ŁKS Łódź

5

Odra Opole

1

• Efektowne zwycięstwo ŁKS. Podopieczni Kazimierza Moskala przed własną publicznością rozbili Odrę Opole 5:1. Skutecznością błysnęli w drugiej połowie, kiedy wbili przyjezdnym aż cztery gole. Wygrana zapewniła ŁKS-owi drugie miejsce na półmetku sezonu.

• Ostatni gwizdek arbitra. ŁKS efektownie rozbił Odrę Opole 5:1!

• Chwila przerwy w grze. Kontuzjowany Piotr Pyrdoł leży na murawie.

• Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Próbują jeszcze gracze Odry zmienić bardzo niekorzystny rezultat, ale nic im nie wychodzi. Fatalne uderzenie Mariusza Rybickiego z dystansu.

• Paweł Baranowski wchodzi na ostatnie minuty w miejsce Piotr Żemły.

• Mateusz Bodzioch obejrzał żółtą kartkę za zatrzymanie piłki ręki.

• Piotr Pyrdoł upadł w polu karnym Odry. Sędzia pokazał, że w tym przypadku nie było mowy o przewinieniu.

• Chwila przerwy. Ucierpiał Piotr Zemło, który zablokował strzał Bartosza Widejki.

• Wymieniali przez dłuższy czas futbolówkę ełkaesiacy. Próbował dośrodkować w ple karne Piotr Pyrdoł, ale został zablokowany.

• W miejsce Rafała Kujawy na boisku zameldował się Ukrainiec Jewhen Radionow.

• Michał Szromnik rzucił się w lewą stroną, a Maksymilian Rozwandowicz uderzył w przeciwną stronę. 5:1 dla łodzian!

• GOOOOOOOOOOL! MAKSYMILIAN ROZWANDOWICZ Z KARNEGO!

• Wojciech Łuczak prostopadle dograł do Macieja Wolskiego, który został zahaczony rękami przez Szromnika. Rzut karny dla ŁKS!

• Gromkie brawa dla schodzącego z boiska Daniego Ramireza. Hiszpana zastąpił Maciej Wolski.

• Zmiana w ekipie gości. Sebastian Bonecki wszedł w miejsce Rafała Niziołka.

• W miejsce Patryka Bryły na murawie melduje się Wojciech Łuczak.

• Nie zwalniają tempa łodzianie! Rafał Kujawa strzelił mocno, ale trafił w poprzeczkę!

• Patryk Bryła dograł futbolówkę na dalszy słupek do Rafała Kujawy, a ten wykończył akcję kolegi. Futbolówka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki Odry!

• GOOOOOOOOOOOOL! RAFAŁ KUJAWA! 4:1 DLA ŁKS!

• Kolejna akcja ełkaesiaków. Łukasz Piątek uderzał z 18. metrów, ale obok bramki.

• Z prawej strony przedarł się w pole karne Artur Bogusz. Zawodnik ŁKS silnie uderzył z ostrego kąta. Interweniował Szromnik, który odbił futbolówkę, ale ta i tak wpadła do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOL! ARTUR BOGUSZ! 3:1 DLA ŁKS!

• Piotr Pyrdoł uderzył z szesnastu metrów na bramkę Odry. Michał Szromnik interweniował bez zarzutu.

• GOOOOOOOOOOOL! SAMOBÓJCZY GOL JANA SOBOCIŃSKIEGO! JUŻ TYLKO 2:1!

• Kapitalna bramka Daniego Ramireza! Patryk Bryła dośrodkował z lewej stronyw kierunku Ramireza. Hiszpan z woleja uderzył niezwykle precyzyjnie i Michał Szromnik po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki!

• GOOOOOOOOOL! DANI RAMIREZ!

• Pierwsze minuty po przerwie dla zawodników Odry. Główkował Mateusz Bodzioch, ale futbolówka po jego uderzeniu nie zmierzała w światło bramki.

• Sylwester Rasmus rozpoczął drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Tuż przed golem na trybunie gości pojawiła się 100-osobowa grupa kibiców Odry.

• Widejko mocno wstrzelił piłkę z rzutu wolnego przy linii bocznej, ta przeleciała i wpadła do siatki po dalszym rogu, gdzie nabiegał Bielak i jeden z opolan. Żaden z nich nie przeciął jednak zagrania, więc mamy bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

• GOOOOOOOOOL! BARTOSZ WIDEJKO!

• Dudu faulował na skrzydle i kolejny zawodnik Odry z kartką.

• Żemło przewraca wybiegającego na czystą pozycję Piątka. Faul i żółta kartka

• Ciekawe pół godziny w Łodzi. Sztrumować bramkę ŁKS-u próbowali już Janus czy Żemło, z kolei największe zagrożenie ze strony gospodarzy wynika z akcji Ramireza.

• To mógł być gol dla ŁKS-U! Bogusz zagrał prostopadle do Pyrdoła na prawe skrzydło, ten zgrał do wchodzącego Bryły. Bryła wycofał do Ramireza, który ominął rywala zwodem i uderzył prosto w Szromnika! Bramkarz gości instynktownie zostawił nogę po próbie interwencji w prawą stronę.

• Kujawa wślizgiem zblokował próbę wybicia Szromnika, który przewrócił się. Będzie potrzebna interwencja lekarza

• Kołba przewidział podanie prostopadłe i spokojnie je przejął.

• Groźne dośrodkowanie Dudu, Rozwandowicz znów wyskoczył najwyżej w powietrze i oddalił zagrożenie.

• Michał Szromnik wybronił teraz dwa uderzenia Rafała Kujawy. Bramkarz Odry najpierw sparował na bok uderzenie z dystansu, a następnie złapał już piłkę do "koszyczka".

• Żemło uderzył z woleja na bramkę, ale futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

• Kolejny raz Janus z wolnego, tym razem groźnie dośrodkował. Rozwandowicz wybił piłkę bez zastanowienia.

• Janus z wolnego z 24 metrów celował przy lewym słupku, jednak dobrze przesunął się Kołba.

• Zaczynamy spotkanie! Piłkarze Odry ze środka boiska.

• Zawodnicy wychodzą już na murawę, niebawem zaczynamy.

• Drużyna Odry prowadzona przez znanego z boisk ekstraklasy trenera Mariusza Rumaka. jest jedyną w I lidze, obok GKS Tychy, która nie wygrała na boisku rywala ani jednego meczu.

• Beniaminek 1 ligi to prawdziwa rewelacja tej rundy, a szczególnie ostatnich siedmiu tygodni. Zespół ten bowiem przez ten czas w ośmiu meczach nie poniósł ani jednej porażki.

• Wicelider pierwszoligowej tabeli podejmuje w sobotę na obiekcie przy alei Unii 2 opolską Odrę, która ma pięć punktów mniej od „Rycerzy Wiosny”.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania ŁKS Łódź - Odra Opole!

red

ŁKS Łódź - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Krzysztof Szymczak

ŁKS Łódź - Odra Opole ONLINE. Wicelider pierwszoligowej tabeli podejmuje w sobotę na obiekcie przy alei Unii 2 opolską Odrę, która ma pięć punktów mniej od „Rycerzy Wiosny”. Odrę, po tym jak w środę awansowała do 1/18 finału Pucharu Polski, czeka kolejne wyzwanie. Do tego jednak jedno z trudniejszych, albowiem podopieczni Mariusza Rumaka zagrają na trudnym terenie.

ŁKS Łódź - Odra Opole ONLINE

Beniaminek 1 ligi to prawdziwa rewelacja tej rundy, a szczególnie ostatnich siedmiu tygodni. Zespół ten bowiem przez ten czas w ośmiu meczach nie poniósł ani jednej porażki, a wygrał pięć meczów i trzy remisy. Dzięki temu też z 13. lokaty przez ten czas przesunął się na aż na drugą.

Drużyna Odry prowadzona przez znanego z boisk ekstraklasy trenera Mariusza Rumaka. jest jedyną w I lidze, obok GKSTychy, która nie wygrała na boisku rywala ani jednego meczu. Nawet ostatni w tabeli GKS Katowice triumfował dwukrotnie, a opolanie nie.

Smaczkiem tego spotkania będzie pojedynek hiszpańsko-hiszpański. Łódzki Daniel Ramirez kontra Martin Gomez z Opola. Gracz Odry strzelił w tym sezonie pięć goli w I lidze. Zawodnik ŁKS dwa. Piłkarze z alei Unii muszą też uważać na byłego piłkarza Zagłębia Lubin Krzysztofa Janusa. 32-letni zawodnik, który ma na koncie 114 meczów w ekstraklasie, wybornie czuje się w Opolu. Strzelił w tym sezonie już pięć goli. Zespół Mariusza Rumaka, wspólnie z Bytovią Bytów, jest najskuteczniejszym zespołem w lidze. Obie te drużyny zdobyły po 25 bramek.

ŁKS Łódź - Odra Opole TRANSMISJA TV

Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00. Nie zaplanowano transmisji ze spotkania ŁKS - Odra Opole. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.