Mecz ŁKS Łódź - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz ŁKS Łódź - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

ŁKS Łódź

0

GKS Tychy

0

• Koniec spotkania. Nie ma trzeciego zwycięstwa z rzędu. ŁKS zremisował bezbramkowo z GKS-em.

• Jeszcze trzy minuty potrwa to spotkanie.

• Steblecki wszedł za Vojtusa. To ostatnia roszada u gości.

• i... i dla Vojtusa również.

• Kartka dla Sobocińskiego...

• W końcówce więcej gry na aferę niż takiej, którą uznalibyśmy za przemyślaną.

• Piłkarze GKS-u urywają kolejne sekundy. Najwidoczniej zadowala ich ten wynik.

• Był, będzie, jest - tyski GKS! - niesie się z trybun.

• Łuczaka zmienił Kostyrka. Zostało niewiele ponad dziesięć minut do zakończenia spotkania.

• Niebezpiecznie pod bramką tyszan. Strzelał bowiem Kujawa, lecz nad poprzeczką.

• Niewidocznego Adamczyka zmienił Monterde.

• Kartkę otrzymał wprowadzony Kujawa.

• Bernhardta zmienił właśnie Mańka.

• Tymczasem Bryła przyłapany na ofsajdzie. Coś nie mogą wyczuć linii zawodnicy ŁKS-u. Zdaje się, że to czwarty ofsajd w meczu.

• Nie ma gola! Gospodarze sugerowali jeszcze zagranie ręką, lecz decyzji o karnym brak.

• Kartka dla Tanżyny za faul na Ramirezie. Słuszna decyzja sędziego. Będzie okazja dla ŁKS-u na gola z rzutu wolnego.

• Przekombinował Vojtus. Chciał ładnie, a wyszło jak wyszło... Godzina gry za nami.

• I jest pierwsza roszada u gospodarzy. Za Pyrdoła wchodzi Kujawa.

• Pyrdoł i... znów nie ma gola. Jałocha trudniejsze strzały broni na rozgrzewce.

• Groźnie w szesnastce ŁKS-u. Uderzał jeden z zawodników, którego gospodarze zdążyli zablokować. Potem jeszcze korner, ale GKS nie zrobił z niego użytku.

• Strzał Wolskiego - drugi w spotkaniu. Tak jak i poprzedni nie mógł zaskoczyć Jałochy.

• A na trybunach trwa pozdrawianie zgód. Po tyszanach właśnie przyszedł czas na bydgoskiego Zawiszę.

• GKS broni głęboko, uważnie i na razie również skutecznie. Widać, że nie chce powtórzyć meczu z Podbeskidziem.

• Gramy dalej. Od środka rozpoczęli przyjezdni. Oby worek z bramkami nam się rozwiązał...

• Przerwa! Po pierwszych 45 minutach ŁKS bezbramkowo remisuje z GKS-em. Wracamy za kwadrans.

• Jałocha znów górą w pojedynku z Bryłą. Dobiega koniec pierwszej odsłony.

• Race odpalone z trybun. Niewykluczone, że przez zadymienie spotkanie zostanie na moment przerwane.

• Nie jest to porywające widowisko. Na spalonym złapany Bryła.

• Pierwsza kartka w meczu dla Daniela. Wcześniej uderzał Łuczak, ale chybił celu.

• Wolski z daleka. Nie była to najlepsza decyzja. Jałocha bez wysiłku przejął kontrolę nad piłką.

• Niewiele dzieje się na murawie. Tempo zdecydowanie "sparingowe". Brakuje też okazji strzeleckich.

• Uderzenie Ramireza. Są brawa z trybun, ale piłka nie zatrzepotała w siatce, tylko trafiła do rąk dobrze ustawionego Jałochy.

• Nieudany stały element gry. GKS stara się odpowiedzieć atakiem pozycyjnym, lecz też szybko traci futbolówkę.

• Bryła uderza, ale został zablokowany. Tylko róg dla łodzian.

• Kibice domagają się bramki. Tymczasem na boisku drobne kłopoty miał Daniel. Na szczęście będzie kontynuować grę.

• Kwadrans za nami. Bramek jeszcze nie ma, choć obie drużyny stworzyły sobie po jednej dogodnej sytuacji. Piłka w posiadaniu ŁKS-u.

• W końcu jakaś akcja ze strony GKS-u. Grzeszczyk uderza głową, lecz niecelnie. Mieliśmy chwilę przerwy w grze, bo ucierpiał jeden z zawodników.

• Na ofsajdzie złapany już nie tylko Pyrdoł, ale i Bogusz.

• Rozwandowicz naprawił błąd drużyny. Nie ma więc kontrataku gości.

• Kolejna próba ŁKS-u. Sędzia liniowy dopatrzył się jednak pozycji spalonej u Pyrdoła.

• Jako pierwsi zaatakowali gospodarze. Bez powodzenia. Łuczak uderzył obok słupka.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek. Gramy!

• GKS raczej wolałby zapomnieć o ostatnich spotkaniach. Po 1:4 z Bytovią Bytów cudem uratował punkt z Podbeskidziem (2:2).

• ŁKS ma za sobą udany epizod wyjazdowy. Z dwóch meczów przywiózł bowiem komplet punktów. Najpierw pokonał gładko Puszczę Niepołomice (2:0), a potem również Podbeskidzie-Bielsko-Biała (3:0).

• Jeżeli zaś chodzi o skład gospodarzy to w nim zauważamy dwie zmiany; nie ma Kujawy, ani Widejki. Szansę dostają natomiast Grzesik z wracającym Łuczakiem:

• Tak przedstawia się ustawienie gości. Nie ma Biernata, Bogusławskiego czy Mańki, a więc tych zawodników, którzy mieli okazję zagrać przeciwko Podbeskidziu-Bielsko-Biała.

• Niecałe pół godziny pozostało do pierwszego gwizdka sędziego Artura Aluszka. W Łodzi beniaminek zagra z GKS-em Tychy. Zespoły dzielą trzy punkty i jest to przewaga na korzyść ŁKS-u.

Michał Granosik

Mecz ŁKS Łódź - GKS Tychy ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

Mecz ŁKS Łódź - GKS Tychy ONLINE. Już dzisiaj punktualnie o godzinie 16 zespół Łódzkiego Klubu Sportowego rozpocznie kolejną (11.) batalię o punkty na pierwszoligowych boiskach. Tym razem będzie to zupełnie inny mecz niż te, które do tej pory rozegrali podopieczni Kazimierza Moskala.

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>

Mecz ŁKS Łódź - GKS Tychy ONLINE

Mecz przyjaźni

Do Łodzi bowiem na stadion przy al.
Unii 2 zawitają goście, a właściwie przyjaciele z Tychów. Nie od dzisiaj wiadomo, że w środowisku kibicowskim panują zgody, układy i kosy. Tak się składa, że fani zarówno gospodarzy jak i kibiców GKS-u już od wielu lat trzymają ze sobą zgodę i mecze pomiędzy tymi drużynami są nazywane meczami przyjaźni. Wśród kibiców dzisiejszego popołudnia będzie panowała zatem bardzo miła atmosfera, pytanie tylko czy równie przyjacielsko będzie toczył się mecz na murawie?

Klątwa własnego boiska

Ełkaesiacy powinni jednak potraktować dzisiejsze starcie bardzo poważnie. 5. miejsce w tabeli i 16 zgromadzonych do tej pory punktów, to bardzo dobry wynik jak na beniaminka. Łyżką dziegciu w beczce miodu jest postawa Rycerzy Wiosny przed własną publicznością. Na wspomniane wcześniej 16 oczek aż 13 łodzianie przywozili z delegacji. Jeżeli spojrzymy na pierwszoligową tabelę meczów rozgrywanych na własnym boisku to podopieczni Kazimierza Moskala zajmowaliby 16. miejsce premiowane spadkiem do II ligi.

Duży ścisk w tabeli

Warto przypomnieć, iż obydwa zespoły grały już ze sobą podczas letniego okresu przygotowawczego. Sparing rozgrywany w Łodzi wygrali gospodarze pokonując swoich przyjaciół z Tychów 3:1. Gdyby taki wynik powtórzył się dzisiejszego popołudnia, ełkaesiacy przy korzystnych wynikach innych spotkań mogliby wskoczyć na podium pierwszoligowej tabeli. W przypadku porażki podopiecznych Kazimierza Moskala piłkarze GKS-u, którzy w tym momencie mają zaledwie trzy punkty straty do Łódzkiego Klubu Sportowego z 10. miejsce mogliby wskoczyć nawet na 4. pozycję. Jak widać ścisk w tabeli panuje niemiłosierny, a każdy punkt jest na wagę jednego czy nawet dwóch miejsc w pierwszoligowych rozgrywkach.

Kto wygra mecz 1. ligi: ŁKS Łódź - GKS Tychy?

Mecz ŁKS Łódź - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Spotkanie ŁKS Łódź - GKS Tychy nie będzie transmitowane na żywo w telewizji. Tekstowa relacja live w GOL24.pl.

Liga Mistrzów lepsza od mundialu. Zobacz nowe studio Polsatu!