ŁKS Łódź

3

Miedź Legnica

4

• 98 minut i koniec! Niesamowite spotkanie w Łodzi i szalenie emocjonująca wymiana ciosów, z której zwycięsko wyszła Miedź. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo z 1. ligi.

• Kartka dla Purzyckiego.

• Jeszcze kartka dla Srnicia.

• Ostatnia zmiana. Mehdi Lehaire w miejsce Zapolnika.

• Zwija się z bólu Drzazga.

• Płasko wrzucił z prawego skrzydła Paweł Zieliński, piłka przeszła na dalszy słupek i w zasadzie trafiła w kolana Romana.

• GOOOOOL!! 4:3!! ROMAN PO RAZ DRUGI!!

• 19-letni bramkarz Miedzi przy wykopie trafił w plecy piłkarza ŁKS-u. Piłka wpadła mu za kołnierz. Kilka dni temu takiego klopsa popełnił Kamil Grabara.

• GOOOOOOL!! 3:3!!! KURIOZALNY GOL SRNICIA!!

• Ostre wejście Matuszka. Jest kartka.

• Oraz Dragoljub Srnić za Domingueza.

• Adrian Klimczak za Dankowskiego.

• Akcja rezerwowych Miedzi. Drzazga prostopadle do Romana, a Katalończyk z lewej nogi wpakował piłkę do siatki. Malarz znowu nie drgnął.

• GOOOOOOL!! WEJŚCIE SMOKA ROMANA!! 3:2 DLA MIEDZI!!

• Antonio Dominguez ogląda żółty kartonik.

• Z kolei Tronta zastępuje Krzysztof Drzazga.

• Schodzi Paweł Tupaj. W jego miejsce Joan Roman.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Stawowego! Trener ŁKS-u odesłany na trybuny.

• Żółta kartka dla trenera ŁKS-u, Wojciecha Stawowego.

• Tomasz Nawotka w miejsce Sajdaka.

• Kartka dla Damiana Tronta.

• Niesamowite. Piłka w gąszczu nóg trafiła do Trąbki, który uderzył lekko i precyzyjnie. ŁKS już remisuje.

• GOOOOOOL!! MAMY 2:2!! TRĄBKAAA!!

• Kartka jeszcze dla Macieja Wolskiego.

• Idiotyczny faul Corrala na Purzyckim tuż po wznowieniu gry! Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Hiszpana!

• Fantastycznie przymierzył z rzutu wolnego Pirulo! ŁKS łapie kontakt!

• GOOOOOL!!! PIRULO I JEST KONTAKT!!!

• Doigrał się Marcin Garuch. Żółta kartka w pełni zasłużona.

• Dośrodkowanie Śliwy z prawej strony prosto na głowę Zapolnika. Malarz nie podjął próby obrony.

• GOOOOOOOL!!! 2:0!! ZAPOLNIK PO RAZ DRUGI!!

• Maciej Śliwa zastępuje właśnie Łukowskiego.

• Jakieś problemy ze zdrowiem Łukowskiego.

• Szymon Matuszek w ostatniej chwili uprzedził Trąbkę, do którego zmierzała piłka.

• Padł na murawę jak rażonym gromem jeden z graczy Miedzi. Corral ukarany żółtą kartką.

• Przypadkowo piłka trafiła na nogę Corrala, który był tuż przed bramką. Hiszpan jednak fatalnie przestrzelił!

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Bardzo dobrze broni się Miedź. Goście czekają na okazję do szybkiego kontrataku.

• ŁKS ma ogromną przewagę w posiadaniu piłki i wymienionych podaniach, ale kompletnie nie przekłada się to za zagrożenie.

• Co za pudło Adriana Purzyckiego! Spadła mu piłka na głowę 2 metry przed bramką i przestrzelił. Jeszcze po drodze lekko obił słupek.

• Musi zejść z boiska kontuzjowany Sobociński. Wchodzi do gry Maciej Dąbrowski.

• Świetne wyjście Grobelnego i piąstkowanie na rzut rożny. Mocno wstrzeliwał piłkę z wolnego Pirulo.

• Długo wszerz boiska rozgrywają piłkę obrońcy łodzian. Na razie nic z tego nie wynika.

• Jan Sobociński potrzebuje pomocy. Czyżby kontuzja obrońcy ŁKS-u?

• Na prawą nogę zszedł zaskakująco Kamil Dankowski, uderzył celnie na bramkę, ale spokojnie interweniował bramkarz.

• Dwa zablokowane strzały gospodarzy w odstępie kilku sekund. Najpierw Corral, a po chwili Sajdak.

• Strzał Michała Trąbki z pierwszej piłki przechodzi wysoko nad poprzeczką.

• Samu Corral wystawił piłkę do ustawionego na 5. metrze Przemysława Sajdaka, a ten uderzył prosto w bramkarza!

• Bliźniacza bramka do tej zdobytej przez Kamila Jóźwiaka z Holandią. Zapolnik pokazał szybkość, minął obrońcę i pewnie pokonał Arkadiusza Malarza.

• GOOOOOL!! KAMIL ZAPOLNIK I 1:0 DLA MIEDZI!!

• Dośrodkowanie Pirulo i dobra interwencja na przedpolu Jędrzeja Grobelnego.

• Groźnie ŁKS! Piłka wystawiona na 16. metr, płaskie uderzenie w sam środek bramki. Golkiper Miedzi wypluł futbolówkę, ale po chwili poprawił swój błąd.

• Jeszcze jeden stały fragment dla Miedzi. Znowu znalazł się Biernat, który oddał celny strzał, ale zdecydowanie zbyt lekki.

• Zablokowany Marcin Biernat przy strzale głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Początek spotkania. Gramy.

• Pierwszy gwizdek już za kwadrans.

• Inny kurs obrali legniczanie. Miedź ma na swoim koncie dwa zwycięstwa z rzędu. Najpierw pokonali GKS Tychy 2:0, a następnie rozprawili się z Odrą Opole 4:2. Choć Miedź w tym sezonie ma duży problem z utrzymaniem się w czołówce ligi, to nadal mają w swoim składzie bardzo dobrych piłkarzy, którzy przede wszystkim grają skutecznie i efektownie.

• Łodzianie doznali ostatnio dużego kryzysu. Na swoim koncie mieli 11 meczów bez porażki, remisując tylko raz. Później zespół Wojciecha Stawowego przegrał minimalnie z Radomiakiem, przeżył thriller, remisując z Puszczą Niepołomice 4:4 (3:1 do przerwy) i uległ Górnikom z Łęcznej 0:2. Wszystkie te potknięcia sprawiły, że reszta ligi dogoniła ŁKS, który musiał też zwolnić fotel lidera Termalice.

• Witamy! Przed nami drugi wtorkowy mecz 15. kolejki Fortuna 1 Ligi. ŁKS Łódź zagra u siebie z Miedzią Legnica. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku.

DW

łks miedź transmisja

ŁKS Łódź - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

ŁKS Łódź - Miedź Legnica ONLINE. W środę nadrabialiśmy już zaległości w Olsztynie. Wieczorem czeka nas starcie niedawnych reprezentantów Ekstraklasy, czyli ŁKS-u i Miedzi Legnica. Łodzianie są na drugim miejscu w tabeli i nie mogą wygrać od trzech spotkań. Legniczanie natomiast mają za sobą krótką serię zwycięstw i chcą wykorzystać słabość rywali.

ŁKS - Miedź ONLINE

W tym tygodniu ełkaesiaków czekają dwa starcia z niezwykle wymagającymi rywalami - Miedzią i Bruk-Bet Termalicą. Czy będą w stanie wyjść z tych trudnych i prestiżowych pojedynków obronną ręką? Po ostatnim fatalnym występie w Łęcznej z Górnikiem można mieć sporo wątpliwości. Na pewno wyjściowa jedenastka łodzian będzie inna niż w Łęcznej. Po odcierpieniu kartkowej kary środek defensywy wzmocni najrówniej i najpewniej grający do tej pory łódzki obrońca Jan Sobociński.

W poprzednich latach zespoły Miedzi i ŁKS-u minęły się ze sobą i nie grywały zbyt często na poziomie 1 Ligi. Gdy jedni awansowali, drudzy spadali i na odwrót. Ostatnie dwa bezpośrednie mecze to sezon 2012/13. Miedź wygrała u siebie 3:0 i na wyjeździe 1:0.

ŁKS - Miedź TRANSMISJA I STREAM

Mecz ŁKS - Miedź odbędzie się we wtorek, 1 grudnia o godz. 20:30. Transmisję na żywo z meczu ŁKS - Miedź przeprowadzi Polsat Sport Extra. Internetowy STREAM online dostępny jest pod adresem Ipla.tv i kosztuje jednorazowo 5 zł. Materiał jest dostępny w pakiecie IPLA SPORT.

Tekstowa relacja LIVE prowadzona przez naszego korespondenta dostępna będzie tylko w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Kliknij w poniższy baner, by przejdź do relacji.