Liga włoska. Roma z nieba do piekła. Surowa lekcja dla Empoli

JCZ
Liga włoska. AS Roma nie będzie kontynuować swojej dobrej passy. Chociaż prowadziła to ostatecznie przegrała z Atalantą 1:2. Nie pomogły interwencje Wojciecha Szczęsnego. Strata do Juventusu Turyn, który wczoraj gładko pokonał Pescarę, zwiększa się do siedmiu punktów.

W innym niedzielnym meczu 13. kolejki Empoli z Łukaszem Skorupskim w bramce przegrało 0:4 z Fiorentiną (na ławce pozostał Bartłomiej Drągowski). W złym nastroju musi być również Thiago Cionek. Jego Palermo uznało wyższość Bologni (1:3). Z grona Polaków cieszy się za to Karol Linetty. Sampdoria przegrywała już 0:2 z Sassuolo, ale wygrała 3:2. Wszystkie trzy bramki padły między 84 a 91 minutą. Reprezentant Polski rozegrał pełne 90 minut.

Empoli – Fiorentina 0:4

Bramki: Bernardeschi 27’, 61’, Ilicić 47’, 67’