0

Wisła Kraków

3

• 16 listopada 2011 r. zweryfikowano jako walkower 0:3 dla Wisły Kraków.

• Koniec spotkania. Wisła wygrała w Limanowej. Nie było sensacji, ale Wisła również nie zachwyciła i do końca musiała pilnować rezultatu.

• Szewczyk za Jirsaka. Druga zmiana w Wiśle.

• Trzy minuty doliczone.

• Wisła wyszła z kontrą 2 na bramkarza, ale Garguła zwolnił tempo akcji i uderzył z ostrego konta w Pyskatego. Tylko rzut rożny.

• Wisła stara się kontrolować grę w końcówce, ale Limanovia walczy o kolejne okazje.

• Pyskaty wyjściem przed pole karne ratuje swój zespół.

• Waksmudzki uderzył z linii pola karnego po stracie Garguły, ale dobrze broni Jovanić.

• Ostatnia zmiana w Limanovii, Gadzina za Pietrzaka.

• Za Kirma wchodzi zawodnik Młodej Wisły, Adrian Stanek.

• Po kolejnej akcji Wiślaków obok bramki uderzył Wilk.

• Po akcji Wisły obok słupka niecelnie uderzył Garguła.

• Wilk fauluje 30 metrów przed polem karnym. Wrzutka w pole karne przeleciała przez całą szesnastkę i wyszła obok bliższego słupka.

• Kolejna zmiana w Limanovii. Schodzi Szymon Kiwacki, w jego miejsce Piotr Chlipała.

• Limanovia wyraźnie podbudowała się nieco niewykorzystanymi okazjami Wisły i zwietrzyła swoją szansę. Czy jednak zdoła zdobyć wyrównującą bramkę?

• Zmarnowane okazje mogły się zemścić. Najpierw Lamey wybił piłkę w ostatniej chwili, a później źle interweniował Jovanić, jednak z wypuszczonej piłki nie skorzystali gospodarze. Na koniec mocne uderzenie sprzed pola karnego minęło bramkę Wisły.

• Kolejna zmarnowana "100" Wisły! Boguski fatalnie spudłował z kilku metrów uderzając obok słupka.

• Wrzutka z rzutu wolnego z prawej strony w pole karne Wisły, jednak piłkę daleko wybijał Lamey.

• Schodzi z boiska strzelec bramki dla Limanovii, Artur Skiba. W jego miejsce wchodzi Maciej Ślazyk.

• Waksmudzki wdarł się w pole karne i dograł do Skiby, tego jednak uprzedzili obrońcy.

• Wrzutka w pole karnego Limanovii, ale jeden z obrońców spokojnie odegrał głową do Pyskatego.

• Wilk uderzył ponad bramka Pyskatego. Od bramki golkiper gospodarzy.

• Rzut wolny dla Limanovii dużo od bramki. Prokop zagrał w pole karne, Kiwacki nie ograł Bruda.

• Pyskaty dobrze interweniował po rzucie rożnym dla Wisły.

• Wisła dominuje na boisku. Limanovia gra, jakby straciła wiarę. Dużo niedokładności w grze gospodarzy.

• Jirsak zmarnował doskonałą okazję na bramkę. W sytuacji sam na sam z Pyskatym wykazał się nonszalancją i uderzył obok interweniującego bramkarza i... bramki.

• Kolejny ofsajd Wisły, tym razem przed obrońców za wcześnie wyszedł Boguski.

• Nie poddaje się Limanovia, jednak jej ataki nie przynoszą na razie zamierzonego rezultatu. Od bramki Jovanić.

• Jirsak umieszcza piłkę w bramce Limanovii, jednak Czech był na spalonym i bramka nie uznana.

• Wisła próbowała iść za ciosem, jednak Lamey powstrzymany po prawej stronie pola karnego.

• W odpowiedzi rzut rożny dla Wisły. Wrzucał Jirsak, i Lamey ponownie zdobywa bramkę głową!

• Prokop z rzutu wolnego, jednak nad murem i bramką.

• Zagranie ręką Czekaja przed polem karnym Wisły i będzie dobra okazja dla gospodarzy.

• Limanovia nie zamierza się bronić w drugiej połowie. Kolejne ataku gospodarzy trwają, a Wisła musi się bronić.

• Drugą połowę rozpoczęła Wisła.

• W 15. minucie wydawało się, że Wisła wygra to spotkanie spokojnie. Bramka Lameya nie podłamała jednak Limanovii, która pod koniec połowy rzuciła się do ataku i zdołała wyrównać. Gospodarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, oddali więcej strzałów i na pewno będą jeszcze po przerwie emocje.

• Koniec pierwszej części spotkania.

• Jedna minuta doliczona.

• Trwała ofensywa Limanovii, w kilku sytuacjach dobrze bronił Jovanić, ale w końcu gospodarze dopięli swego. Wisła nie zachwyca i w tym meczu będą jeszcze emocje!

• Limanovia atakowała, atakowała i wyrównała! Z rzutu wolnego Skiba uderzył w okienko!

• Żółta kartka dla Diaza za faul.

• Kolejne ataki Limanovii. Głową uderzał teraz Skiba, ale tuż obok bramki.

• Banaszkiewicz mógł zdobyć wyrównującą bramkę, ale dobrze interweniował Jovanić.

• Mieliśmy przerwę w grze, bo na boisku leżał jeden z zawodników Limanovii. Po wznowieniu gry po rzucie rożnym dla Wisły zrobiło się groźnie pod bramką Pyskatego, ale Diaz nie sięgnął piłki.

• Po szybkim ataku Wisły sam na sam z bramkarzem znalazł się w polu karnym Jirsak, ale uderzał z ostrego konta i Pyskaty wybił na rzut rożny,.

• Prokop uderzył po ziemi z rzutu wolnego z 40 metrów. Obrońcy Wisły nerwowo interweniowali w polu karnym i Lamey wybił na rzut rożny. Po groźnym dośrodkowaniu wyłapał piłkę Jovanić.

• Okres chaotycznej gry obu zespołów. Wisła stara się konstruować ataki, ale jest niedokładna, gospodarze nie potrafią wyjść z piłką i tylko przeszkadzają rywalom.

• Po akcji gości sprzed pola karnego uderzył Brud, ale piłkę spokojnie złapał Pyskaty.

• Limanovia wyszła z dobrze zapowiadającą się akcją, ale gospodarze zaplątali się z piłką przed polem karnym.

• Wrzutka z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego, ale wybijają obrońcy Wisły. Limanovia stara się konstruować ataki, jednak na razie nie stwarza zagrożenia pod bramką gości.

• Żółta kartka dla Bruda za faul.

• Paljić wrzucił piłkę w pole karne z prawej strony, ale nie znalazł żadnego z kolegów, który mógłby zrobić z niej użytek.

• Rzut wolny dla Limanovii z boku pola karnego po faulu Lameya. Dośrodkowuje Skiba na krótki słupek, ale poradzili sobie obrońcy.

• W ataku ciągle Wisła. Jirsak uderzył z dystansu, ale wysoko ponad bramką.

• Wisła bardzo szybko objęła prowadzenie, czego obawiali się przed meczem gospodarze. Teraz Limanovii będzie o wiele trudniej wywalczyć korzystny rezultat.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Lamey głową umieszcza piłkę w siatce!

• Akcje Wisły konstruowane są głównie środkiem boiska, z czym doskonale radzą sobie gospodarze. Na razie spotkanie jest bardzo wyrównane.

• Uderzenie sprzed pola karnego piłkarza Limanovii w niewielkiej odległości minęła bramkę Jovanicia.

• Atak Limanovii prawą stroną. Piłka dośrodkowana na 12 metr, ale strzał Pietrzaka zablokowany.

• Rzut rożny dla Wisły, ale bez zagrożenia.

• W ataku Limanovia, piłkarze Wisły odzyskują jednak piłkę.

• Wisła próbuje grać prostopadłymi podaniami, jednak obrona Limanovii dobrze przecina piłki.

• Przerwa w grze. Na boisku leżał Brud.

• Rzut rożny dla Limanovii. Dośrodkowuje Basta, ale na aut piłkę wybija Wilk.

• Na razie więcej gry w środku pola, dosyć spokojny początek spotkania.

• Rafał Boguski przedzierał się przed polem karnym, jednak został powstrzymany.

• Pierwsza akcja Limanovii, jednak Wisłą szybko wyszła z kontrą i wywalczyła wrzut z autu na wysokości pola karnego.

• Początek spotkania. Od środka rozpoczną gospodarze.

• Następuje przywitanie, piłkarze zajmują już pozycje na boisku, za chwilę początek spotkania.

• Piłkarze wychodzą już na boisko. Wisła na biało, gospodarze w żółtych koszulkach i niebieskich spodenkach.

• W ubiegłym tygodniu sensację sprawił inny 3-ligowiec, Gryf Wejherowo, który wyeliminował z pucharu Górnika Zabrze. Limanovię czeka o wiele trudniejsze zadanie.

• - Jako zespół z ekstraklasy nie mamy zbyt wiele do wygrania. Nasze zwycięstwo będzie normą, a inny wynik zostanie okrzyknięty jako sensacja. Takie mecze to cały urok piłki nożnej, gdy drużyny z ekstraklasy jadą w miejsca, gdzie normalnie by nie pojechały - mówi przed meczem Robert Maaskant, trener Wisły.

• - Nikt nie musi nas specjalnie motywować. Wiemy, o co gramy i z kim gramy. Będziemy czyhać na jakiś kontratak, gdyż o otwartej grze nie ma mowy. Ważne, by szybko nie dostać bramki. Czas będzie działał na naszą korzyść - zapewnia kapitan Limanovii, Jakub Wańczyk.

• Już za pół godziny rozpocznie się piłkarskie święto w Limanowej. Miejscowa Limanovia podejmie w ramach 1/8 Pucharu Polski mistrza kraju, Wisłę Kraków.