Liga włoska. Napoli wygrywa, rywal Milika w ataku strzela

jac
Napoli - Chievo 2:0
Napoli - Chievo 2:0 Cesare Abbate
Liga włoska. Napoli nie odpuszcza Juventusowi Turyn. W meczu 6. kolejki również sięgnęło po komplet punktów. Przed własną publicznością pokonało Chievo Werona 2:0 (2:0). Piotr Zieliński rozegrał pełne 90 minut. Arkadiusz Milik wszedł na ostatnie 30.

Milik ma pecha, bo jego kontrkandydat o miejsce w składzie trafił do siatki. Stało się tak w 24 minucie. Manolo Gabbiadini, bo o nim mowa, pewnym strzałem z okolicy 14 metra wykorzystał podanie od Jose Callejona.

W 39 minucie na 2:0 podwyższył niezawodny Marek Hamsik. Kopnął niesamowicie – z narożnika pola karnego. Było to jego setne trafienie dla Napoli. Jest piątym najlepszym strzelcem w historii klubu. Równa do Diego Maradony, który 115 razy uszczęśliwiał kibiców.