ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie obejrzeć w TV, relacja LIVE online? TRANSMISJA NA ŻYWO

ŁKS Łódź

2

Chojniczanka Chojnice

0

• Koniec! ŁKS wygrywa z Chojniczanką i jeszcze bardziej pieczętuje swój awans do Lotto Ekstraklasy!

• Patryk Bryłą nie trafia z 10 metrów do pustej bramki!

• Kamil Rozmus ogląda żółtą kartkę.

• Krystian Wachowiak zmienia Piotra Grzelczaka.

• Cudowne trafienie doświadczonego pomocnika, który uderzył sprzed pola karnego w samo okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Piątek podwyższa prowadzenie ŁKS-u!

• Maciej Wolski wchodzi w miejsce Daniego Ramireza.

• Rafał Kujawa nie trafia w piłkę będąc na 4 metrze!

• Damian Piotrowski wchodzi w miejsce Miłosza Przybeckiego.

• Patryk Bryła zaraz po wejściu na boisko ogląda żółtą kartkę.

• A Łukasza Sekulskiego zmienia Rafał Kujawa.

• Podwójna zmiana w drużynie ŁKS'u. Piotr Pyrdoł zmieniony przez Patryka Bryłę.

• W przerwie mieliśmy zmianę. Huberta Wołąkiewicza zmienił Seweryn Michalski.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Łukasz Sekulski trafia po raz drugi, ale sędzia linowy wskazuje, że był spalony!

• ŁKS mimo zapewnionego awansu gra dzisiaj bardzo dobrze. Brakuje tylko dokładności w wykończeniu.

• Groźna próba Przybeckiego, który uderza z 6 metra! Michał Kołba ratuje swój zespół.

• Dobra okazja dla gospodarzy z rzutu wolnego, tylko że Ramirez uderza niecelnie.

• Tomasz Mikołajczak nie trafia z bliskiej odległości! Było naprawdę groźnie!

• Sekulski wychodził sam na sam z bramkarzem, ale sędzia liniowy wskazał, że był spalony.

• Jan Grzesik dograł idealną piłkę na głowę Sekulskiego, który spokojnie pakuje ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Sekulski zdobywa bramkę!

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Obie drużyny nie mają już określonych celów. ŁKS Łódź zapewnił już sobie awans do Lotto Ekstraklasy, a Chojniczanka będąc na 12 miejscu raczej zdecydowanie nie poprawi swojej sytuacji.

• Dzień dobry Państwu! Witamy bardzo serdecznie w relacji LIVE z meczu ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice!

red

ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie obejrzeć w TV, relacja LIVE online? ©Krzysztof Szymczak

ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W Łodzi dzisiaj wielka feta. Zespół zapewnił już sobie awans do Ekstraklasy, a dzisiaj kibice będą mieli okazje cieszyć się z tego faktu razem z zawodnikami. By radość była pełna, łodzianie będą chcieli pokonać dziś Chojniczankę. Czy pewni utrzymania goście będą mieli motywacje, by sprawić w Łodzi niespodziankę?

ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice ONLINE

ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Czas na świętowanie

- Jakby powiedział Jürgen Klopp: „Let’s party”! Musimy przede wszystkim cieszyć się tym, co robimy - stwierdził przed meczem z Chojniczanką Kazimierz Moskal, trener dziś jeszcze beniaminka pierwszej ligi, a za kilka tygodni już Lotto Ekstraklasy.

Kibice ŁKS bardzo by chcieli, aby w elicie w ich zespole nadal występował Daniel Ramirez. Czy tak będzie, okaże się zapewne wkrótce, póki co Hiszpan zapewnia, że w Łodzi i w ŁKS jest bardzo szczęśliwy. I to szczęście widać na boisku.

- Gra u was jest szybka. Na boisku liczą się prędkość i siła - mówił przed sobotnim meczem zawodnik, który w tym sezonie Fortuna 1 Ligi zdobył dziewięć goli i zanotował aż piętnaście asyst, choć w zeszłych rozgrywkach jego występy w Stomilu przeszły bez echa. Dlaczego? - W Łodzi gramy piłkę techniczną, po ziemi. W Olsztynie wszystko opierało się na długich podaniach i w tym nie potrafiłem się odnaleźć. Poza tym tutaj czuję się lepiej, więc i lepiej gram - wyjaśnił Ramirez.

ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Brakuje tylko trybun

Do szczęścia „czarodziejowi” z al. Unii 2 brakuje, o czym wspominał podczas przedmeczowej konferencji prasowej, tylko wakacji po ciężkim sezonie i... trzech trybun. - Na pewno, jeśli powstaną będzie się nam grało lepiej. Inaczej przecież występuje się przed sześcioma tysiącami ludzi, a inaczej przez kilkunastoma.

Transmisji telewizyjnej ze spotkania Garbarni ze Stomilem nie prowadzi żadna stacja telewizyjna. Tekstowa relacja na żywo w Gol24.pl