ŁKS dwa razy lepszy od Jagi

Kuba Tarantowicz
W dzisiejszym podwójnym sparingu ŁKS dwa razy zwyciężył Jagiellonię Białystok.

W meczu rozegranym o godz. 11 padł wynik 1:0. Jedyną bramkę zdobył Rafał Kujawa w 63 minucie meczu. W 86 minucie czerwoną kartkę otrzymał Tomasz Hajto. Nie chciał jednak on zejść z boiska, więc sędzia zakończył mecz. Wznowił go, gdy zawodnicy ŁKS niemal siłą usunęli swojego kolegę z boiska.

Jagiellonia Białystok: R. Gikiewicz - Norambuena (86. Lewczuk), Skerla, Cionek, Jarecki - Gevorgyan, Zawistowski (60. Staňo), Hermes, Bruno (60. Reich) - Jezierski (60. Tumicz), Frankowski (86. Fidziukiewicz).

ŁKS Łódź (wyjściowy): Wyparło - Adamski, Hajto, Łakomy, Mordzakowski, Pyciak, Świerczewski, Kascelan, Biskup, Kujawa, Ł. Gikiewicz.

W drugim sparingu ŁKS wygrał 3:1 po bramkach testowanego Daniela Jarosza w 28 i 42 minucie oraz Adriana Świątka w 31. Honorową bramkę dla "Jagi" zdobył Jacek Falkowski w 71 minucie

Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Lewczuk (75. Norambuena), Gogol, Henz, Król - Adolfo, Staňo (46. Fidziukiewicz), Falkowski (75. Niewulis), Reich (35. Murawski) - Tumicz (60. Jezierski), Grosick (60. Zawistowski)i.

ŁKS Łódź (wyjściowy): Skrzypiec - Salski, Bełdziński, Freidgeimas, Świątek, Wrzesiński, Gieraga, Ostalczyk, Piszczek, Jarosz, Rudziński.