Mecz ŁKS Łódź - Arka Gdynia ONLINE. Spotkanie drużyn mocno...

Mecz ŁKS Łódź - Arka Gdynia ONLINE. Spotkanie drużyn mocno poobijanych. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 9. kolejka
2019-09-21 15:00

ŁKS Łódź

1

Arka Gdynia

4

• Koniec meczu! Arka gromi ŁKS na wyjeździe!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Nando zmienia Macieja Jankowskiego.

• 4 minuty dłużej potrwa mecz w Łodzi.

• Bohater dzisiejszego meczu Dawit Schirtladze schodzi z boiska, a wchodzi na nie Jakub Wilczyński.

• Kamil Juraszek ukarany żółtą kartką.

• A Dragojlub Srnić zmienia Guime.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Dani Ramirez został zmieniony przez Piotra Pyrdoła.

• Adam Deja wchodzi w miejsce Michała Nalepy.

• Adam Marciniak fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Dawit Schirtladze wyłożył piłkę Jankowskiemu, który spokojnie wykorzystuje sytuacje sam na sam!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Jankowski dobija ŁKS!

• Po bardzo długiej analizie sędzia nakazuje grać dalej! Kibice są oburzeni!

• Arbiter główny sam podbiega do monitora! Czy będzie rzut karny?

• Pirulo przewraca się w polu karnym Arki i Tomasz Kwiatkowski słucha podpowiedzi z wozu VAR!

• Dawit Schirtladze pędził w stronę bramki Steinbrosa, ale w ostatniej chwili został powstrzymany.

• Michał Nalepa świetnie wykorzystał podanie kolegi i płaskim strzałem pokonuje Arkadiusza Malarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Nalepa podwyższa prowadzenie!

• Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Rafał Kujawa, który z 5 metrów pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafał Kujawa zdobywa gola!

• Jakub Wawszczyk ogląda żółty kartonik.

• Pavels Steinbros znakomicie broni strzał Ramireza!

• Dawit Schirtladze ukarany żółtą kartką.

• Czas na drugie 45 minut!

• Michał Trąbka zmienia Bartłomieja Kalinkowskiego.

• Koniec pierwszej połowy! Arka Gdynia bardzo pewnie wygrywa z ŁKS-em, którego sytuacja wygląda coraz gorzej.

• Ogromne zamieszanie pod polem karnym ŁKS-u. Artur Bogusz popełnił duży błąd i wyłożył piłkę rywalowi, który spokojnie zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dawit Schirtladze po raz drugi!

• Ależ bomba Pirulo! Piłka huknęła w poprzeczkę i wypadła poza pole gry! To byłby piękny gol!

• Ale fatalne pudło Pirulo. Zawodnik gospodarzy nieczysto trafił w piłkę i przeniósł ją nad poprzeczką.

• Jan Grzesik ogląda żółtą kartkę za wymuszenie rzutu karnego.

• Ważna interwencja Grzesika, który przeczytał zamiary rywala i przerwał jego kontratak!

• Świetne uderzenie Daniego Ramireza z rzutu wolnego, ale Pavels Steinbros ratuje swój zespół przed stratą gola!

• Dobra wymiana podań zawodników gospodarzy, ale cała akcje zostaje przerwana przez defensywę Arki.

• Michał Nalepa z ogromną łatwością wpadł w pole karne rywala, uderzył z ostrego kąta, ale świetnie obronił Arkadiusz Malarz. Piłka spadła jednak pod nogi Gruzina i doświadczony golkiper przy jego dobitce nie miał już szans.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dawit Schirtladze otwiera wynik meczu!

• Zamieszanie w polu karnym ŁKS-u, ale Christian Maghoma posyła piłkę ponad bramką.

• Kompletnie nieudane uderzenie zawodnika Arki. Arkadiusz Malarz rozpocznie od bramki.

• Pavels Steinbors z dużymi problemami broni mocny strzał Ramireza! Było bardzo groźnie!

• Zbyt mocne uderzenie Łukasza Piątka. Piłka wylądowała wysoko nad bramką.

• Dani Ramirez został sfaulowany pod polem karnym Arki! Będzie groźna okazja dla ŁKS-u!

• Jan Sobociński zamknął akcję swojej drużyny niecelnym strzałem z woleja. Od bramki zaczną goście.

• Jan Sobociński wyskoczył najwyżej w swoim polu karnym i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Pavel Steinbros wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Niezła akcja gości zakończona niecelnym strzałem Michała Nalepy.

• Tomasz Kwiatkowski gwiżdże po raz pierwszy!

• Oba zespoły wychodzą na murawę!

• ŁKS Łódż notuje fatalną serię. Beniaminek Ekstraklasy przegrał ostatnie 6 spotkań i sytuacja wygląda bardzo źle. Nie lepiej ma się z klub z Gdyni. Ekipa Jacka Zielińskiego ma tylko jedno oczko więcej od swojego dzisiejszego rywala.

• Arkadiusz Malarz zaliczy dzisiaj debiut w drużynie ŁKS-u Łódź. Doświadczony golkiper po odejściu z Legii Warszawa długo szukał klubu, ale dzisiaj w końcu wraca do gry.

• Dzień dobry Państwu! Zarówno ŁKS Łódź jak i Arka Gdynia niezbyt dobrze rozpoczęli sezon 2019/2020. Oba zespołu zamykają aktualnie tabelę PKO Ekstraklasy. Ktoś dzisiaj zdoła przełamać złą passę, czy może padnie remis? Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

ŁKS - Arka LIVE! Spotkanie drużyn mocno poobijanych

ŁKS - Arka LIVE! Spotkanie drużyn mocno poobijanych ©Sebastian Wolosz/ Polska Press

Mecz ŁKS Łódź - Arka Gdynia ONLINE. Sobotę z PKO Ekstraklasą rozpoczniemy na stadionie z jedną trybuną. Beniaminek zajmujący ostatnią pozycję zagra z drużyną, która jest na przedostatnim. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz ŁKS Łódź - Arka Gdynia ONLINE

ŁKS, co bardzo niepokoi jego kibiców, powoli urządza się na dnie tabeli. Porażka z Pogonią Szczecin 1:0), choć nieznaczna, po golu Adama Buksy z rzutu wolnego, była już szóstą z rzędu. Równie słabo idzie tylko Koronie Kielce (pięć porażek, dwa remisy), ale ona przez tą kolejką zmieniła trenera.

W Łodzi póki co nie zanosi się na podobną decyzję.
Co więcej, Kazimierz Moskal nie zboczy z określonej drogi. Jego zespół dalej będzie próbować operować piłką, a niej "pałować", jak to ostatnio powiedział jeden z ligowców w pomeczowym wywiadzie. Może ten styl przypasuje pod Arkę, która posiada kiepską obronę. W ostatnim meczu drużyna z Gdyni przegrała z Rakowem Częstochowa 0:2.

U siebie ŁKS jeszcze nie wygrał w tym sezonie. - Cokolwiek nie powiem to zostanie różnie odebrane... Mam nadzieję, że uda się w końcu zagrać na zero z tyłu. Wtedy będzie szansa na zwycięstwo i przełamanie - zaznacza Moskal. Przeciw Arce zadebiutuje Arkadiusz Malarz. - Nie po to go tutaj ściągałem, żeby siedział na ławce. Jeżeli nic się nie wydarzy to stanie na bramce.

- Miałem okazję bywać w Łodzi. Choćby jako piłkarz GKS Bełchatów przyjeżdżałem tutaj na kawkę. Miasto pięknieje i się zmienia. Szatnia? Fajna! Tego mi brakowało po wygaśnięciu kontraktu z Legią. Tego kontaktu i treningu z zespołem. Jestem głodny jako zawodnik - zaznaczył Malarz, który zakłada sobie za cel utrzymanie w lidze.

Zawody poprowadzi sędzia Tomasz Kwiatkowski (Warszawa). VAR obsługiwać będą Paweł Gil i Marcin Borkowski.

Oglądaj mecz ŁKS Łódź - Arka Gdynia na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu ŁKS Łódź - Arka Gdynia

ŁKS Łódź: Kołba (podejrzewany o stosowanie dopingu), Sekulski (uraz)
Arka Gdynia: Samanes, Kopczyński, Antonik, da Silva, Młyński (urazy)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Arka - ŁKS 3:0 (1 liga, 08.06.2013)
ŁKS - Arka 0:2 (1 liga, 18.11.2012)

Mecz ŁKS Łódź - Arka Gdynia TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo na kanałach nsport+ i Canal+ Sport 3. W internecie za pośrednictwem aplikacji Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Komentuje duet Cezary Olbrycht - Grzegorz Mielcarski. Zapraszamy