1

• Koniec meczu! Piast Gliwice notuje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie!

• Sobociński huknął w stronę bramki, ale jego strzał minął bramkę rywala.

• Łukasz Sekulski zamykał akcję swojej drużyny, ale zabrakło mu paru centymetrów, aby dobić piłkę.

• 4 minuty ma jeszcze ŁKS, aby powalczyć choćby o remis.

• Dani Ramirez ukarany żółtym kartonikiem.

• Fatalny błąd w przyjęciu Tomasza Mokwy! Zawodnik Piasta miałby przed sobą pustą bramkę!

• Kompletnie nieudane uderzenie Ramireza. Od bramki zacznie Plach.

• Po bramce dla Piasta tempo meczu bardzo mocno zwolniło. Gospodarze w ogóle nie mają pomysłu jak złamać defensywę gości.

• Zamieszanie w polu karnym ŁKS-u po dośrodkowaniu Hateleya. Piłka odbiła się od Bogusza i wpadła do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Artur Bogusz pakuje piłkę do własnej bramki!

• Tomasz Fornalik ukarany żółtą kartką.

• Dominik Steczyk melduje się na murawie w miejsce Piotra Parzyszka.

• Tom Hateley ogląda żółtą kartkę.

• Frantisek Plach broni rzut karny! Nadal mamy bezbramkowy remis!

• A jednak! Sędzia główny obejrzał całą sytuację i wskazał na wapno!

• Bartosz Rymaniak zderzył się z Boguszem w polu karnym Piasta, ale nie ma mowy o rzucie karnym dla gospodarzy.

• Tom Hateley stracił równowagę w polu karnym przeciwnika i jednocześnie zmarnował okazję swojej drużyny na zdobycie bramki.

• Łukasz Sekulski był na spalonym i Piast przejmuje posiadanie.

• Waldemar Fornalik także decyduje się na zmianę. Martin Konczkowski zmienony przez Tomasza Mokwę.

• Na murawie pojawia się takżę Guima, a schodzi Maciej Wolski.

• Łukasz Sekulski zmienia Rafała Kujawę.

• Czerwiński uprzedza napastnika rywali. Jego interwencja pozwala odetchnąć defensywie Piasta.

• Felix wstrzelił piłkę w pole karne, ale Kołba na spółkę z Sobocińskim ratują ŁKS przed stratą bramki.

• Jan Sobociński ukarany żółtą kartką.

• Pirulo wyszedł sam na sam z Plachem, ale to bramkarz Piasta był górą!

• Kolejny strzał Felixa i piłka po raz kolejny mija bramkę ŁKS-u.

• Jorge Felix zamyka akcje swojej drużyny, ale jego strzał pozostawił wiele do życzenia.

• Wracamy do Łodzi! Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Oba zespoły nie stworzyły sobie wielu dogodnych okazji i po bezbarwnej grze schodzą do szatni z bezbramkowym remisem na tablicy wyników.

• Pirulo wpadł w pole karne, próbował oddać strzał z 7 metra, ale Czerwiński ofiarnie blokuje strzał rywala.

• Strzał Daniego Ramireza ląduje na bocznej siatce.

• Maciej Wolski był na spalonym i Piast przejmuje posiadanie

• Piast mocniej zaatakował bramkę gospodarzy. Martin Konczkowski obsłużył Piotra Parzyszka, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem ŁKS-u.

• Maksymilian Rozwandowicz ratuje swój zespół przed stratą bramki! Zawodnik ŁKS-u w ostatniej chwili zablokował strzał rywala.

• Mecz raczej nie rozpala kibiców zgromadzonych na trybunach stadionu w Łodzi. Oprócz kilku sytuacji nie obejrzeliśmy nic ciekawego.

• Całkowicie nieudane dośrodkowanie Kirkeskova.

• Zakotłowało się pod bramką Piasta, ale żaden z zawodników beniaminka nie zdołał oddać strzału.

• Pierwsza groźna okazja Piasta Gliwice. Piotr Parzyszek opanował piłkę na 5 metrze, ale jego strzał minimalnie minął bramkę ŁKS-u.

• Martin Konczkowski zamknął akcję Piast mocno niecelnym strzałem.

• Spalony zawodnika ŁKS-u. Piast zacznie spod swojego pola karnego.

• Maksymilian Rozwandowicz ukarany żółtą kartką.

• Defensywa Łodzian spokojnie radzi sobie z dośrodkowaniem Felixa.

• Dobre dośrodkowanie Martina Konczkowskiego, ale strzał Piotra Parzyszka szybuje nad bramką.

• Początek meczu w wykonaniu Piasta bardzo spokojny. Mistrzowie Polski nie mają pomysłu na grę.

• Oskrzydlająca akcja gospodarzy, ale Pirulo fatalnie skiksował przy dośrodkowaniu.

• Pierwszy groźny strzał, którego autorem był Dani Ramirez. Frantisek Plach ratuje jednak zespół gości.

• Sędzia główny daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn opuszczają tunel!

• Mistrz z Gliwic bardzo słabo zaczął sezon. Podopieczni Waldemara Fornalika jeszcze nie zdołali wygrać meczu. Ich rywale aktualnie mają 4 punkty po jednym zwycięstwie, remisie i porażce. Kto dzisiaj przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

• Dzień dobry Państwu! Czas na pierwszy niedzielny mecz PKO Ekstraklasy! ŁKS Łódź gości na własnym stadionie mistrza Polski - Piasta Gliwice. Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

red

łks piast transmisja

ŁKS Łódź - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Wojciech Matusik

ŁKS Łódź - Piast Gliwice ONLINE. W meczu 4. kolejki PKO Ekstraklasy mistrz Polski będzie podejmowany przez beniaminka z Łodzi. Podopieczni Waldemara Fornalika zagrają o pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie, natomiast gospodarze postarają się wykorzystać kiepską formę rywali. ŁKS Piast TRANSMISJA TV.

ŁKS Łódź - Piast Gliwice ONLINE

W poprzedniej kolejce Piast zremisował u siebie z Pogonią Szczecin 0:0 i w gliwickim obozie odetchnięto, bo wreszcie mistrz Polski nie stracił bramki. Drużyna trenera Waldemara Fornalika musiała godzić grę w PKO Ekstraklasie z rozgrywkami europejskich pucharów, rozegrała też mecz o Superpuchar Polski. Po odpadnięciu z kwalifikacji Ligi Mistrzów (z BATE Borysów), a następnie z kwalifikacji Ligi Europy (z Ryga FC) Piast może skupić się na krajowym podwórku.

Niektórym sympatykom zespołu Kazimierza Moskala może się wydawać, że drugie w tym sezonie zwycięstwo ełkasiaków będzie formalnością. Nic bardziej mylnego. Piast zagra w niedzielę wyjątkowo zdeterminowany i zrobi absolutnie wszystko, co w jego mocy, żeby wygrać po raz pierwszy w sezonie. Nikogo nie zwiodą kiepskie jak dotąd rezultaty gliwiczan.

- Wygrana na pewno by nam pomogła, bo z wyjątkiem spotkania z Rygą, w każdym innym przeciwnikiem prezentowaliśmy naprawdę niezłą piłkę. Mecz z Pogonią Szczecon pokazał, że zawodnicy w głowach już się tak „zresetowali” i wyszli na boisko jakby z mniejszym „ciężarem”. Po raz pierwszy od dawna mieliśmy cały tydzień na przygotowanie się do kolejnego meczu. To sprzyjająca okoliczność. Mieliśmy możliwość regeneracji - stwierdził Fornalik na konferencji prasowej.

W Łodzi przygotowują się na mecz z Piastem, w którym pomocnik Łukasz Piątek rozegra 250. mecz w Ekstraklasie. Na mecz nie ma już biletów – wszystkie zostały sprzedane, co oznacza komplet 5️452 widzów (stadion ma na razie tylko trybunę główną).

Piast ostatni raz miał okazję mierzyć się z ŁKS-em ponad 10 lat temu. Gliwiczanie 26 kwietnia 2009 pokonali łodzian 1:0. W gliwickim zespole grali wówczas tacy zawodnicy jak Kamil Glik, Jarosław Kaszowski, Sebastian Olszar, Kamil Wilczek, a zwycięską bramkę zdobył Jakub Smektała – przypominają na stronie mistrza Polski.

ŁKS Łódź - Piast Gliwice TRANSMISJA TV

Mecz ŁKS Łódź – Piast Gliwice pokaże stacja Canal+ Sport. Początek transmisji w niedzielę, 11 sierpnia o godz. 14.40. ŁKS Piast STREAM można obejrzeć na stronie canalplussport.pl lub ncplusgo.pl. Wystarczy zalogować się na konto abonenta i wybrać odpowiednią transmisję. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.