Mecz Liverpool - Arsenal ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Liverpool - Arsenal ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

5

4 1 połowa

Arsenal Londyn

1

• Koniec meczu! Liverpool gromi Arsenal i umacnia się na pozycji lidera Premier League!

• Techniczne uderzenie Hendersona. Piłka jednak minęła bramkę rywala.

• Aaron Ramsey wrzucił piłkę prosto w rękawice Alissona.

• Alexandre Lacazette przewraca się w polu karnym rywala, ale gwizdek sędziego milczy!

• Kolejna zmiana. Tym razem Andrew Robertson zmieniony przez Nathaniela Clyne'a.

• Matteo Guendouzi zmienia Seada Kalasinacia.

• Gergino Wijnaldum opuszcza murawę, a w jego miejsce pojawia się Adam Lallana.

• Alexandre Lacazette próbował zaskoczyć golkipera rywali strzałem piętą. Piłka trafiła prosto w Alissona.

• Alexandre Lacazette wchodzi w miejsce Aubameyanga. Gabończyk grał dzisiaj bardzo słabo.

• Po golu na 5:1 gra bardzo mocno stanęła. Arsenal nie ma już siły, a Liverpool ochoty atakować.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Roberto Firmino! Hat-trick Brazylijczyka!

• Dejan Lovren został sfaulowany w polu karnym rywala i po raz drugi mamy rzut karny!

• Fabinho otrzymał świetną piłkę, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale Leno zdołał uratować swój zespół.

• Jordan Henderson melduje się na murawie w miejsce Sadio Mane.

• Dejan Lovren nie trafia w piłkę będąc na 5 metrze! To powinno być 5:1!

• Laurent Koscielny wyrwał się do akcji ofensywnej, wyłożył piłkę swojemu koledze, który został jednak zablokowany.

• Co teraz zrobił Aubameyang! Gabończyk otrzymał świetne podanie i nie trafił z 2 metrów na pustą bramkę! Sędzia odgwizdał spalonego, ale to nie zmienia faktu, że napastnik Arsenalu fatalnie spudłował.

• Przepiękna akcja gospodarzy! Zabrakło dokładności w ostatnim podaniu, aby Salah wyszedł sam na sam z Leno!

• Znakomite prostopadłe podanie do Salaha, który nie zdołał jednak minąć bramkarza rywali!

• Dobre dogranie w pole karne Arsenalu, ale tym razem Leno zdołał wyłapać piłkę.

• Shkodran Mustafi nie wyszedł na drugą połowę. W jego miejsce pojawił się Laurent Koscielny.

• Czas na drugą połowę!

• Koniec pierwszej części tego meczu! Oglądamy znakomite widowisko! Padło aż 5 bramek i Liverpool gromi Arsenal Londyn!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mohamed Salah pewnie zamienia karnego na gola! Liverpool gromi Arsenal!

• Rzut karny dla Liverpool'u! Mohamed Salah został sfaulowany przez Sokratisa!

• Ainsley Maitland-Niles notuje niecelne uderzenie. Od bramki zacznie Liverpool.

• Aaron Ramsey sfaulował rywala, jednocześnie jednak bardzo mocno przy tym ucierpiał i to on potrzebuje pomocy medycznej.

• Sead Kolasinac przerwał akcję Liverpool'u. W końcu dobra interwencja obrońcy Arsenalu.

• Granit Xhaka bardzo brzydko fauluje rywala i ma dużo szczęścia, że skończyło się to tylko żółtą kartką.

• Defensywa Arsenalu nie wie co się dzieje. To co wyprawiają to kryminał. Mohamed Salah był kompletnie niekryty, wyłożył piłkę do Mane, który wbił ją do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sadio Mane!

• Ainsley Maitland-Niles został sfaulowany blisko pola karnego rywala. Mustafi doszedł do dośrodkowania swojego kolegi, ale Alisson zdołał sparować piłkę na poprzeczkę! Wcześniej także, sędzia odgwizdał spalonego.

• Sadio Mane spokojnie minął Lichtsteinera, oddał strzał na bramkę, ale tym razem Leno stanął na wysokości zadania.

• Aaron Ramsey źle opanował piłkę w polu karnym rywala i nie zdołał oddać strzału.

• Roberto Firmino z dziecięcą łatwością minął 4 rywali i świetnym płaskim strzałem pokonał Leno! W ciągu 2 minut wynik odwrócił się o 180 stopni!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co tu się dzieje! Roberto Firmino po raz drugi!

• Tragiczne zachowania defensorów gości. Stephan Lichtsteiner nabił piłką Mustafiego, która spadłą pod nogi Firmino. Brazylijczyk musiał tylko dopełnić formalności.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Roberto Firmino po ogromnym błędzie defensywy Arsenalu doprowadza do remisu!

• Alex Iwobi znakomicie wyłożył piłkę do Maitlanda-Nilesa, który wpakował ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ainsley Maitland-Niles otwiera wynik meczu!

• Bardzo mocne uderzenie Iwobiego, ale znakomicie broni Alisson.

• Ależ było blisko! Mane wpadł w pole karne, dograł do Salaha, który trafił w boczną siatkę!

• Zawodnik Arsenalu był na spalonym. Goście stracili szansę na gola.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Robertsona! Zabrakło niewiele, a Mane miałby przed sobą pustą bramkę.

• Kibice odśpiewali "You'll Never Walk Alone", więc sędzia może rozpocząć ten mecz!

• Oba zespoły są już na murawie!

• Bezpośrednie pojedynki tych zespołów są bardzo wyrównane. Na 10 ostatnich meczów 3 razy wygrywał Liverpool, 2 razy Arsenal, a 5 razy zespoły podzieliły się punktami.

• Liverpool idzie niczym burza. W tym sezonie jeszcze nie przegrali i z 6 punktową przewagą prowadzą w ligowej tabeli. Dzisiaj nie będzie jednak łatwo. Arsenal już czai się, aby w końcu wskoczyć do pierwszej czwórki.

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Już za kilka chwil rozbrzmi pierwszy gwizdek, który rozpocznie wielki hit Premier League! Liverpool gościć będzie na własnym stadionie Arsenal Londyn!

BG

©EASTNEWS

Mecz Liverpool - Arsenal ONLINE. "The Reds" znaleźli się po świętach w bardzo komfortowym położeniu, ale przed nimi dwa bardzo trudne spotkania - z Arsenalem i Manchesterem City. Czy tuż przed Sylwestrem "Kanonierzy" stonują nastroje lidera Premier League? Przekonajmy się!

©EASTNEWS

Liverpool - Arsenal ONLINE, TRANSMISJA TV

Po ogromnych emocjach jakie angielska piłka przyniosła kibicom w Boxing Day, nadeszła pora na ostatnią serię spotkań Premier League w tym roku kalendarzowym. Pewne jest, że liderujący Liverpool nie straci w niej pierwszego miejsca w tabeli, ale sobotni hitowy pojedynek z Arsenalem może przynieść sporo fajerwerków, jeszcze przed Sylwestrem.

Fani The Reds w najlepszych snach nie wyobrażali sobie, że rok 2019 będzie kończył się dla nich tak dobrze.
Jeszcze niedawno piłkarze Jurgena Kloppa oglądali plecy Manchesteru City, natomiast teraz wyprzedzają obrońce tytułu aż o siedem punktów, a wizja pierwszego w historii mistrzostwa Premier League jest coraz wyraźniejsza. Dwa najbliższe mecze będą dla Liverpoolu kluczowe i odwiedzą na pytanie czy to rzeczywiście jest ten długo wyczekiwany przez fanów sezon. Lider albo daleko odskoczy, albo zostanie złapany.

W sobotę o 18.30 na Anfield Road przyjedzie Arsenal, czyli ostatnia i jedna z trzech drużyn (obok Chelsea i Manchesteru City), która wydarła The Reds w tej kampanii jakiekolwiek punkty. Dwaj giganci w październiku zremisowali 1:1 i od tego czasu piłkarze Kloppa wygrali aż osiem razy z rzędu. O grze lidera powiedziano już wszystko, a wielkość jego piłkarzy - ich zaangażowanie i skupienie na wspólnym celu są niepodważalne. Tym razem naprzeciwko im stanie jednak najskuteczniejszy strzelec ligi…

Pierre-Emerick Aubameyang ma już trzynaście goli na swoim koncie w tym sezonie i w sobotę będzie najgroźniejszą bronią gości. W ostatnim meczu z Brighton trafienie Gabończyka zagwarantowało Kanonierom jedynie remis, dlatego czujący na swoich plecach oddech Manchesteru United Unai Emery potrzebuje punktów. O te będzie niezwykle trudno, bo obrona Arsenalu kuleje, a Liverpool także ma w swoich szeregach strzelca wyborowego. Mohamed Salah strzelił w tym sezonie tylko jednego gola mniej niż Aubameyang i już w sobotę chętnie wyprzedzi napastnika Arsenalu w wyścigu o złotego buta.

Po meczu z Arsenalem, The Reds czeka pojedynek z Manchesterem City, który według niektórych będzie kluczowy w kontekście mistrzostwa. Najpierw The Citizens muszą uporać się jednak z Southampton, bo po dwóch porażkach z Crystal Palace i Leicester, nic co dotyczy drużyny Pepa Guardioli nie jest już pewne. Ofensywni zawodnicy obrońcy tytułu stracili swoją skuteczność, a drużyna, która zapracowała na boski status, w tydzień ukazała swoje ludzkie oblicze.

Na potknięciach Obywateli najwięcej zyskał Tottenham, który wskoczył na drugą pozycję w tabeli. Spurs to bez wątpienia najlepiej grająca drużyna w ostatnich dniach, a 11 goli strzelonych w dwóch meczach z Evertonem i Bournemouth tylko potwierdza tą tezę. W mediach mówiono, że Koguty są największym poszkodowanym świątecznego terminarza, bo grają swoje mecze co dwa dni, ale jak widać, jest zupełnie odwrotnie. Dziś, tak jak w siatkówce, to rywale poprosiliby o dłuższą przerwę dla drużyny Mauricio Pochettino, by ta wypadła z formy. Takiej możliwości jednak nie ma i to Wilki z Wolverhampton mogą być zwierzyną w sobotnim pojedynku na Wembley.

NIE ZAGRAJĄ:

Liverpool: Gomez, Matip
Arsenal Mavropanos, Welbeck, Holding, Smith Rowe, Bellerin, Mkhitaryan, Oezil

Liverpool - Arsenal TRANSMISJA TV

Transmisję meczu Liverpool - Arsenal będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport 2 – początek spotkania o godzinie 18:30. Żaden darmowy i legalny stream online nie będzie dostępny. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.