ŁKS Łódź

1

Dolcan Ząbki

0

• ŁKS pokonuje na własnym stadionie ostatni w tabeli Dolcan 1:0 (0:0). Niewiele brakowało aby powtórzyła się sytuacja z ostatniego meczu łodzian w Szczecinie, gdzie po rzucie karnym stracili 2 punkty remisując z Pogonią. dzisiaj przed fatalnym końcem ŁKS uratował Kaczmarek. Niestety z taką gro ŁKSowi ciężko będzie myśleć o awansie, czy późniejszym utrzymaniu w Ekstraklasie.

• Kaczmarek ratuje 3 punkty ŁKSowi. Z piłką po interwencji minął się Wyparło, a Kaczmarek wślizgiem wybił piłkę z linii bramkowej.

• Do II połowy doliczone zostały 4 minuty.

• Seria rzutów wolnych dla gości. Ostatni z około 35 metrów od bramki Wyparły bity przez Kosiorowskiego uderza w mur. Zawodnicy Dolcanu reklamowali jeszcze zagranie ręką któregoś piłkarza z muru, jednak sędzia pozostał niewzruszony.

• Piotr Kosiorowski ukarany indywidualnie za brutalny faul w środkowej strefie boiska.

• Marcin Korkuć, który przed momentem opuścił murawę zmierza do ławki rezerwowych wyraźnie utykając.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Za Korkucia wchodzi Piotr Gawęcki.

• Kaczmarek bardzo dobrze w defensywie. Zatrzymuje akcję gości.

• ŁKS albo bardzo chce grać na czas, albo rywale grają naprawę ostro. Na murawie leży Artur Gieraga. Ponownie potrzeba będzie interwencja masażystów.

• Ponownie niezbędna pomoc służb medycznych dla jednego z łodzian. Mamy kolejną przerwę w grze.

• Świerbleski z próbą indywidualnej akcji prawą stroną. Pozbawiony jednak wsparcia partnerów i z powodu dobrego zachowania obrońców zmuszony jest odpuścić piłkę, która wychodzi poza boisko.

• I wspominana zmiana w ŁKS. Za Smolińskiego, który zniesiony został na noszach wchodzi Rafał Kujawa.

• Najpierw jednak zmiana w zespole gości. Za Robaczka wszedł Koziara.

• Na murawie leży Marcin Smoliński. Niezbędna będzie interwencja służb medycznych. Prawdopodobna jest również zmiana personalna.

• Gra wróciła do swojego wcześniejszego, niezbyt wysokiego, poziomu. Niestety, ale ŁKS, jako pretendent do awansu d grona najlepszych drużyn w kraju nie może się tak męczyć z "Czerwoną latarnią" swojej ligi.

• Pierwsza zmiana w zespole gości.

• Stworzona na boisku przewaga uśpiła nieco defensywę łodzian. Z groźną kontrą wyszli gości, Na szczęście dla ponad 100 latka z Łodzi na posterunku stał Bodzio W.

• Gol naprawdę dodał sporo animuszu kolejnym atakom ŁKS. Gospodarze obecnie niemal nie opuszczają połowy Dolcanu.

• Pozornie niegroźnie uderzenie na bramkę Leszczyńskiego, sprawiło bramkarzowi gości sporo problemów, jednak ostatecznie na spółkę z obrońcą opanował sytuację.

• Jak nie prawą stroną, to lewą i ponownie prawą. Strzelona bramka dodała skrzydeł gospodarzom.

• ŁKS konstruuje kolejną akcję ofensywną. Tymczasem nieliczni kibice gości bawią się w najlepsze na swoim sektorze, niezważając na wynik meczu.

• Ładna akcja prawą stroną. Zagranie w pole karne prosto na głowę dobrze ustawionego Macieja Bykowskiego, który bez problemu pokonuje bramkarza.

• Za faul w defensywie przy próbie wyprowadzenia kontry przez gości po wybronionym rzucie karnym

• W polu karnym faulowany jeden z eŁKaeSiaków. Sędzia wskazuje na wapno. Niestety strzał najpierw broni bramkarza, a dobitka trafia w słupek po drugiej stronie pustej niemal bramki.

• Próba strzału z dystansu, która bardziej jednak przypominała podanie do bramkarza z Ząbek.

• Buśkiewicz pomaga sobie w odbiorze piłki ręką. Grę wznowi ŁKS.

• W przerwie jedna zmiana w zespole ŁKS. Za Koseckiego wszedł Smoliński.

• I II połowa.

• Piłkarze wracają na murawę. Zapraszamy na II połowę meczu.

• Pierwsza częśc gry potwierdziła, że ŁKS nie jest w dobrej formie na wiosnę. Trudno było dostrzec, że wicelider gra z ostatnim w tabeli zespołem.

• Koniec pierwszej połowy.

• 2 minuty zostały doliczone do pierwszej połowy.

• Kiepski strzał z dystansu Marcina Kaczmarka.

• Kontuzjowany jest Rafał Leszczyński po jednym ze starc z piłkarzem ŁKS-u. Przez chwilę piłkarze obu zespołów mogli odpocząc.

• O mały włos kiks Bodzio Wyparły skończyłby się golem dla Dolcanu. Jednak żaden z piłkarzy gości nie połapał się w tej sytuacji.

• Druga zółta kartka w tym meczu. Ukarany Damian Świerblewski

• Mięciel znów przed szansą na gola! Ale Miętowy znów ją marnuje.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany piłkarz gości, doświadczony Michał Łabędzki.

• Świetna akcja ŁKS-u! Pierwsze poważne zagrożenia bramki Dolcanu. Marcin Mięciel strzelił jednak tylko w słupek.

• Widac dziś brak w składzie ŁKS-u Adriana Woźniczki, który pauzuje za czwartą żółtą kartkę

• Kolejna groźna akcja gości. Kontratak zmarnował jednak Paweł Buśkiewicz.

• Gospodarze marnują kolejny stały fragment gry. Bez zagrożenia pod bramką Dolcanu po rzucie rożnym.

• Kolejna szansa dla Robaszka. Obrońcy gospodarzy znów byli bliscy, aby sprezentowac Dolcanowi pierwszego w tym meczu gola.

• W Łodzi pojawili się kibice gości w liczbie kilkudziesięciu. Rozwijają flagi

• Zaznaczył swoją obecnośc na boisku doświadczony i znany z boisk Ekstraklasy Piotr Dziewicki. Po jego faulu rzut wolny miał ŁKS, ale zmarnował tą okazję.

• Niespodziewanie pierwsi groźną akcję stworzyli goście. Robaszek jednak strzelił zbyt lekko, żeby zaskoczyc Bogusława Wyparłę.

• Zaczyna się mecz w Łodzi.

• W skłądzie Łks tylko jednak zmiana w porównaniu do pierwszego meczu w Szczecinie. Wciąż nie mieści się w pierwszym składzie Smoliński.

• Na ławce gości: Misztal, Chałas, Dadacz, Gawęcki, Hirsz, Koziara, Unierzyski

• Na ławce rezerwowych ŁKS-u: Waśków, Mowlik, Smoliński, Kujawa, Seweryn, Kubicki, Salski

• Znamy już składy obu drużyn.

• Już za kilka minut wicelider pierwszej ligi stanie przed szansą wskoczenia na fotel lidera zaplecza Ekstraklasy. Przeciwnik jest na pewno do ogrania - to ostatni w tabeli Dolcan.