4

3 1 połowa

Puszcza Niepołomice

4

• Niezwykłe emocje mieliśmy dziś w Łodzi! Grająca w przewadze Puszcza od początku drugiej połowy rzuciła się do ataku, co szybko przełożyło się na gola Łukasza Spławskiego. Zaledwie trzy minuty później hat-tricka skompletował Antonio Dominguez i wydawało się, że podopieczni Wojciecha Stawowego dowiozą korzystny rezultat do końca. Tak się jednak nie stało, bo hat-trickiem popisał się również Wiktor Żytek i mecz zakończył się remisem 4:4. Strata punktów przez ŁKS oznacza, że liderem Fortuna 1 Ligi pozostaje Bruk-Bet Termalica Nieciecza. To już wszystko, jeśli chodzi o tę kolejkę - na kolejne emocje zapraszamy w przyszłym tygodniu!

• Koniec meczu! ŁKS Łódź po szalonym meczu remisuje z Puszczą Niepołomice 4:4!

• Michał Mikołajczyk faulem zatrzymał wychodzącego z kontrą Nawotkę i zarobił żółtą kartkę.

• Konieczna jest nawet zmiana. Samu Corral już poza boiskiem, za niego Dragoljub Srnić.

• Urazu nabawił się Samu Corral. Potrzebuje pomocy medycznej.

• Strzał głową Spławskiego prosto w dobrze ustawionego Malarza.

• Oba zespoły mają jeszcze trzy minuty, aby powalczyć o trzy punkty.

• Niedokładne dośrodkowanie Dankowskiego w kierunku Corrala.

• Teraz piłkę w pole karne dorzucali goście. Futbolówka w rękach Malarza.

• Obrońcy Puszczy radzą sobie z dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Puszczy, wszystko zakończone jednak niecelnym strzałem Nawotki!

• I ostatnia zmiana w ekipie Puszczy. Kończy występ Michał Rakoczy, na murawie melduje się Marcin Stefanik.

• W miejsce Łukasza Sekulskiego pojawia się z kolei Samu Corral.

• Nie ma też Adriana Klimczaka, którego zmienił Carlos Moros Gracia.

• Na potrójną zmianę decyduje się Wojciech Stawowy. Schodzi Pirulo, w jego miejsce Tomasz Nawotka.

• Podbudowana kolejnymi golami Puszcza chce walczyć o komplet punktów! Z woleja uderzał Cikos, ale był to strzał niecelny.

• I mamy remis! Po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła do Wiktora Żytka, który skompletował hat-tricka!

• GOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! WIKTOR ŻYTEK Z HAT-TRICKIEM!

• To mógł być remis! Michał Rakoczy miał znakomitą sytuację, ale obronił jego strzał Arkadiusz Malarz!

• Puszcza znów odrabia część strat! Michał Klec dośrodkował z rzutu wolnego prosto na głowę Wiktora Żytka, a ten po raz drugi w tym meczu pokonał Malarza! Czy tym razem goście pójdą za ciosem, czy znów po chwili stracą gola?

• GOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! WIKTOR ŻYTEK!

• Adrian Klimczak z żółtą kartką.

• Czwarta zmiana w ekipie Puszczy. Schodzi Michał Czarny, na murawie melduje się Jakub Bartosz.

• Puszcza stara się atakować. Goście grają w przewadze jednego zawodnika, lecz znów tracą do ŁKS-u dwie bramki. Teraz piłkarze z Niepołomic mają rzut rożny.

• Błyskawiczna i piorunująca odpowiedź ŁKS-u! Po krótko rozegranym rzucie rożnym piłka trafiła do będącego przed polem karnym Antonio Domingueza, a ten oddał precyzyjny strzał i po raz trzeci w tym meczu mógł cieszyć się z gola!

• Od razu zmiana w zespole gospodarzy. Zszedł Michał Trąbka, za niego Kamil Dankowski.

• GOOOOOOOOOOOOL DLA ŁKS-U! ANTONIO DOMINGUEZ Z HAT-TRICKIEM!

• Znów robi się bardzo ciekawie w Łodzi, Puszcza zdobywa gola kontaktowego! Jego strzelcem Łukasz Spławski.

• GOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! ŁUKASZ SPŁAWSKI!

• Spokojniejszy fragment spotkania, gra toczy się teraz głównie w środku pola.

• Blisko gola Puszcza! Michał Rakoczy wyszedł sam na sam z Malarzem, minął już bramkarza, ale z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę!

• Pierwsza akcja Kleca i niezłe dośrodkowanie, lecz obrońcy ŁKS-u wyszli z tego obrronną ręką.

• Ponadto zszedł Mateusz Skrzypczak, a na murawie zameldował się Michał Klec.

• W szatni został również Hubert Tomalski. Za niego Karol Knap.

• Potrójnej zmiany dokonał od razu Tomasz Tułacz. Zdjął między innymi bramkarza, Gabriela Kobylaka. W jego miejsce Mateusz Górski.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła!

• Mnóstwo działo się w pierwszej części spotkania w Łodzi! Po zaledwie jedenastu minutach gospodarze prowadzili 2:0 - najpierw z rzutu karnego trafił Antonio Dominguez, a po chwili rezultat podwyższył Maciej Wolski. Ten drugi mocno skomplikował sytuację swojej drużyny w 27. minucie, gdy wyleciał z boiska za faul na Wiktorze Żytku, a sam poszkodowany z rzutu wolnego zdobył gola kontaktowego. Już w osłabieniu ŁKS zdobył jednak kolejnego gola - po raz drugi "jedenastkę" wywalczył Przemysław Sajdak, a na bramkę zamienił ją Dominguez. Czy Puszcza podniesie się jeszcze po tym ciosie? Wracamy za około 10 minut.

• Koniec pierwszej połowy!

• Dwie minuty doliczył do pierwszej połowy arbiter.

• Przez arbitra upomniany także Jan Sobociński.

• Mateusz Skrzypczak zarobił żółtą kartkę.

• Dobra interwencja Dąbrowskiego. Stoper gospodarzy zatrzymał Spławskiego.

• Michał Mikołajczyk przewrócił się w polu karnym, lecz nie było mowy o faulu.

• Odpowiada Puszcza, lecz uderzenie głową jednego z gości było niecelne.

• Błyskawicznie podniósł się po czerwonej kartce i straconym golu ŁKS! Gabriel Kobylak faulował w polu karnym Przemysława Sajdaka, a Antonio Dominguez po raz drugi pewnie uderzył z jedenastu metrów!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ŁKS-U! ANTONIO DOMINGUEZ PO RAZ DRUGI!

• RZUT KARNY DLA ŁKS-U!

• Znakomite uderzenie Trąbki sprzed pola karnego i jeszcze lepsza interwencja Kobylaka! Niewiele brakowało, aby ŁKS znów miał dla gole przewagi!

• ŁKS utrzymuje się przy futbolówce. Gospodarze starają się spowolnić grę.

• No i w Łodzi mamy niespodziewany zwrot akcji! Gospodarze muszą radzić sobie w osłabieniu, a na dodatek od razu po czerwonej kartce dla Macieja Wolskiego stracili gola! Wiktor Żytek przymierzył z rzutu wolnego, wydawało się, że Arkadiusz Malarz ma piłkę na rękach, ale golkiper ŁKS-u nie zdołał obronić tego strzału.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PUSZCZY! WIKTOR ŻYTEK!

• ŁKS GRA W DZIESIĄTKĘ! Czerwoną kartką przez arbitra ukarany Maciej Wolski. Obrońca ŁKS-u faulował wychocego sam na sam z bramkarzem Wiktora Żytka i wyleciał z boiska!

• Łodzianie wciąż mają dużą przewagę. Ich kolejna akcja spaliła na panewce po złym zagraniu Klimczaka.

• Indywidualna akcja Trąbki, ale gracz ŁKS-u zatrzymany przez obrońcę na skraju pola karnego.

• Pierwsza odpowiedź gości, Arkadiusz Malarz bez problemu poradził sobie jednak ze strzałem Spławskiego.

• Jakub Serafin faulem zatrzymał wychodzącego z kontrą Pirulo. Gracz Puszczy zarobił żółtą kartkę.

• Ależ początek ŁKS-u! Przemysław Sajdak uderzył sprzed pola karnego, Gabriel Kobylak odbił piłkę do boku, ale przy dobitce Macieja Wolskiego był już absolutnie bezradny!

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA ŁKS-U! MACIEJ WOLSKI!

• Znakomicie rozpoczął się ten mecz dla gospodarzy! Antonio Dominguez pewnym, płaskim strzałem nie dał szans golkiperowi rywali.

• GOOOOOOOOOOL DLA ŁKS-U! ANTONIO DOMINGUEZ!

• Wolski starał się dograć do Sekulskiego, lecz jego wrzutka było zdecydowanie zbyt wysoka.

• Od początku sporą przewagę mają gospodarze. Obrońcy Puszczy radzą sobie jednak z kolejnymi dośrodkowaniami ŁKS-u.

• Pierwsze uderzenie Pirulo, Hiszpan nie trafił jednak w bramkę.

• Gramy!

• Jedyne do tej pory mecze obu drużyn miały miejsce w sezonie 2018/2019. W Niepołomicach ŁKS zwyciężył 2:0. W rewanżu w Łodzi Puszcza sprawiła jednak sporą niespodziankę, wygrywając 1:0. Czy o podobne zaskoczenie goście postarają się także dziś?

• Puszcza Niepołomice zaczęła rozgrywki od jednego punktu w trzech pierwszych kolejkach, ale później było już zdecydowanie lepiej. Ostatnio podopieczni Tomasza Tułacza pokonywali 1:0 Górnika Łęczna i Odrę Opole. Awansowali również do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. W ligowej tabeli mają 18 punktów po 11 meczach, co daje im ósmą lokatę.

• W zeszłym sezonie ŁKS Łódź grał w PKO Ekstraklasie i cel podopiecznych Wojciecha Stawowego jest jasny - błyskawiczny powrót do elity. Na razie wszystko wskazuje na to, że ta sztuka łodzianom się uda. Z dwunastu meczów wygrali aż dziesięć. W tym tygodniu ponieśli jednak również pierwszą porażkę, ulegając Radomiakowi Radom. Dziś gospodarze chcą wygrać i wrócić na fotel lidera Fortuna 1 Ligi.

• Oto wyjściowy skład i ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice:

• Tak prezentuje się pierwsza jedenastka oraz ławka rezerwowych ŁKS-u Łódź:

• ŁKS Łódź walczy o pozycję lidera Fortuna 1 Ligi! Podopieczni Wojciecha Stawowego muszą wygrać, aby wrócić na pierwsze miejsce w tabeli, wyprzedzając Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Dziś łodzianie zagrają z zajmującą ósmą lokatę Puszczą Niepołomice. Początek meczu o 12:40 - zapraszamy na naszą relację LIVE!

DW

ŁKS puszcza transmisja

ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©Andrzej Banas / Polska Press

ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice ONLINE. Pierwsza ligowa porażka piłkarzy ŁKS stała się faktem. Łodzianie nie mają jednak zbyt wiele czasu na rozpamiętywanie wpadki, bo już w niedzielę kolejny mecz. Czas na wyciąganie wniosków minął. Najbliższy rywal łodzian wcale nie będzie prostszy od Radomiaka, bo do Łodzi przyjedzie po dwóch zwycięstwach z rzędu. Gdzie oglądać mecz ŁKS - Puszcza?

ŁKS - Puszcza ONLINE

Oba zespoły odrabiały w środę ligowe zaległości i kończyły spotkania w diametralnie różnych nastrojach. Łodzianie po słabym pojedynku w Radomiu przegrali z Radomiakiem 0:1. Tym samym skończyła się dobra seria drużyny z al.
Unii. Podopieczni trenera Wojciecha Stawowego zeszli z boiska pokonani po raz pierwszy od 18 lipca, a ich dobry okres obejmował 13 spotkań bez porażki. Tymczasem w Niepołomicach świętowano spory sukces. Puszcza na własnym boisku pokonała, trzeciego w tabeli, Górnika Łęczna. Zwycięskiego gola zdobył Konrad Stępień.

Porażka w Radomiu (0:1) nie była dziełem przypadku. Łodzianie rozegrali bardzo słaby mecz i dlatego nie potrafili sobie poradzić z zespołem grającym nieco prymitywny, oparty na fizyczności futbol. Drużyna z Radomia, operująca prostymi, ale skutecznymi środkami, radziła sobie z ełkaesiakami, którzy zaprezentowali piłkę rodem z niedawnych spotkań w ekstraklasie. Oglądaliśmy zatem dziesiątki bezproduktywnych podań, które nie przesuwały drużyny do przodu, wolne tempo konstruowania akcji i człapanie niektórych piłkarzy po boisku. Nie było eksplozji południowego temperamentu. Oglądaliśmy raczej hiszpańską sjestę, która sprzyjała dynamicznym, ale niezbyt efektownym kontrom gospodarzy.

Puszcza słabo spisuje się na wyjazdach. W tym sezonie drużyna z Niepołomic grała na boiskach rywal cztery razy i ani razu nie wygrała spotkania. Zremisowała w Legnicy z Miedzią 1:1 oraz w Tychach z GKS 1:1, a przegrała w Gdyni z Arką 2:3 i w Radomiu z Radomiakiem 0:2.

ŁKS - Puszcza TRANSMISJA I STREAM

Mecz ŁKS - Puszcza odbędzie się w niedzielę 22 listopada o godz. 12:40. Transmisja w Polsat Sport. Internetowy stream online dostępny jest na Ipla.tv (koszt jednorazowy: 5 zł).

Tekstowa relacja LIVE z meczu ŁKS - Puszcza w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.