• Nie powiodła się akcja Umera. Ostatecznie Adrian wznawia grę od bramki.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Podtrzymuje rodzinną tradycję

• A jednak wziął kartki. Fabinho upomniany "żółtkiem" za przewinienie.

• Andreas Ekberg zapomniał z szatni kartek. Kolejne ostre wejście, tym razem Okugawy, bez konsekwencji...

• Ulmer szukał miejsca do oddania strzału. Zwlekał jednak z decyzją i został zablokowany.

• Majeed Ashimaru zmienia Zlatko Junuzovicia.

• Bezcenny dla "The Reds"

• Dominik Szoboszlai schodzi, Masaya Okugawa wchodzi

• Kristensen wybija piłkę głową z pola karnego po centrze Egipcjanina, pod nogi Junizovicia. Tten przegrywa przebitkę z Fabinho, po czym Firmino zagrywa w "uliczkę" do Salaha, a ten mimo że być wzięty w "sandwich" przez dwóch rywali zdołał kropnąć nie do obrony w stronę bramki!

• LIVERPOOL ZNOWU NA PROWADZENIU! MOHAMED SALAH!!!

• Defensywa Salzburga radzi sobie bez wysiłku z dośrodkowaniem Milnera z rzutu rożnego.

• Divock Oriigi zmienia Georgino Wijnalduma.

• Juergen Klopp reaguje natychmiastową zmianą. Za Jordana Hendersona pojawia się James Milner

• Liverpool wywalczył rzut rożny. Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Stankovicia.

• Szok i niedowierzanie w sektorach zajmowanych przez kibiców Liverpoolu! Minamino na prawej stronie pola karnego podaje wzdłuż linii pola bramkowego przed pustą bramkę do Halanda, który tylko dostawia stopę i kieruje piłkę do siatki!

• CO SIĘ DZIEJE NA ANFIELD? ERLING BRAUT HALAND WYRÓWNUJE!!!

• Zmiana w ekipie gości. W miejsce Patsona Daki pojawia się Erling Braut Haland!

• Goście szybko wznowili grę z rzutu wolnego, wykorzystując gapiostwo "The Reds" Hwang centruje z lewego skrzydła w pole karne, skąd nadbiegający Minamino uderzeniem z woleja - po koźle - pokonuje Adriana!

• SALZBURG ŁAPIE KONTAKT! TAKUMI MINAMINO!!!

• Wijnaldumowi brakowało centymetrów, by wpisać się na listę strzelców! Minimalnie chybił, posyłając piłkę w stronę prawego dolnego rogu!

• Po chwili Hwang uderza z pola karnego kilka metrów obok prawego słupka. Koreańczyk jest wyraźnie niepocieszony swoją próbą.

• To mogła być kolejna kuriozalna bramka stracona przez Liverpool! Adrian nonszalancko wybił piłkę pod nogi Daki, ale ten nie wykorzystał prezentu!

• Salah centruje w pole karne, ale tam akurat nie było żadnego z jego kolegów.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Powoli przenosimy się na Anfield, gdzie kończy się przerwa w meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów między Liverpoolem a RB Salzburg. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 3:1. Co nas czeka po zmianie stron? A może operator tablicy wyników obstawił wynik 3:3? ;)

• Hwang "położył" van Dijka jak Messi Boatenga

• Koniec pierwszej połowy. Liverpool prowadzi z RB Salzburg 3:1.

• Tymczasem na tablicy wyników

• Piłka po strzale Ulmera z dystansu w znacznej odległości mija bramkę gospodarzy.

• Świetne indywidualna akcja Koreańczyka w polu karnym zakończony atomowym uderzeniem w stronę dalszego słupka. Zaskakuje bardziej zachowanie van Dijka, który dał się ograć na "zamach" jak trampkarz...

• GOL DLA SALZBURGA! HEE-CHAN HWANG!!!

• Ekberg oszczędził Minamino, który faulował w ataku. Albo Szwed zapomniał z szatni kartek.

• Prostopadłym podaniem z lewej strony Robertson uruchomił w pole karne Firmino, którego strzał zdołał odbić Stanković, ale wobec dobitki Salaha był bezradny!

• GOL DLA LIVERPOOLU! MOHAMED SALAH!!!

• I jeszcze jeden korner. Z narożnika wrzucał Junuzović, ale Wober był na spalonym.

• Salzbueg miał jeszcze korner, ale nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką "The Reds".

• W odpowiedzi doskonałej sytuacji nie wykorzystał Minamino! Piłkę zmierzającą do siatki tuż przy lewym słupku zdołał sparować Adrian!

• Salah był bliski wpisania się na listę strzelców! Z pola karnego uderza jednak tuż obok bramki!

• Szkot kieruje piłkę do siatki po podaniu... Alexandra-Arnolda!

• ANDREW ROBERTSON PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• Dadio Mane jest trzecim piłkarzem Liverpoolu, który w Lidze Mistrzów strzelił co najmniej 15 bramek. W klasyfikacji, w której prowadzi Steven Gerrard (21 goli), zrównał się z Mohamedem Salahem.

• Salah na lewej stronie. Już "szukał" wzrokiem Firmino w polu karnym, gdy rozległ się gwizdek sędziego. Spalony.

• Mwepu powinien bardziej uważać. Skosił rywala jak trawę na wiosnę, a - o dziwo - sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• A teraz Henderson szukał prostopadłym podaniem Salaha. Zagrał nie w tempo do Egipcjanina.

• Asysta Firmino przy bramce Sane

Nie ma mowy o spalonym. Idealne podanie Firmino w tempo do Mane

• Świetna akcja w ofensywie gospodarzy. Po dwójkowej akcji z Mane Firmino sprytnym podaniem obsłużył w "szesnastce" Senegalczyka, który w sytuacji sam na sam ze Stanoviciem uderza w prawy dolny róg nie do obrony!

• GOL DLA "THE REDS"! SADIO MANE!!!

• Na solową akcję zdecydował się Hwang. Poradzili sobie z nim obrońcy Liverpoolu.

• Niezła wrzutka Alenxandra-Arnolda z narożnika. Radzą sobie jednak goście.

• Firmino w roli skrzydłowego szukał miejsce na dośrodkowanie w pole karne. Został zablokowany przez 2 rywali, ale zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Onguene na spalonym.

• Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Andreas Ekberg ze Szwecji. Na liniach będą mu pomagać rodacy - Mehmet Culum i stefan Hallberg. Sędzią technicznym jest za to Kristoffer Karlsson.

• Rezerwowi Liverpoolu: Kelleher - Keita, Lallana, Milner, Origi, Oxlade-Chamberlain, Lovren.

Rezerwowi RB Salzburg: Farkas - Ashimeru, Haland, Koita, Koehm, Okugawa, Andre Ramalho.

• Niedawno zakończyło się inne spotkanie w tej grupie, a mianowicie Genk - Napoli. Żadnej ze stron nie udało się strzelić nawet jednego gola, więc obie ekipy podzieliły się "oczkiem".

• Już tylko 20 minut dzieli nas od starcia w grupie E Ligi Mistrzów, w którym Liverpool zmierzy się z RB Salzburg!

psz

Mecz Liverpool FC - Red Bull Salzburg ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Liverpool FC - Red Bull Salzburg ONLINE. Broniący tytułu Liverpool powalczy z Red Bull Salzburg o pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej. Relacja na żywo z meczu Liverpool - Salzburg w GOL24.pl!

Mecz Liverpool FC - Red Bull Salzburg ONLINE

W 1. kolejce kibice The Reds doznali sporego rozczarowania. Piłkarze Juergena Kloppa przegrali bowiem na wyjeździe z SSC Napoli (0:2). W odmiennych nastrojach są mistrzowie Austrii, gdyż Red Bull Salzburg dwa tygodnie temu rozbił u siebie KRC Genk (6:2). Hat-trickiem w tamtym spotkaniu popisał się dziewiętnastoletni Erling Braut Haland.

- Oczywiście Norwegia ma bardzo dobrych piłkarzy. Haland jest wspaniałym zawodnikiem. Bardzo młodym, bardzo pewnym siebie, bardzo szybkim, ze spokojem patrzy na boisko, jest skupiony, właściwe zagrożenie. Wygląda na przyzwoitego piłkarza i jest w idealnym miejscu na ten moment. Dla gracza w jego wieku jest bardzo ważne, aby móc grać tak często, jak to możliwe, na najwyższym możliwym poziomie i przygotować się na kolejne żywicowe wyzwania. Właściwie to robi w tej chwili. Niestety nie jest jedynym zagrożeniem ze strony Salzburga, ale jest jednym z nich - mówi trener The Reds.

W swoich ligach oba zespoły są zdecydowanyli liderami. Zarówno Liverpool, jak i Salzburg jeszcze nie przegrały meczu na krajowym podwórku. Dzisiejszy pojedynek w fazie grupowej Ligi Mistrzów zapowiada się więc pasjonująco.

- Liga austriacka jest oczywiście dobrą ligą. Grałem tam przez dwa i pół roku i na pewno spotkałem wspaniałych ludzi - świetny sztab szkoleniowy, wspaniałą drużynę i klub. Nauczyłem się wiele, jako człowiek, ale także jako piłkarz. Salzburg jest naprawdę świetnym zespołem i radzi sobie bardzo dobrze. Musimy podejść do nich z szacunkiem, spodziewamy się w środę bardzo trudnego meczu. Zrobimy wszystko, żeby uzyskać pozytywny wynik - dodaje Sadio Mane.

Mecz Liverpool FC - Red Bull Salzburg TRANSMISJA TV

Studio przed środowymi meczami Ligi Mistrzów rozpocznie się o godz. 18 w Polsacie Sport Premium 1 i Polsacie Sport Premium 2. Spotkanie Liverpoool - Salzburg będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Premium 2, od godz. 20:50. Mecz komentować będą Mateusz Borek i Roman Kołtoń (z Liverpoolu).

21:00 mecz Liverpool FC - Red Bull Salzburg transmisja tv
Polsat Sport Premium 2

Tekstowa relacja na żywo z meczu Liverpool FC - Red Bull Salzburg live w GOL24.pl!