ŁKS Łódź

4

Chrobry Głogów

0

• Koniec meczu! ŁKS schodził na przerwę bez gola, a kończy z czterema. Wspaniały występ Hiszpanów.

• Doliczono trzy minuty.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Świetna kontra ŁKS-u. Golem wieńczy ją Dominguez.

• Strata ŁKS-u, ale strzał i tak zablokowany.

• ŁKS jeszcze poluje na czwartego gola. Chrobry zrezygnowany. Czeka.

• I jeszcze Oleksy za Ratajczaka. To koniec roszad w obu zespołach.

• Piotrowski za Ziemanna.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Podcinka i jest 3:0. Pirulo

• Nawotka za Trąbkę.

• Klimczak za Wolskiego.

• Sekulski za Corrala.

• Chrobry niby atakuje, ale nie przekłada się to na wynik. Został nieco ponad kwadrans.

• Kowalczyk za Lebedyńskiego.

• Cywka za Mandrysza.

• Machaj za Bryłę.

• GOOOOOOOOL! No to mamy 2:0! Trafił Moros Gracia.

• A więc jednak, gospodarze obejmują prowadzenie. Najpierw strzał w poprzeczkę jednego z graczy, potem do piłki dopada Corral i pakuje ją obok interweniującego bramkarza i obrońcy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Corral na 1:0 dla ŁKS-u!

• Trąbka zablokowany przed szesnastką.

• Tosik za Rozwandowicza.

• Kolejna przerwa, bo zawodnik ŁKS-u wymaga pomocy.

• Lebedyński... źle! Wjeżdżał w szesnastkę, ale podwojony stracił piłkę.

• Długa przerwa w grze. Dwaj piłkarze wymagali pomocy medycznej.

• Kiwki Banaszewskiego. Po wjechaniu w pole karne strata.

• Obraz gry się nie zmienia - w dalszym ciągu ŁKS w ataku pozycyjnym. Tempo jednak senne.

• Bieszczad spokojnie interweniuje we własnej szesnastce.

• Michalec. Kolejna dobra interwencja. Róg dla ŁKS-u.

• No to gramy dalej. Od środka zaczęli przyjezdni.

• Jeszcze strzał Chrobrego, ale obok. Koniec pierwszej połowy. Na razie remis.

• Złe przyjęcie Corrala i strata w okolicach szesnastki.

• Lebedyński był w sytuacji jeden na jeden, ale stracił piłkę, a potem jeszcze odepchnął przeciwnika.

• Kartka dla Rozwandowicza.

• ŁKS gra sprawnie do szesnastego metra. Tam zaczynają się kłopoty.

• Malarz dobrze interweniuje na przedpolu. ŁKS od razu wyjeżdża z akcją, ale uderzenie kończy sie na nodze Michalca.

• Teraz kartka się znalazła. Otrzymał ją Mandrysz.

• Mandrysz odepchnął rywala już po tym jak piłka wyszła za linię boczną.

• Ostatnie minuty to ożywienie po stronie Chrobrego.

• Jak blisko bramki dla Chrobrego! Zagranie w pole karne, ale nabiegający mija się z futbolówką! Zabrakło centymetrów.

• Michalec dostaje reprymendę od sędziego. Kartki brak.

• Pressing ŁKS daje rzut z autu.

• Dominguez celnie, ale w sam środek. Czytelny strzał dla Bieszczada.

• Za mocne podanie w kierunku Banaszewskiego.

• Chrobry na razie bez okazji w meczu.

• Sajdak za Gryszkiewicza.

• Przez środek, przez skrzydła - ŁKS dalej długo rozgrywa.

• Zablokowany strzał Rozwandowicza.

• Lebedyński marnuje okazję na kontratak. Nie uderzył sprzed pola karnego, po tym jak Ziemann przejął piłkę.

• Bieszczad wznawia z piątego metra. ŁKS tym razem bez szansy bramkowej.

• Dwie dobre interwencje Michalca w defensywie.

• ŁKS wymienia mnóstwo podań. Pod tym względem na pewno zmiażdży Chrobrego.

• Ziemann sfaulowany na połowie boiska.

• Stadion w Łodzi pięknie pnie się w górę. Najnowsze zdjęcia znajdziecie na naszej stronie.

• - Wyżej, wyżej! - apeluje trener Djurdjević do swoich piłkarzy.

• ŁKS bardzo długo wymienia piłkę. Często czyni to na własnej połowie.

• Spotkanie właśnie się zaczęło.

• ŁKS na biało-czerwono, Chrobry na pomarańczowo-czarno.

• Ławka ŁKS: Arndt, Klimczak, Nawotka, Ibe-Torti, Sekulski, Celea, Tosik, Sajdak, Srnić.

• Ławka Chrobrego: Antochów, Makuchowski, Cywka, Michalczyk, Piła, Oleksy, Piotrowski, Machaj, Kowalczyk.

• Chrobry nie wygrał żadnego z pięciu ostatnich spotkań (trzy porażki, dwa remisy). ŁKS - przypomnijmy - na razie nie przegrał żadnego meczu w 1 lidze. Jego bilans to siedem zwycięstw i remis.

• Ciekawy mecz przed nami. ŁKS walczy o powrót na pierwsze miejsce, Chrobry chce przerwać swoją niemoc.

DW

łks chrobry online

ŁKS Łódź - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©brak

ŁKS - Chrobry ONLINE. Piłkarzy ŁKS-u czeka nie lada wyzwanie. Łodzianie rozpoczynają w sobotę maraton spotkań. Zagrają ich aż pięć w ciągu zaledwie 15 dni. To konsekwencje długiej przerwy spowodowanej zarażeniami koronawirusem. ŁKS po raz ostatni mecz ligowy rozegrał 10 października z Arką w Gdyni. W rytmie meczowym są za to piłkarze Chrobrego, którzy grali zaledwie kilka dni temu.

ŁKS - Chrobry ONLINE

W sobotę 7 listopada o 12.40 z Chrobrym w Łodzi, w środę 11 listopada z Koroną Kielce w Łodzi, w sobotę 14 listopada o 12.30 z GKS Jastrzębie na wyjeździe, w środę 18 listopada też na wyjeździe z z Radomiakiem w Łodzi, w niedzielę 22 listopada o 12.40 w Łodzi z Puszczą Niepołomice. Taki jest plan najbliższych spotkań piłkarzy ŁKS. Pięć meczów w ciągu 15 dni.

Z ŁKS napłynęły dobre wieści. Czterej zawodnicy, u których październikowe badania na obecność wirusa SARS-CoV-2 wskazały wynik pozytywny, zakończyli izolację domową, są zdrowi i trenują już z zespołem. Prawdopodobnie daj następni wznowią indywidualne treningi już wkrótce. Dwaj pierwsi zarażeni koronawirusem zawodnicy po wyzdrowieniu (co potwierdziły wykonane testy) wznowili treningi w trybie indywidualnym w piątek, a od poniedziałku pracują normalnie z zespołem.

ŁKS - Chrobry NA ŻYWO. Problemy ma także najbliższy rywal ŁKS. W drużynie Chrobrego przez ostatnie dwa tygodnie było sporo zamieszania, bo pojawi się tam koronawirus. Jego następstwem były odwołane dwa spotkania. Zespół - pomijając okres pozostania w domach - poprzestał na samych treningach, które i tak przeprowadzono ze zmieniającą się kadrą, co uzależniały kolejno przeprowadzane badania.

Chrobry przyjeżdża do Łodzi bez zwycięstwa w trzech wyjazdowych spotkaniach. Podopieczni trenera Ivana Djurdievicia przegrali z GKS w Tychach 0:4 i z Puszczą w Niepołomicach 0:2, a jedyny punkt zdobyli z Miedzią w Legnicy. Głogowianie po raz ostatni w lidze wygrali 19 września, kiedy to na swoim boisku pokonali GKS Jastrzębie 1:0 (gol Mateusz Machaj 69). Wcześniej pokonali u siebie Widzew 3:0 (Jaka Kolenc 7, Maksymilian Banaszewski 53, Mikołaj Lebedyński 90).

Na pozycję lidera Fortuna 1 Ligi awansowała Bruk-Bet Termalica Nieciecza, po zwycięstwie właśnie nad Chrobrym, ale tylko dlatego, że ma jeden mecz rozegrany więcej od ŁKS. Termalikę czeka w sobotę trudny mecz z trzecim w tabeli Górnikiem Łęczna. Jaki wynik byłby najkorzystniejszy dla ŁKS? Zespół w ciemno bierze każdy wynik.

ŁKS - Chrobry TRANSMISJA

ŁKS - Chrobry rozpocznie się w sobotę 7 listopada o godz. 12:40. Pierwotnie mecz miał się odbyć w niedzielę i stacja Polsat planowała transmisję. Zmiana terminu oznacza również zmianę harmonogramu stacji, a to oznacza, że spotkanie ŁKS - Chrobry nie będzie transmitowane. Internetowy stream online dostępny pod adresem Ipla.tv.

Tekstowa relacja LIVE na żywo w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.