabeli do Starej Damej na jeden punkt. Do końca sezonu w Serie A zostały jeszcze cztery kolejki.

Tak padła zwycięska bramka dla Napoli:

SSC Napoli pokonało Juventus FC 1:0 w hicie Serie A TIM!

Czy ten gol Kalidou Koulibaly'ego przyczyni się do mistrzostwa klubu z Neapolu? #włoskarobota 🇮🇹 pic.twitter.com/qH8oaThaVd