Mecz Liverpool - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Liverpool - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Ostateczny bój o fazę pucharową

Liga Mistrzów, Grupa C
2018-12-11 21:00

Liverpool FC

1

SSC Napoli

0

• Niezwykła była końcówka tego meczu - Napoli mogło wyrównać i awansować do fazy pucharowej, a Liverpool powinien podwyższyć wynik na 2:0. Jednobramkowe zwycięstwo "The Reds" daje im jednak najważniejsze, czyli awans do fazy pucharowej. W grupie C wygrywa PSG, drugi jest właśnie Liverpool, a Napoli mimo prowadzenia w grupie i zaledwie jednej porażki na pocieszenie została tylko Liga Europy. To już wszystko na dziś, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• KONIEC MECZU! LIVERPOOL WYGRYWA 1:0 I MELDUJE SIĘ W FAZIE PUCHAROWEJ!

• Teraz powinno być 2:0 dla Liverpoolu! Salah wypuszcza Mane, Senegalczyk był sam na sam z Ospiną, lecz uderzył obok słupka!

• Później piłka wylądowała jeszcze w bramce Liverpoolu, ale był spalony.

• ALEŻ OKAZJA ARKADIUSZA MILIKA! Polak mógł, a nawet powinien przesądzić o losach meczu, ale przegrał pojedynek z Alissonem. Potem próbował jeszcze dobijać przewrotką - bezskutecznie!

• Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie. Napoli uważa, że to za mało, Liverpool, że za dużo.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Boisko opuszcza Trent Alexander-Arnold, pojawia się na nim Dejan Lovren.

• Próbuje jeszcze odwrócić losy tego meczu Napoli. Strzał z powietrza Insigne był jednak bardzo niecelny.

• JAK TO NIE WPADŁO! Świetna akcja Liverpoolu, Salah wycofał piłkę do Mane, a ten z kilku metrów przeniósł futbolówkę nad poprzeczką!

• Wijnaldum w dobrej sytuacji uderza niecelnie. Mógł podawać do Mane, ale nie zauważył lepiej ustawionego kolegi.

• Skurcze łapią Jamesa Milnera i reprezentant Anglii opuszcza boisko. Zastępuje go Fabinho.

• Niepotrzebny faul Mohameda Salaha na Ospinie. Egipcjanin z żółtą kartką.

• Wijnaldum otrzymał piłkę w polu karnym i natychmiast uderzył, ale piłka po rykoszecie ląduje w rękach Ospiny.

• Wszystko wskazuje na to, że PSG wygra grupę C. Gol Marquinhosa sprawił, że paryżanie prowadzą w Belgradzie 3:1.

• Pierwsza zmiana w Liverpoolu. Naby Keita za Roberto Firmino.

• Stuprocentowa sytuacja po drugiej stronie boiska! Milik zgrał piłkę do Insigne, ten dograł piłkę do Callejona, lecz Hiszpan chyba nie spodziewał się błędu Hendersona i fatalnie przestrzelił!

• Znów było blisko, świetną okazję po dośrodkowaniu Salaha marnuje Van Dijk. Obrońca i tak był jednak na spalonym.

• Znowu ratuje Napoli Ospina! Kolejna szybka akcja gospodarzy, Salah podał do Hendersona, ten dograł piłkę do Mane, lecz strzał Senegalczyka broni golkiper!

• Kolejna kontra Liverpoolu po złym przerzucie Milika. Mane powstrzymany jednak przez Raula Albiola - znakomita interwencja obrońcy!

• To mogło być 2:0! Kontra Liverpoolu, rozegrali ją Firmino i Mane, a Salah znalazł się w sytuacji sam na sam z Ospiną! Bramkarz Napoli najpierw nieco wytrącił piłkę spod nóg Egipcjanina, a potem obronił jego uderzenie!

• Akcja Polaków. Milik otrzymał piłkę w polu karnym, wycofał ją do Zielińskiego, lecz drugi z naszych piłkarzy uderzył wysoko nad bramką.

• Ghoulam zagrywa lewą stroną do Insigne, ten zablokowany przez Matipa. Mieliśmy jeszcze rzut rożny, ale ten nie przyniósł żadnego zagrożenia.

• Trzecia i ostatnia zmiana w Napoli. Na murawie pojawia się Faouzi Ghoulam, a opuszcza ją Mario Rui.

• Trent Alexander-Arnold uderzył z dystansu, piłka odbiła się najpierw od Koulibaly'ego, potem od Firmino, ale wylądowała w rękach Ospiny.

• Mamy drugiego z Polaków na boisku! Zamiast Driesa Mertensa na murawie pojawia się Arkadiusz Milik.

• Szybka akcja Liverpoolu, faulowany Mane.

• Na razie atakuje jednak Liverpool. Indywidualna akcja lewą stroną Milnera, próbował dokręcić piłkę przy słupku, ale uderzył obok bramki.

• Zmiana w Napoli. Gości ma poderwać Piotr Zieliński! Polak zastąpił Fabiana Ruiza.

• Henderson mógł podwyższyć wynik na 2:0, lecz na linii czujny Ospina.

• Ciekawie zaczyna robić się w Belgradzie - Crvena Zvezda strzela bramkę kontaktową i przegrywa z PSG już tylko 1:2!

• Teraz ze sporej odległości szczęścia próbował Van Dijk. Daleko od celu.

• Natychmiastowa odpowiedź Liverpoolu! Z kilkunastu metrów główkował Roberto Firmino, na posterunku był jednak Ospina.

• Rzut rożny dla Napoli. Dośrodkowanie w pole karne zakończyło się strzałem głową Raula Albiola, ale strzał był za lekki, aby zaskoczyć Alissona.

• Salah zszedł z piłką z prawej strony do środka i uderzył, lecz został zablokowany.

• Mario Rui był z piłką po prawej stronie, ale powstrzymał go Joel Matip. Liverpool szybko wyszedł z kontrą, lecz tym razem Koulibaly powstrzymał Salaha.

• Bardzo niepewne jest Napoli w drugiej połowie, teraz błąd w środku pola. Mane złapany jednak na spalonym.

• Kolejna strata Napoli, piłkę na lewej stronie otrzymał Mane, ale dośrodkowanie w kierunku Salaha było niecelne. Wcześniej Egipcjanin i tak faulował jednego z obrońców.

• Fatalna strata Napoli i szybka kontra Liverpoolu! Salah mógł zdobyć drugą bramkę w tym spotkaniu, ale uderzył obok słupka!

• Salah poradził sobie z Allanem i dograł piłkę do Wijnalduma, lecz ten drugi z pierwszej piłki uderza bardzo niecelnie.

• Szybka odpowiedź Liverpoolu przyniosła rzut rożny. Dośrodkowanie Milnera wybite przez obrońcę, jeszcze jeden korner, po którym piłka wylądowała w rękach Ospiny.

• Indywidualna akcja Fabiana Ruiza. Powstrzymuje go jednak Henderson.

• Od środka rozpoczyna Napoli. Oba zespoły na razie bez żadnych zmian.

• Znów gramy!

• Powoli wracamy już do Liverpoolu. Czas na drugą połowę!

• Naprawdę dobry mecz oglądamy na razie na Anfield! Napoli nieźle zaczęło, ale im dłużej trwała pierwsza połowa, tym większą przewagę mieli gospodarze. Przy takim wyniku "The Reds" mają awans do fazy pucharowej. Carlo Ancelotti musi coś zmienić - kto wie, może na boisku pojawią się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Na drugą część spotkania zapraszamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy! Liverpool prowadzi z Napoli 1:0 po golu Mohameda Salaha.

• Mertens znów znalazł się przy piłce, ale dwóch rywali momentalnie do niego doskoczyło. Skończyło się tylko na aucie dla gości.

• Mertens strzałem z dużej odległości próbował zaskoczyć wysuniętego Alissona. Bezskutecznie, strzał był niecelny.

• Trzy minuty dłużej potrwa pierwsza połowa meczu w Liverpoolu.

• PSG po golu Neymara prowadzi w Belgradzie już 2:0. Na ten moment paryżanie wygrywają grupę C, Liverpool jest drugi, a Napoli pozostaje rywalizacja w Lidze Europy!

• Napoli próbowało odpowiedzieć, ale nie przyniosło to żadnego zagrożenia - piłka wylądowała w rękach spokojnie interweniującego Alissona.

• Kalidou Koulibaly znów nie radzi sobie z Salahem. Zarobił żółtą kartkę.

• Napoli chciało szybko odpowiedzieć. Dwie okazje miał Fabian Ruiz - najpierw jego uderzenie nie sprawiło problemów Alissonowi, a potem gracz Napoli strzelił obok słupka.

• Anfield w ekstazie! Akcja Liverpoolu prawą stroną, Milner dograł piłkę do Mohameda Salaha, a Egipcjanin minął Coulibaly'ego i wykorzystał złe ustawienie Ospiny, który nie pilnował krótkiego słupka. Piłka przeleciała między nogami bramkarza i wylądowała w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOL DLA LIVERPOOLU! ALEŻ AKCJA SALAHA!

• Błąd Hamsika, Salah wpada z piłką w pole karne z prawej strony, lecz piłkę po dośrodkowaniu wybija Raul Albiol.

• Jordan Henderson uderzał z dystansu, ale ten strzał nie mógł zagrozić bramce Napoli.

• Kolejny atak Liverpoolu. Piłka po dośrodkowaniu ląduje w rękach Ospiny, a Salah odbija się od obrońców.

• Liverpool spokojnie rozgrywa piłkę od tyłu. A kibice gospodarzy głośno wspierają miejscowych piłkarzy kolejnymi przyśpiewkami.

• Przyciska rywali Liverpool, Salah walczy z przeciwnikami nawet w parterze. Cała akcja skończyła się wywrotką Ospiny, sędzia chyba niepotrzebnie odgwizdał tu faul.

• W drugim meczu grupy C mieliśmy szybkie otwarcie wyniku. PSG już od 10. minuty prowadzi w Belgradzie po bramce Edinsona Cavaniego. Przy takim wyniku paryżanie są pewni awansu do fazy pucharowej.

• Van Dijk wybija piłkę po dośrodkowaniu Callejona. Będzie rzut rożny dla Napoli.

• Juergen Klopp tę akcję piłkarzy Liverpoolu skwitował oklaskami. Bezbramkowy remis nie jest jednak dobrym rezultatem dla niemieckiego trenera i jego zawodników.

• Nieuznany gol dla Liverpoolu! Salah zagrał na prawą stronę do Roberto Firmino, ten dośrodkował w kierunku Mane, a Kameruńczyk trafił do siatki. Znajdował się jednak na spalonym!

• Sadio Mane faulował w ofensywie Nikolę Maksimovicia. Anfield tę decyzję arbitra skwitowało oczywiście porcją solidnych gwizdów.

• Z rzutu wolnego nic nie wyszło, a Napoli mogło nawet wyjść z kontrą. Akcja gości szybko przerwana, Liverpool znów ma piłkę.

• Mario Rui fauluje Salaha w pobliżu narożnika boiska.

• A Dries Mertens wraca jednak na boisko. Wyglądało to groźnie, ale Belg jest zdolny do gry.

• Georginio Wijnaldum próbował uderzenia z dystansu, lecz zostało ono zablokowane. Liverpool wciąż przy piłce.

• Dries Mertens nie podnosi się z boiska. Wygląda na to, że potrzebna będzie zmiana. Rozgrzewa się już Arkadiusz Milik!

• Żółta kartka dla Virgila van Dijka. Co prawda trafił on w piłkę, lecz później trafił w nogi Mertensa.

• Matip zagrał na prawe skrzydło do Salaha, ale Kalidou Koulibaly jest na razie zaporą nie do przejścia.

• Bardzo wysokie tempo mamy na początku tego spotkania - mecz na Anfield jak najbardziej godny jest miana hitu! Okazję na gola miał James Milner, lecz futbolówka po strzale głową Anglika przeleciała nad poprzeczką.

• Natychmiastowa odpowiedź Napoli! Mario Rui urwał się prawą stroną, dograł do Marka Hamsika, a Słowak minimalnie pudłuje sprzed pola karnego!

• Ależ okazja dla Liverpoolu! Świetna kontra gospodarzy, duża dziura w szeregach Napoli na lewej stronie i dośrodkowanie do Salaha. Egipcjanin był sam na sam z Ospiną, lecz źle przyjął piłkę i ta wylądowała w rękach bramkarza!

• Świetna akcja Napoli, rozrzucenie piłki na lewą stronę i dośrodkowanie w kierunku Insigne. Sytuację wyjaśnia Virgil van Dijk.

• Napoli spokojnie rozgrywa piłkę z tyłu. Gdy trafiła do Davida Ospiny, na Anfield momentalnie rozbrzmiała porcja gwizdów.

• Przez moment groźnie zrobiło się w polu karnym Liverpoolu. Lorenzo Insigne próbował dograć piłkę do Jose Callejona, lecz futbolówka nie dotarła do adresata.

• Liverpool musi dziś wygrać i od początku meczu to gospodarze chcą przejąć inicjatywę. Na razie jeszcze niewiele z tego wychodzi, bo przy Salahu momentalnie jest kilku rywali.

• Od środka rozpoczęli piłkarze Liverpoolu. Gospodarze w czerwonych strojach, Napoli na niebiesko-biało.

• Zaczynamy!

• Kibice Liverpoolu i tak zagłuszyli hymn Champions League swoim "You'll never walk alone". Ależ kocioł będzie dziś na Anfield!

• Gracze już na murawie. Czas na hymn Ligi Mistrzów.

• Hymn Liverpoolu wykonany, piłkarze obu drużyn już w tunelu. Bohaterowie dzisiejszego spotkania zaraz pojawią się na boisku!

• Anfield Road wypełnione dziś niemal do ostatniego miejsca. Czy wyjątkowy doping fanów "The Reds" poniesie dziś podopiecznych Juergena Kloppa? "You'll never walk alone" właśnie niesie się po trybunach!

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Słoweniec Damir Skomina. Zaczynamy już za kilka chwil!

• W pierwszym meczu Napoli zwyciężyło 1:0 po trafieniu Lorenzo Insigne w 90. minucie spotkania. Czy dzisiaj wszystko znów rozstrzygnie się w końcówce?

• Rezerwowi Napoli: Orestis Karnezis, Adam Ounas, Elseid Hysaj, Piotr Zieliński, Faouzi Ghoulam, Amadou Diawara, Arkadiusz Milik

• Rezerwowi Liverpoolu: Simon Mignolet, Dejan Lovren, Fabinho, Naby Keita, Xherdan Shaqiri, Divock Origi, Daniel Sturridge

• Na stronie widzicie już wyjściowe składy obu zespołów. W Napoli zabrakło niestety miejsca dla Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego, którzy ostatnio strzelali gole w meczu z Frosinone. Polacy rozpoczną spotkanie na ławce rezerwowywch.

• Liverpool w poprzednim sezonie grał w finale, ale teraz nie jest nawet pewien wyjścia z grupy. Podopieczni Juergena Kloppa muszą wygrać z Napoli dwiema bramkami, aby mieć zagwarantowany udział w fazie pucharowej. Zwycięstwo jednym golem awans dać może, ale wcale nie musi. Każdy inny rezultat sprawi, że dalej będziemy oglądać Napoli i PSG. Paryżanie w Belgradzie w tym samym czasie grają z Crveną Zvezdą.

• Już dzisiaj poznamy pierwsze z decydujących rozstrzygnięć w fazie grupowej Ligi Mistrzów! Na hit grupy C, w którym Liverpool zmierzy się z Napoli zaprasza Maciej Pietrasik. Zaczynamy już za pół godziny!

red

Liverpool - Napoli LIVE! Ostateczny bój o fazę pucharową

Liverpool - Napoli LIVE! Ostateczny bój o fazę pucharową ©AFP/East News

Mecz Liverpool - Napoli ONLINE. Przygotujmy się na wielkie grzmoty! W najmocniej obsadzonej grupie C Ligi Mistrzów w grze o awans są jeszcze trzy drużyny. "The Reds" muszą wygrać na Anfield, żeby przejść do fazy pucharowej. Czy przeszkodzą w tym Polacy - Arkadiusz Milik z Piotrem Zielińskim? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz Liverpool - Napoli ONLINE

Najłatwiej ma dzisiaj... Paris Saint-Germain. Zespół Thomasa Tuchela zajmuje wprawdzie drugie miejsce w grupie, ale do dogrania pozostał mu rewanż z najłatwiejszym przeciwnikiem - Crveną Zvezdą Belgrad. Możemy zakładać, że to będzie łatwe zwycięstwo, skoro w Paryżu padł wynik 6:1.

Jeżeli PSG faktycznie wygra to sprawa awansu rozstrzygnie się już wewnątrz samej pary Liverpool - Napoli. Przewagę przed spotkaniem posiadają Włosi. To bowiem błysk Lorenzo Insigne w doliczonym czasie przesądził o skromnym zwycięstwie na Stadio San Paolo. Dziś wystarczy więc remis.

Oglądaj mecze lig zagranicznych na żywo online w Player.pl >>>

- Z pewnością to ważny test. Ten mecz zdecyduje, czy wyjdziemy z niezwykle wymagającej grupy. Musimy być spokojni. Przyjechaliśmy na finałowe spotkanie fazy grupowej i podejdziemy do niego z niewielką przewagą. Upiekliśmy już ciasto, teraz musimy położyć na nim wisienkę. Mam nadzieję, że jeden z naszych piłkarzy to zrobi - powiedział trener Napoli Carlo Ancelotti.

Chociaż Liverpool przegrał niespodziewanie z Crveną Zvezdą (0:2) oraz minimalnie z PSG (1:2) to wciąż może być dobrej myśli. Trener Juergen Klopp na konferencji podchwycił (pewnie nieświadomie) narrację Adama Nawałki: - Powiedziałem moim chłopcom, że jeśli nie wydarzy się nic dziwnego, na przykład z decyzjami sędziowskimi, to wierzę, że osiągniemy to, na co zasługujemy. Jedynym sposobem na to jest występ na najwyższym poziomie zarówno w defensywie, jak i ofensywie.

Zawody od godziny 21:00 poprowadzi sędzia Damir Skomina ze Słowenii. Według czołowych włoskich gazet obaj Polacy (Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik) mimo ostatnich trafień w Serie A rozpoczną mecz na ławce rezerwowych Napoli.

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz Liverpool - Napoli?

Mecz Liverpool - Napoli: PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson - Henderson, Wijnaldum, Shaqiri (Milner?), Firmino, Mane - Salah.
Napoli: Ospina - Maksimović, Albiol, Koulibaly, Rui - Callejon, Allan, Hamsik, Ruiz (Zieliński?) - Mertens, Insigne

Mecz Liverpool - Napoli: NIE ZAGRAJĄ:

Liverpool: Solanke, Clyne, Gomez, Lovren (?)
Napoli: Verdi, Chiriches

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Napoli - Liverpool 1:0 (Liga Mistrzów, 03.10.2018)
Liverpool - Napoli 5:0 (sparing, 04.08.2018)
Liverpool - Napoli 3:1 (Liga Europy, 04.11.2010)

Mecz Liverpool - Napoli TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi kanał Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz dostępny dzięki płatnej aplikacji IPLA TV. Prosto z Anfield Road komentuje duet Mateusz Borek – Artur Wichniarek. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 21:00. Zapraszamy!