Mecz ŁKS Łódź - Górnik Łęczna ONLINE. Pozostaje gra o...

Mecz ŁKS Łódź - Górnik Łęczna ONLINE. Pozostaje gra o baraże. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 31. kolejka
2021-05-22 19:08

ŁKS Łódź

3

Górnik Łęczna

1

• Koniec! ŁKS rzutem na taśmę pokonuje Górnika Łęczna 3:1! Łodzianie są już bardzo blisko baraży, a kto wie, może powalczą jeszcze o bezpośredni awans. Dziękujemy za uwagę.

• Sędzia bardzo długo zwlekał z ostatnim gwizdkiem co wykorzystali łodzianie. Sekulski zagrał do Pirulo, ten zabawił się z obrońcami i płaskim uderzeniem raz jeszcze pognębił Gostomskiego.

• GOOOOOL!!! JESZCZE JEDNA BRAMKA ŁKS-U!!! ZNOWU PIRULO!!

• Adam Marciniak za Ricardinho.

• Dośrodkowanie z prawej strony, odbita piłka trafiła do Pirulo, który uderzył w sam środek. Przy próbie obrony nogami błąd tym razem popełnił Gostomski.

• GOOOOOL!!! A JEDNAK!! ŁKS TO WYGRA!! BRAMKĘ ZDOBYŁ PIRULO!!

• Niecelny strzał Rozwandowicza. Gwizdy na trybunach.

• Bartosz Śpiączka zastępuje Michała Maka.

• Łukasz Sekulski wchodzi za Trąbkę.

• Znowu celnie strzał Rygaard, ale ponownie nie dał się zaskoczyć dobrze dysponowany Gostomski.

• Bezpośrednio z wolnego ładnie technicznie przymierzył Rygaard, ale przewidział ten strzał Gostomski i bardzo dobrze interweniował.

• Aleksander Jagiełło za Krykuna.

• Przy próbie strzału z powietrza kopnięty został Dominguez.

• Pirulo wpadł z piłką z prawej strony pola karnego, ale niepotrzebnie ustawiał piłkę na lewej nodze. Obrońcy się zorientowali.

• Świetne dogranie z prawego skrzydła tuż przed bramkę, tam nieczysto głową trafił Krykun, ale ważne dla Górnika, że skutecznie.

• GOOOOOL!! 1:1!! BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ KRYKUNA!!

• Przemysław Banaszak za Wojciechowskiego.

• Nieudana pułapka ofsajdowa łęcznian. Piłkę przed bramkarzem otrzymał Maksymilian Rozwandowicz, strzał po ziemi odbił do boku Gostomski, ale tam nadbiegał Trąbka i zamknął akcję.

• GOOOOOL!! 1:0 DLA ŁKS-U!! BŁĄD DEFENSYWY WYKORZYSTUJE TRĄBKA!!

• Pirulo przerzucił piłkę nad bramkarzem, ale toczącą się bardzo powoli futbolówkę wybił z linii jeden z obrońców Górnika!

• Mikkel Rygaard w miejsce Tomasza Nawotki.

• Najpierw Moros Gracia, a po chwili Dąbrowski wybijają piłkę z pola karnego łodzian.

• Kolejny niecelny strzał, tym razem w wykonaniu Domingueza.

• Tomasz Tymosiak zarobił żółtą kartkę.

• Uderzenie z dystansu gracza ŁKS-u, ale wyraźnie obok bramki.

• Odszukany w polu karnym Ricardinho, ale Brazylijczyk poślizgnął się przy strzale. Piłka przeszła nad poprzeczką.

• Antonio Dominguez za Przemysława Sajdaka.

• Wznawiamy mecz po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Żółta kartka dla Baranowskiego.

• Efektowna akcja ŁKS-u zakończona płaskim strzałem Pirulo, z którym poradził sobie Gostomski!

• Świetna parada Macieja Gostomskiego po szczupaku... Tomasza Midzierskiego! To byłby efektowny samobój.

• Świetna interwencja głową Adriana Klimczaka, który uprzedził czekającego na piłkę napastnika gości.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafia prosto w ręce bramkarza Górnika.

• Boczna siatka! A strzelał z ostrego kąta Serhij Krykun.

• Zablokowana próba strzału sprzed pola karnego w wykonaniu Michała Trąbki.

• Wrzutka z wolnego z głębi pola trafiła do Baranowskiego, ale ten przerzucił dograniem głową wszystkich partnerów.

• Przesadził z ostrością Maciej Dąbrowski. Żółta kartka.

• Płaskie dogranie spod linii końcowej wybija ze środka pola karnego Paweł Baranowski.

• Na stadionie wyraźnie słychać żywiołowy doping kibiców gospodarzy.

• Mocno ucierpiał po jednym ze starć Paweł Wojciechowski.

• Tym razem uderzał z daleka Maciej Orłowski, ale bardzo niecelnie.

• Dawid Arndt z trudem odbija strzał Stromeckiego! Będzie korner dla Górnika.

• Marcin Stromecki ukarany żółtą kartką za symulkę.

• Mogło być groźnie w polu karnym gości, ale wybiciem wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo jeden z obrońców Górnika.

• Początek spotkania.

• Zadanie nie jest łatwe, choć teoretycznie ŁKS ma jeszcze nawet szansę wskoczenia na fotel wicelidera, i zaczyna się dzisiejszym wyzwaniem, czyli spotkaniem z Górnikiem Łęczna. To mecz sąsiadów w tabeli, zespołów mających ten sam cel - awans do krajowej elity. Szykuje się zacięta i emocjonująca walka, bowiem piłkarze obydwu zespołów zdają sobie sprawę, że ewentualne niepowodzenie może przyczynić się do pogrzebania rocznego wysiłku na boiskach 1. ligi.

• Przed piłkarzami ŁKS bardzo gorący i stresujący czas. Łodzianie, oczywiście na własną prośbę, muszą teraz z wielką determinacją walczyć, by dać sobie szansę walki o ekstraklasę.

• Witamy! Walka o Ekstraklasę wkracza w decydującą fazę. Na stadionie przy al. Unii, po raz pierwszy z kibicami od października, ŁKS Łódź zagra z Górnikiem Łęczna. Oba te zespoły walczą o baraże. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:08.

ŁKS Łódź - Górnik Łęczna LIVE! Pozostaje gra o baraże

ŁKS Łódź - Górnik Łęczna LIVE! Pozostaje gra o baraże ©Wojciech Szubartowski

Mecz ŁKS Łódź - Górnik Łęczna ONLINE. Walka o ekstraklasę wkracza w decydującą fazę. Na stadionie przy al. Unii, po raz pierwszy z kibicami od października, spadkowicz zagra z beniaminkiem. Oba te zespoły walczą o baraże. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:08.

Mecz ŁKS Łódź - Górnik Łęczna ONLINE

Zadanie nie jest łatwe, choć teoretycznie ŁKS ma jeszcze nawet szansę wskoczenia na fotel wicelidera, i zaczyna się dzisiejszym wyzwaniem, czyli spotkaniem z Górnikiem Łęczna.
To mecz sąsiadów w tabeli, zespołów mających ten sam cel - awans do krajowej elity. Szykuje się zacięta i emocjonująca walka, bowiem piłkarze obydwu zespołów zdają sobie sprawę, że ewentualne niepowodzenie może przyczynić się do pogrzebania rocznego wysiłku na boiskach pierwszej ligi.

ŁKS nadal patrzy w górę tabeli, bowiem do drugiego GKS Tychy (lokata dająca bezpośredni awans do ekstraklasy) traci pięć punktów. Niby dużo, ale warto podjąć wyzwanie i próbę pogoni za ścisłą czołówką.

Do tego trzeba jednak zwycięstw. Pewnie w drużynie z al. Unii dobrze zdają sobie sprawę z faktu, że najbliższy rywal złapał wyraźną zadyszkę i dlatego nadarza się wyjątkowa okazja, by podreperować punktowe konto. Podopieczni trenera Kamila Kieresia nie wygrali od siedmiu spotkań (1:1 z Odrą Opole, 1:3 z GKS Tychy, 3:3 z Termaliką Nieciecza, 0:1 z Miedzią Legnica, 0:0 z Widzewem Łódź, 0:0 z Puszczą Niepołomice i 1:1 z GKS Jastrzębie) i warto ten fakt wykorzystać.

W ŁKS na pewno znacznie lepsze nastroje. Pokonanie 3:2 Puszczy zakończyło na trzech serię spotkań łodzian bez zwycięstwa (dwa punkty w tych pojedynkach) i dało nadzieję na to, że końcówka sezonu może znów sprowadzić uśmiech zadowolenia na twarze fanów ełkaesiaków.

Mecz z Górnikiem rozpocznie się o symbolicznej godzinie dla łódzkiego klubu i jego fanów, czyli o 19.08. Warto, aby o tym pamiętali piłkarze gospodarzy.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Górnik - ŁKS 2:0 (1 liga, 27.11.2020)

Mecz ŁKS Łódź - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Na żywo mecz w aplikacji IPLA TV (bezpłatnie). Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:08.