Liga Mistrzów. Liverpool - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w...

Liga Mistrzów. Liverpool - Napoli ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Zakończą z kompletem zwycięstw?

Liga Mistrzów, Grupa A
2022-11-01 21:00

Liverpool FC

2

SSC Napoli

0

• Dziękujemy serdecznie za relację LIVE!

• Liverpool przerwał serię Włochów: ekipa Piotra Zielińskiego zanotowała 27 kolejnych spotkań bez porażki, w tym 13 kolejnych zwycięstw. Wygląda to nieprawdopodobnie!

• Koniec meczu! Największe emocje w ostatnich minutach!

• GOL UZNANY! LIVERPOOL 2, NAPOLI 0.

• BRAMKA DLA LIVERPOOLU, ALE CZEKAMY CZY GOL ZOSTANIE UZNANY. TRWA VAR!

• Ukarany żółtą kartką Darwin Nunez.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Tanguy Ndombele, w jego miejsce Giacomo Raspadori.

• Ależ kontra "The Reds". Zabrakło centymetrów i nie ma gola!

• Nie ma także już Trenta Alexandra-Arnolda. Za niego Calvin Ramsay.

• Schodzi również Thiago Alcantara. Pojawia się Stefan Bajcetic.

• Zmiany w ekipie "The Reds". Schodzi Roberto Firmino, w jego miejsce Fabio Carvalho.

• Najpierw uderzył Virgil van Dijk, piłkę obronił Alex Meret, ale był bezradny wobec dobitki Egipcjanina. Liverpool wcisnął bramkę!

• gol

• GOL! ALEŻ BŁĄD ALEXA MERETA! MO SALAH STRZELCEM!

• Liverpool przed szansą z rzutu rożnego.

• Min-Jae Kim z kolejną świetną interwencją. Gasi zagrożenie w zarodku.

• Pojawia się także Piotr Zieliński. Schodzi Stanislav Lobotka.

• Zmiana w Napoli. Na boisku pojawia się Elif Elmas, schodzi Khvicha Kvaratskhelia.

• Napoli przed szansą. Victor Osimhen uderzał, ale bardzo ostry kąt i piłka minęła bramkę "The Reds".

• Mathias Olivera wybija piłkę z własnego pola karnego i zatrzymuje groźny atak Liverpoolu.

• Dużo chaosu w środkowej strefie. Liverpool chce przedrzeć się pod bramkę rywala, ale Napoli dobrze się przesuwa.

• Żółtą kartką ukarany obrońca Liverpoolu, Trent Alexander-Arnold. Anglik zabrał drugą piłkę zza linii bocznej próbując ukraść kilka sekund dla swojego zespołu.

• Zmiana w ekipie "The Reds". Wchodzi Darwin Nunez. Zawody skończył Curtis Jones.

• Hirving Lozano wchodzi w miejsce Matteo Politano.

• Curtis Jones przed szasną na zagranie do przodu, jednak spowolnił akcję i "The Reds" nie skorzystali z szybkiego ataku.

• Szybka akcja Napoli zatrzymana przez Liverpool faulem. Leży Victor Osimhen.

• Harvey Elliot spróbował strzału, ale zbyt odchylony i piłka poleciała wysoko w trybuny.

• "The Reds" na własnej połowie. Napoli gra długą wymianą podań.

• Thiago Alcantara kapitalnie w defensywie i wyłuskał piłkę Tanguy'owi Ndombele.

• Napoli w posiadaniu. Gracze "The Reds" biegają za piłką.

• Groźna okazja gości. Próbował Khvicha Kvaratskhelia z bliskiej odległości, jednak Allisson czujnie.

• Nie bramki! Pozycja spalona!

• var

• VAR! Trwa wideo-analiza bramki!

• Dogranie po rzucie wolnym. Podał idealnie w punkt Khvicha Kvaratskhelia, a wykończył stoper Napoli, Leo Ostigard.

• Roberto Firmino z dośrodkowaniem z ostrego kąta. Piłka wybita i gospodarze spróbują zagrozić z rzutu rożnego.

• James Milner musiał zejść. Kapitan "The Reds" żegnany owacją. W jego miejsce Harvey Elliot.

• Kilkanaście sekund po wznowieniu mamy przerwę. Zaraz dojdzie do zmiany. Na murawie siedzi James Milner.

• Sędzia zagwizdał! Zaczynamy drugą część meczu!

• Piłkarze wchodzą na murawę. Zaraz zaczynamy.

• Statystyki z I połowy:

• Posiadanie piłki: 52% na korzyść "The Reds",
    • Sytuacje bramkowe? 3 do 3.
  • Po 46 minutach na Anfield nie oglądaliśmy bramek. Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy za kilkanaście minut.

• Kolejne dobre zagranie Mathiasa Oliver'y. Zablokował rywala, zatrzymał na groźny atak.

• Napoli wywalczyło rzut z autu w niebezpiecznej strefie. Będzie próba wrzucenia piłki w pole karne.

• Ależ szansa dla Liverpoolu! Mohamed Salah w sytuacji stuprocentowej uderza, jego strzał broni Alex Meret, ale w górę powędrowała chorągiewka. Spalony!

• krew

• James Milner leży na murawie. Ucierpiał w starciu z Andre Anguissą.

• Mathias Olivera w walce z Mohamedem Salah'em. Obrońca Napoli się przepchał i nie dopuścił do zagrożenia. Zaczną włosi od bramki.

• Ibrahima Konate ukarany żółtą kartką.

• faul

• Spięcie teraz Virgila van Dijk'a z Victorem Osimhen'em. Wymiana zdań między Panami i gramy dalej.

• Ależ się popisał Curtis Jones. Zgrał piętką w pole karne do Jamesa Milnera. Kapitan Liverpoolu jednak niecelnie w pole karne.

• Ależ odpowiedź "The Reds"! Podawał Mohamed Salah, uderzał Thiago Alcantara. Alex Meret zmuszony do interwencji.

• Efektowna akcja Khvichy Kvaratskhelii. Zagrał do Tanguy'a Ndombele i ten uderzył. Alisson jednak czujny.

• Mathias Olivera ściągnął teraz piłkę niemal z głowy Mohamedowi Salahowi. Mogło być groźnie dla "The Reds".

• Napoli nieźle wyszło z pressingu Liverpoolu. Gospodarze zmuszeni do faulu w celu zabrania piłki.

• Ibrahima Konate z ciekawym rozegraniem. Przeszedł kilkadziesiąt metrów, jednak jego rajd zatrzymany nieprzepisowo przez Victora Osimhena.

• Piłkarze Napoli teraz dłużej przy piłce. Nie spieszą się z rozgrywaniem.

• Leo Ostigard czujnie zgrał do swojego bramkarza. Ciekawa próba gospodarzy długim podaniem spaliła na panewce.

• Długie zagranie z głębi pola w wykonaniu Thiago Alcantary zbyt mocne i piłka dla rywali.

• Dośrodkowanie w pole karne Mohameda Salaha, ale bramkarz Napoli bez trudu łapie piłkę.

• Khvicha Kvaratskhelia w pełnym biegu dośrodkował w pole karne. Zagrożenie zażegnał Virgil van Dijk.

• Długie zagranie Virgila van Dijk'a kończy się na stracie. Napoli będzie miało szansę na atak pozycyjny.

• Akcja Liverpoolu po obwodzie. Gracze Napoli zamknięci na własnej połowie.

• kvicha

• Pada w polu karnym Khvicha Kvaratskhelia. Arbiter jednak niewzruszony. Nie ma jedenastki dla gości.

• Dwójkowa akcja w polu karnym anglików w wykonaniu Giovanni Di Lorenzo i Matteo Politano. Zabrakło jednak dokładności.

• Ależ akcja Liverpoolu! Prostopadła piłka do Mohameda Salaha, ten zgrywał w pole karne do Curtisa Jonesa i strzał podcinką tego ostatniego. Piłka wylądowała na siatce.

• Faul Fabinho w środku pola. Futbolówka dla gości.

• Szybka akcja Napoli. Niewiele zabrakło by podanie w pole karne dotarłoby do Andre Anguissy. Przy piłce gospodarze.

• Rozbrzmiał gwizdek! Zaczęli goście z Neapolu!

• Anfield jak zwykle pulsuje! Komplet widzów na trybunach. Już za chwilę zaczniemy rozgrywkę.

• anfield

• Menedżer klubu, Jurgen Klopp poprowadzi anglików po raz 400-setny!

• Zespół z Anfield ma dziś dwa powody do radości! Po pierwsze kapitan "The Reds", Virgil van Dijk zagra dziś po raz 200-setny w koszulce Liverpoolu.

• Co mogło wydawać się spodziewane w barwach Napoli nie gra od pierwszej minuty Piotr Zieliński. Lider klubu w Włoch ma "dużo w nogach". Pomocnik reprezentacji Polski jeszcze żadnego meczu w tym sezonie nie opuścił. Nie może więc dziwić jego brak w pierwszej jedenastce. Były pomocnik Udinese prawdopodobnie pojawi się jednak w drugiej połowie.

• Na koniec grupowych zmagań w piłkarskiej Lidze Mistrzów w grupie A spotykają się Liverpool i Napoli. Oba zespoły są pewne awansu do fazy pucharowej. Najprawdopodobniej drużyna z Włoch zamelduje się w 1/8 jako zwycięzca grupy, a klub z Anfield Road jako vice-lider. By to się zmieniło drużyna Jurgena Kloppa musiałaby wygrać 4:0 lub wyżej!

©IMAGO/Antonio Balasco/Imago Sport and News/East News

Liga Mistrzów. Liverpool - Napoli ONLINE. Hitem wtorku w Champions League będzie starcie na Anfield. Rewelacyjna drużyna spod Wezuwiusza może zakończyć grupowe rozgrywki z kompletem zwycięstw. Liverpool ma jeszcze matematyczne szanse, by wyprzedzić lidera, ale dokona tego tylko w razie wysokiej wygranej. Relacja LIVE od godziny 21:00.

Liga Mistrzów. Liverpool - Napoli ONLINE

Napoli tej jesieni zachwyca. W Lidze Mistrzów z kompletem punktów przewodzi tabeli grupy A. Może pochwalić się także imponującym bilansem bramkowym: 20 goli strzelonych i tylko cztery stracone. Ponadto zespół z Neapolu jest liderem Serie A, a drugą Atalantę wyprzedza już o pięć punktów. Warto dodać, że licznik zwycięskiej serii wciąż bije - Napoli wygrało piętnaście (!) poprzednich spotkań.

Piłkarze Luciano Spallettiego, podobnie jak Liverpool, awans mają już w kieszeni. W pierwszym meczu tych drużyn Napoli rozniosło The Reds 4:1, a koncertową partię rozegrał Piotr Zieliński (dwie bramki i asysta). Drużyna Juergena Kloppa zachowała jeszcze szansę na pierwsze miejsce w tabeli. Warunkiem jest jednak wygrana minimum czterema bramkami. Każdy inny wynik sprawi, że to Napoli będzie rozstawione przed losowaniem 1/8 finału Ligi Mistrzów.

- Napoli gra obecnie najlepszą piłkę w Europie. Uważam, że mają możliwość, żeby awansować nawet do finału. To drużyna, którą chce się oglądać. Spalletti posiada wielkie doświadczenie i stworzył grupę, która pracuje na wyjątkowo wysokim poziomie - wychwala najbliższego rywala Klopp.

W drugim meczu grupy A pozostający bez punktów Rangers FC podejmie Ajax Amsterdam. Tylko pięciobramkowe lub wyższe zwycięstwo gospodarzy pozbawi mistrza Holandii miejsca w fazie pucharowej Ligi Europy.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Napoli - Liverpool 4:1 (Liga Mistrzów, 7.09.2022)
Liverpool - Napoli 1:1 (Liga Mistrzów, 27.11.2019)

Przewidywane składy na mecz Liverpool - Napoli
Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Tsimikas - Elliott, Fabinho, Carvalho, Jones - Salah, Nunez

Napoli: Meret - Di Lorenzo, Kim Min-Jae, Oesitgaard, Olivera - N'Dombele, Lobotka, Zieliński - Politano, Kwaracchelia, Raspadori

Liverpool - Napoli TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Mecz Liverpool - Napoli wyłącznie na kodowanym kanale Polsat Sport Premium 1. Komentuje duet Cezary Kowalski - Andrzej Niedzielan. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Polsat Box Go. Dostęp na miesiąc kosztuje 40 zł. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!