2

Chelsea Londyn

2

• Koniec!!! Po fantastycznym meczu na Anfield Road mamy podział punktów

• G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Cóż za fantastyczny mecz!!! Suarez strzela głową po ręce Cecha do bramki!!!

• i kolejna kartka - tym razem dla Carraghera za faul na Torresie

• Godzina gry za nami. Chelsea po nieodpowiedzialnym zagraniu Suareza znów prowadzi. Jednak pół godziny to dużo czasu i z pewnością gospodarze walczyć jeszcze będą o pełną pulę

• Lucas za faul

• Suarez za zagranie ręką w polu karnym ogląda kartkę

• G o o o l l l ! ! ! ! Hazard pewnie wykorzystuje rzut karny

• Karny dla Chelsea!!!

• Cesar otrzymuje kartkę za faul taktyczny

• Po tej bramce od razu odżyły trybuny. Kibice gospodarzy mobilizują swoich zawodników

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Kapitalne wejście reprezentanta Anglii w drugiej połowie. Sturridge po otrzymaniu dośrodkowania z prawej strony z bliska pakuje futbolówkę do siatki!!

• W pojedynku z Luizem Suarez wywalczył korner po którym jednak nie wydarzyło się nic oszałamiającego

• W ostatniej chwili Hazard został zablokowany przez rywala będąc przed bramką Reiny

• Sturridge miałby kapitalne wejście !! Jego uderzenie bowiem z 25 metrów trafia w słupek bramki The Blues!!

• Sturridge zmienia Coutinho

• Gramy!!

• Arbiter kończy pierwszą połowę, która z pewnością mogła się podobać. Zapraszam po przerwie

• Minutę dolicza sędzia do pierwszej połowy.

• Gospodarze w ostatnich minutach pierwszej połowy próbują wyrównać ale Chelsea gra dziś doskonale w obronie

• Wyśmienita interwencja Cecha, który nogami doskonale broni uderzenie Suareza! To najlepsza okazja gospodarzy na wyrównanie

• Hazard zagrywa do Maty ale obrońca gospodarzy sobie poradził

• Downing mocno z dystansu ale Mikel blokuje to mocne uderzenie

• Pepe Reina uprzedza odważnym rzutem pod nogi Torresa

• Torres ogląda żółtą kartkę za faul

• 10 minut do końca pierwszej ciekawej połowy w tym spotkaniu

• Piękna akcja Ramires-Mata-Oscar zakończona jednak stratą piłki przez tego ostatniego

• Gospodarze próbują odrobić jednobramkową stratę ale jak na razie brakuje im pomysłu na skuteczną akcję

• David Luiz uderza z ponad 30 metrów na bramkę i z ogromnymi kłopotami bramkarz gospodarzy łapie piłkę

• Łatwa strata w środku pola i Henderson ogląda kartkę za faul taktyczny

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Po rzucie rożnym Oscar piękną główką pokonuje Reinę !!!

• Suarez w dogodnej sytuacji pośliznął się na mokrej murawie

• John Obi Mikel w środku boiska zatrzymuje Suareza

• Spadło tempo meczu ale to z pewnością za chwilę się zmieni

• Kapitalnie uderza z 20 metrów Ramirez i Pepe Reina instynktownie piąstkuje piłkę

• Stewart Downing strzela nad poprzeczką bramki

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy po akcji Suareza

• Kwadrans spotkania za nami. Pomimo, że nie ma zbyt wielu sytuacji podbramkowych to mecz może się podobać.