ŁKS Łódź

2

Cracovia

2

• KONIEC!!! Cracovia po dobrej drugiej połowie obydwu zespołów ratuje w Łodzi remis i wywozi do Krakowa jeden punkt. ŁKS nie wykorzystał bardzo dobrej gry w pierwszej części spotkania. Tym sposobem oba zespoły dzielą się punktami. Nie jest to wymarzony wynik dla obydwu szkoleniowców, ale z ogólnego przebiegu meczu, Cracovia może się cieszyć, że nie straciła kompletu punktów!

• Suart faulował i rzut wolny na połowie ŁKS-u

• Trzy minuty doliczył arbiter tego spotkania

• Zmiana w Cracovii. Za Van der Biezena wchodzi Budziński

• Suart dostał żółtą kartkę po ściągnięciu koszuki

• Garncarczyk wchodzi za Saganowskiego

• Ntibazonkiza! Strzał nad poprzeczką!

• Van der Biezen! Za wolno wystartował do piłki w polu karnym i na korner wybił bramkarz, ale po rzucie rożnym piłkę do siatki pakuje Suart!

• Dośrodkowanie Struny, ale kiepskie wykonanie i bez najmniejszych problemów piłkę złapał Velimirović

• Saidi po rzucie rożnym za słabo uderzył piłke i na dodatek prosto w golkipera ŁKS-u!

• Złe prostopadłe podanie Nykiela i od bramki czarnogórski bramkarz gospodarzy

• Zmiana w Cracovii. Szałachowskiego zastępuje Steblecki

• Dwa z rzędu rzuty wolne dla Cracovii, ale goście mieli niezłą sytuację na wyrównanie!

• Faul na Suarcie przy bocznej linii boiska

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy! Nie wykorzystała jednak Cracovia tej sytuacji i dalej ŁKS prowadzi

• ŁKS nieco cofnęło się pod swoje pole karne. Gospodarze próbują grać z kontry, ale póki co zatrzymują ich defensorzy z Krakowa

• Szałachowski nie trafił w piłkę po kapitalnym zagraniu Ntibazonkizy!

• Biezen uderzył z główki w światło bramki, ale to było za słabe i nie ma zagrożenia na drugą bramkę

• Cracovia atakuje i widać, że podopieczni Kafarskiego odzyli w tej drugiej połowie. Nieźle wrzucał w pole karne Suart, ale btamkarzgospodarzy złapał bez większych problemów futbolówkę

• Korner dla Cracovii po uderzeniu Saidiego, ten po dośrodkowaniu uderzał głową, ale piłka minęłasłupek ŁKS-u

• Zmiana w Cracovii za obrońce Hoska wchodzi napastnik Matulevicius

• Zmiana u gospodarzy. Sasin wchodzi za Papikjana

• GOOOOOOOOOL!!! Boljević i mamy bramkę kontaktową! Bezpośredni gol z rzutu wolnego!

• Gieraga otrzymał żółtą kartkę za wślizg na Ntibazonkizie

• Wspaniałe uderzenie Suarta, ale tylko słupek! Nie ma bramki kontaktowej dla gości!

• Rzut wolny dla Cracovii, ale zamieszania w polu karnym nie wykorzystał żaden z napastników "Pasów"

• Nakładka Bartczaka, za co sędzia ukarał go żółtym kartonikiem

• Saidi ładna akcja lewą stroną! Ale zablokowany przez defensorów gospodarzy

• Klepczarek otrzymał drugą ąłótą kartkę i gospodarze w "10"!

• Suart niebezpiecznie zagrywał tuż przed polem karnym swojej druzyny i niebezpieczna sytuacja dla gospodarzy, jednak Kaczmarek łapie to zagranie!

• Zasnęła defensywa Cracovii! i Sagan wyszedł oko w oko z Kaczmarkiem, ale górą golkiper "Pasów"!

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania! Gospodarze od środka boiska

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Koniec pierwszej odsłony meczu przy Alei Unii Lubelskiej! Słaba Cracovia po paru kontrowersjach na ich niekorzyść przegrywa 2:0! Zapraszam na druga połowę!

• Sędzia dolicza 2. minuty do pierwszej połowy spotkania

• Dobre dośrodkowanie Iwańskiego w pole karne, ale w ostatniej chwili Cracovię ratuje Mateusz Żytko!

• Faul Biezena na Gercaliu

• Żłóta kartka dla Burundyjczyka

• Saidi razem z golkiperem gospodarzy leżą na murawie po zderzeniu w polu karnym. Saidi wypuścił sobie za bardzo futbolówkę przed siebie i złapał ją Velimirović

• Trzy rzuty rożne z rzędu ŁKS-u. Ale słabo wykonywał je Iwański

• Papikjan uderzał z 20. metrów, ale prosto w Kaczmarka!

• Piękne dośrodkowanie z rzutu wolnego i główką delikatnie musnął piłkę Gieraga. Teraz ŁKS przejął zdecydowanie inicjatywę

• Gieraga i GOOOOOOOL!!! 2:0 dla ŁKS-u!!

• Teraz na powtórkach widać, że Hosek dotknął ręką piłkę poza szesnastką Cracovii. Kontrowersyja sytuacja.

• Bojlević!! Uderza zza pola karnego, ale kapitalanie interweniuje Velimirović!

• GOOOOOOOOOL!!!!!!!!! 1:0 dl gospodarzy. Z rzutu karnego piłkę do bramki wpakował Saganowski!

• Rzut karny dla ŁKS-u i żółta kartka dla Hoska!

• Błąd Bartczaka w polu karnym swojego zespołu, ale Saganowski nie wykorzystał tego prezentu

• Krakowianie przejęli nieco inicjatywę szczególnie w środku pola, a na powtórkach realizator pokazał zagranie ręką obrońcy ŁKS-u i wydaje się, że mógłby być rzut karny dla "Pasów"

• Znów niezła akcja Pasów, Bartczak strzelał zza pola karnego, ale piłka trafiła w jednego z obrońców gospodarzy

• Zamiesznie w polu karnym gospodarzy. Ntibazonkiza strzelił w obrońców, później Szałachowski wybił na rzut rożny i nic z tej akcji nie wyszło

• Klepczarek żółta kartka.

• Znakomity strzał zza pola karnego Giercaliu, niewiele brakowało i Kaczmarek by skapitulował!

• Nie ma karnego dla ŁKS-u! Świetna akcja gospodarzy, ale dobra interwencja defensorów krakowian, którzy nie dali dojść do uderzenia na bramkę swojego bramkarza!

• Saganowski dośrodkowywał z lewej strony pola karnego gości, ale piłkę z łatwością łapie Kaczmarek

• Wracający na Aleję Unii Lubelskiej Szałachowski niedokładnie zagrywał do Struny

• Na minimalnym spalonym Ntibazonkiza, ale piłka wylądowała w siatce i nie ma gola!

• Świetna sytuacja w polu karnym Saganowskiego, jednak ten nieczysto uderzuł piłkę i ta padła łupem golkipera "Pasów"

• Ładna akcja z prawej strony podopiecznych Kafarskiego, ale Struna podawał do Biezena, który był na spalonym

• Hosek faulował Saganowskiego i gospodarze mieli rzut wolny, jednak piłka przeszła obok słupka Kaczmarka

• Dobry odbiór Suarta przy linii bocznej i kontruje Cracovia

• Minuta ciszy na cześć wspaniałego zawodnika Reprezentacji Polski i m.in. Widzewa Łódź Włodzimierza Smolarka zmarłego w środę i zaczęli goście z Krakowa!

• Zawodnicy już na murawie i za chwilę pierwszy gwizdek Pawła Gila!

• Obydwie drużyny interesuje tylko zwycięstwo. Ewentualna strata punktów w tym meczu może oznaczać degradację do niższej klasy rozgrywek, dlatego miejmy nadzieję, że piłkarze będą gryźli trawę do ostatnich minut i choć jest to spotkanie na dnie ekstraklasy liczmy na wiele bramek i dużo emocji.

• Podopieczni Piotra Świerczewskiego zagrają bez kontuzjowanych: Roberta Szczota i Marcina Adamskiego. Natomiast w ekipie z Krakowa nie zagra Aleksejs Visnjakovs, kapitan Arek Radomski oraz Alex Suworow, który nie gra już od dłuższego czasu

• Witam Państwa z relacji LIVE meczu w ramach 21 kolejki Polskiej Ekstraklasy. Dziś Łódzki Klub Sportowy będzie podejmować na własnym obiekcie Cracovię, która zatrudniła ostatnio nowego trenera. Debiut szkoleniowy w drużynie Pasów zaliczy dziś Tomasz Kafarski. Serdecznie zapraszam do śledzenia spotkania Tomasz Kozimala.