Mecz ŁKS Łódź - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz ŁKS Łódź - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• KONIEC MECZU!
    Bytovia wywozi z Łodzi komplet punktów po zwycięstwie 3:2 nad ŁKS-em, chociaż do 75. minuty prowadził trzema bramkami!

• Procyszyn radzi sobie spokojnie z Kostyrką na prawej stronie. Niemal całym zespołem łodzianie są na połowie Bytovii.

• Rozwandowicz poszedł do ataku. Czy przyda się jego wzrost? Na pewno nie w tej akcji. Witan łapie piłkę.

• Fatalny finał kontry bytowian, w której wychodzili trzech na dwóch. Jaroch został zablokowany w polu karnym, ale piłka spadła pod nogi Burkhardta. Jego lob przelatuje daleko za bramką.

• Tomasz Wajda dolicza 3 minuty

• Korner dla łodzian nie przynosi zagrożenia. Ożywił się doping na trybunie.

• Świetne dośrodkowanie Daniego Ramireza z lewej flanki na 5. metr. Tam znienacka pojawił się Kujawa, który takim nie do końca wolejem posyła piłkę do bramki mimo rozpaczliwej interwencji bramkarza!

• ŁKS ŁAPIE KONTAKT! RAFAŁ KUJAWA!!!

• Ależ "setkę" marnuje Żylski! Będąc oko w oko z Witanem strzela wprost w niego!

• Tym razem bez zagrożenia pod bramką Witana. Jeszcze ten wznawia grę z rzutu wolnego.

• Rykoszet po strzale Rozwandowicza. Korner.

• Żółta kartka dla Sławomira Dudy za faul. Dość naciągana interpretacja sędziego.

• Jaroch próbował przedrzeć się prawą stroną w pole karne ŁKS-u. Nie poradził sobie z Wróblem.

• Wojciech Wilczyński wchodzi w miejsce Michała Jakóbowskiego.

• Witan ratuje bytowian przed utratą gola kontaktowego! Najpierw wygrywa pojedynek sam na sam z Kujawą, a po chwili broni uderzenie Widejki!

• Za Juliusza Letniowskiego, strzelca pierwszego gola, pojawia się Bartosz Wolski.

• WIdejko wyskakuje najwyżej do centry z narożnika i główką z 5. metra pokonuje Witana!

• BARTOSZ WIDEJKO NA LIŚCIE STRZELCÓW!!!

• Rzut rożny dla gospodarzy z prawej strony. Może teraz?

• Nie milknie doping kibiców ŁKS-u mimo bardzo niekorzystnego wyniku. To zasługuje na uwagę.

• Rezerwowy napastnik Bytovii uderza z kilkunastu metrów pod "ladę". Kołba był bezradny!

• GRACJAN JAROCH PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• Letniowski zwlekał ze strzałem z ok. 20 metrów i łodzianie wyszli z kontrą. Kostyrce nie udało się objechać Witana jak w Turbokozaku - niebezpieczeństwo zażegnane.

• Ale za to trybuna ładnie się prezentuje Zawsze coś.

• Rafał Kujawa zastępuje Jewhena Radionowa. To ostatnia roszada przeprowadzona przez Kazimierza Moskala.

• Akcję Kostyrki na lewej flance spokojnie przerywa Kuzdra. Atak ŁKS-u spalił na panewce.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Burkhardta na bliższy słupek. Piłka odbija się od Rozwandowicza i wpada do bramki tuż przy prawym słupku!

• CO ZA PECH MAKSYMILIANA ROZWANDOWICZA! SAMOBÓJ!!!

• Letniowski urwał się prawą stroną i dał się sfaulować przez Gamrota blisko narożnika pola karnego ŁKS-u. Może być groźnie.

• W Bytovii zmiana - Gracjan Jaroch wchodzi za Mateusza Kuzimskiego.

• Gamrot zagrywa z prawej strony wzdłuż bramki. Żodyn z jego kolegów nie "zamknął" akcji. Żodyn.

• Bartosz Widejko zmienia Artura Bogusza.

• Miękkie zagranie Daniego Ramireza w pole karne do Kostyrki. Zagrał ciut za głęboko, co ułatwiło interwencję bramkarzowi Bytovii.

• W odpowiedzi z dystansu uderzył Rozwandowicz. Nawet kozioł nie zaskoczył Witana.

• Burkhardt decyduje się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Prosto do "koszyczka" Kołby.

• Bogusz przejmuje dobrze piłkę na lewej stronie, ale ciut za mocno ją sobie wypuścił. Kuzdra wykorzystał sytuację, ale był jeszcze faulowany przez piłkarza ŁKS-u.

• Prosta strata Kostyrki na lewej stronie. Bytowianie próbowali wyjść z kontrą, ale Burkhardtowi piłkę w okolicach koła środkowego odebrał Sobociński.

• Szczęśliwie Grzesokowi udało się zagrać w pole karne, ale goście radzą sobie w opresji. Jeszcze jedna próba zagrania przynosi rzut rożny. Piłkarze Kazimierza Moskala mają co ćwiczyć - stałe fragmenty gry.

• Dani Ramirez na prawej stronie został powalony przez zawodnika Bytovii. Dośrodkowanie nie znajduje adresata. Hiszpanowi nie udało się jeszcze wywalczyć rzutu rożnego - Witan z "piątki".

• Łodzianie zaczynają drugie trzy kwadranse.

• +2' Duda wybija piłkę na uwolnienie i Tomasz Wajda kończy pierwszą połowę. ŁKS Łódź przegrywa przed własną publicznością z Bytovią po golu Letniowskiego.

• Niewiele brakowało, by był samobój piłkarzy ŁKS-u! Seria niefortunnych zdarzeń w postaci strzałów Jakóbowskiego, Kuzimskiego i Letniowskiego. Przy próbie ostatniego z wymienionych piłka po rykoszecie poszybowała tuż nad poprzeczką!

• Z dystansu próbował Gamrot. "Kontry nie będzie".

• Łodzianie tracą głowę gdy piłka znajduje się blisko ich pola karnego. Rozwandowicz nie patyczkował i wybija piłkę na połowę rywala, a mógł - a właściwie powinien - zagrać na niecałe 10 metrów do Daniego Ramireza. Tym bardziej, że ten był niepilnowany...

• "Żółtko" dla Daniego Ramireza. Za faul taktyczny.

• Osaczony przez 2-3 rywali Żylski pada w polu karnym Bytovii. Sędzia Tomasz Wajda był blisko tej sytuacji i nie decyduje się wskazywać na "wapno".

Po chwili Kołba z trudem odbija piłkę po strzału Kuzimskiego!

• Żylski tym razem w roli prawoskrzydłowego Płasko zagrywa w pole karne do Radionowa, lecz obrońca Bytovii wybija na korner. Płaskie zagranie Daniego Ramireza z narożnika było bardzo niedokładne.

• Juliusz Letniowski po raz drugi w notesie sędziego. Po strzelonej bramce tym razem jego nazwisko jest w dziale "żółta kartka".

• Próba kontry piłkarzy Kazimierza Moskala w postaci dalekiego zagrania na wolne pole do Żylskiego. Szybszy od niego był Letniowski.

• Rzut wolny dla gospodarzy ok. 30 metrów od bramki Kołby. Dośrodkowanie nie znajduje adresata w "szesnastce" bytowian.

• Grzesik w roli prawoskrzydłowego centruje na bliższy słupek. Dobrze ustawiony Dampc wybija na rzut rożny. Przeciągnięte dośrodkowanie Daniego Ramireza i ostatecznie Witan wznawia grę z "piątki".

• Co tu się?! Zakotłowało się pod bramką gości i do strzału składał się Radionow. Pada na murawę po tym, jak wbiegł w niego... Żylski.

• Grzesik dobrze "Nawinął" Dudę na 30. metrze i uderza lewą nogą. Piłka po rykoszecie przelatuje za linię końcową.

• Łodzianie rzucili się do odrobienia straty i niewiele brakowało, by przy al. Unii znowu był remis! Dani Ramirez trafia jednak w boczną siatkę!

• Ależ to zagrali Letniowski z Jakóbowskim. Drugi z wymienionych dostaje piłkę na 17. metrze i wycofuje na ok. 20. metr do Letniowskiego. Ten "pasuewczką" uderza w stronę prawego dolnego rogu; piłka tuż przy słupku wpada do siatki!

• GOL DLA BYTOVII! JULIUSZ LETNIOWSKI!!!

• Maciej Wolski wchodzi za kontuzjowanego Bartłomieja Kalinkowskiego.

• Żylski odebrał piłkę Dampcowi i pognał w stronę bramki Bytovii. Jego strzał w ostatniej chwili blokuje Wróbel.

• Zła wiadomość dla Kazimierza Moskala - będzie konieczna zmiana.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Kalinkowski. Konieczna jest interwencja medyków.

• Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia. Procyszyn nie zdołał oddać strzału na bramkę.

• Jakóbowski znalazł się na prawej stronie i dostaje kapitalne podanie w "szesnastkę"! Co prawda poślizgnął się, ale zdołał się szybko zebrać i uderzyć z ostrego kąta, a Kołba z trudem odbija piłkę poza linię końcową!

• Strzał Kalinkowskiego pewnie chwyta Witan. Miał bardzo ułatwione zadanie, bowiem piłka leciała w sam środek bramki.

• Żółta kartka dla Jakuba Kuzdry za faul na Radionowie. Rzut wolny dla gospodarzy z ok. 25 metrów.

• I pierwszy korner dla bytowian. Nie było zagrożenia pod bramką Kołby.

• Dani Ramirez przedarł się prawą stroną i "ściął" akcję na lewą nogę. Uderza płasko zza linii 16. metra tuż obok słupka!

• Żylski centruje na bliższy słupek już zza linii końcowej. Witan wznawia grę z "piątki".

• Nie powiódł się rajd Letniowskiego prawą stroną. Skutecznie blokowany przez Sobcińskiego i piłkę łapie Kołba.

• Zażarta walka na linii 16. metra między Kuzimskim a Rozandowiczem. Sędzia dopatrzył się faulu napastnika bytovii.

• Gamrot chciał prostopadłym podaniem uruchomić Radionowa. Piłkę na 14. metrze pewnie chwyta Witan.

• Próba dwójkowej akcji Witkowskiego z Jakóbowskim na lewym skrzydle. Pierwszy z wymienionych dostał dobre podanie zwrotne w "uliczkę", lecz dośrodkowanie w pole karne zdołał zablokować Grzesik.

• Niespodziewanie na strzał z dystansu zdecydował się Letniowski. Piłka minęła bramkę ŁKS-u w bezpiecznej odległości.

• Teraz prawą stroną spróbowali zaatakować piłkarze Kazimierza Moskala. Zdaniem sędziego faulował w ofensywie Radionow.

• Dobre dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie pewnie interweniuje Kołba.

• Jakóbowski faulowany na lewej stornie. Burkhardt ustawia piłkę ok. 30 metrów od bramki gospodarzy...

• Na gwizdek Tomasza Wajdy ze środka zaczynają przyjezdni!

• Rozpoczęcie spotkania poprzedza minuta ciszy poświęcona Robertowi Grzywoczowi, byłemu piłkarzowi ŁKS-u, z którym zdobył mistrzostwo Polski w 1958 r.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron!

• Piłkarze szykują się już do wejścia na murawę.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Budzyński, Widejko, Wolski, Wojowski, Pyrdoł, Juraszek, Kujawa

• Ławka rezerwowych gości: Oszmaniec, Wilczyński, Błaszkowski, Hebel, Wolski, Jaroch

• 11 punktów na 18 możliwych to wynik satysfakcjonujący trenera Adriana Stawskiego. Jego podopieczni zapewne byliby jeszcze wyżej w tabeli, gdyby w terminie doszedł do skutku mecz z Wartą Poznań. W każdym razie atmosfera w szatni jest wyśmienita i nic jej tak nie podtrzyma jak zwycięstwo w Łodzi.

• Nie ma wątpliwości, że Bytovia gra lepiej niż zakładano. Drużyna po kompletnej przebudowie radzi sobie nadzwyczaj dobrze; zwłaszcza w delegacji. Z każdego wyjazdu przywiozła po komplecie punktów. Ostatnio ograła Puszczę Niepołomice (3:1), a wcześniej Garbarnię Kraków (3:0) oraz Bruk-Bet Termalikę Nieciecza (2:1). Czy dziś wróci z Łodzi z tarczą?

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania ŁKS Łódź - Bytovia Bytów!

JCZ

ŁKS Łódź - Bytovia LIVE! Ciężki sprawdzian przed beniaminkiem

ŁKS Łódź - Bytovia LIVE! Ciężki sprawdzian przed beniaminkiem ©Krzysztof Szymczak

Mecz ŁKS Łódź - Bytovia Bytów ONLINE. W drugim sobotnim spotkaniu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi naprzeciw siebie stanie obecnie dziewiąta drużyna tabeli z piątą. Różnica między nimi wynosi ledwie oczko, ale to goście są zdecydowanie bardziej chwaleni za dyspozycję. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:45.

Mecz ŁKS Łódź - Bytovia Bytów ONLINE

Nie ma wątpliwości, że Bytovia gra lepiej niż... zakładano. Drużyna po kompletnej przebudowie radzi sobie nadzwyczaj dobrze; zwłaszcza w delegacji. Z każdego wyjazdu przywiozła po komplecie punktów. Ostatnio ograła Puszczę Niepołomice (3:1), a wcześniej Garbarnię Kraków (3:0) oraz Bruk-Bet Termalikę Nieciecza (2:1).

- W Łodzi wszystko idzie ku temu, by klub szybko wrócił do ekstraklasy. Drużyna została odmłodzona i zmieniła styl gry i na pewno będzie groźna w tym sezonie - powiedział oficjalnej stronie Filip Burkhardt. Pomocnik w poprzedniej edycji miał okazję zagrać w ośmiu meczach ŁKS-u w 2 lidze. Dzisiaj jest pierwszym wyborem w Bytovii.

Sonda

Kto wygra mecz Fotuna 1 Ligi: ŁKS Łódź - Bytovia Bytów?

Mecz ŁKS Łódź - Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport. Komentuje duet Cezary Kowalski – Jacek Ziober (reporterem z murawy będzie Paweł Ślęzak). W internecie transmisja za pośrednictwem platformy IPLA TV. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 16:45.