Dariusz Kuczmera
Piłkarze ŁKS wygrali w pierwszym meczu sparingowym w Turcji z Admirą Wacker 2:1. Zobacz zdjęcia i film z tego meczu. Materiały z lkslodz.pl

ŁKS Łódź – FC Admira Wacker Mödling 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Nelson Balongo (43 z karnego), 1:1 Melih Ibrahimoglu (56 z karnego), 2:1 Maciej Dąbrowski (67)
Składy:

ŁKS (do 63. minuty): Aleksander Bobek – Kamil Dankowski, Nacho Monsalve, Adam Marciniak, Artemijus Tutyskinas, Vladyslav Okhronchuk, Michał Mokrzycki, Mateusz Kowalczyk, Bartosz Szeliga, Michał Trąbka, Nelson Balongo
ŁKS (od 63. minuty): Dawid Arndt – Marcel Wszołek, Maciej Dąbrowski, Oskar Koprowski, Milan Spremo, Bartosz Biel, Damian Nowacki, Dawid Kort, Kelechukwu Ibe-Torti, Stipe Jurić, Piotr Janczukowicz