Mecz ŁKS Łódź - Resovia ONLINE. Odrobić do najlepszych....

Mecz ŁKS Łódź - Resovia ONLINE. Odrobić do najlepszych. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 7. kolejka
2021-09-05 12:40

ŁKS Łódź

0

Resovia Rzeszów

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej niedzieli!

• Za tydzień ŁKS pojedzie do Legnicy na mecz z Miedzią, natomiast Resovia zagra na wyjeździe z ostatnim w tabeli Stomilem Olsztyn.

• Koniec meczu w Łodzi. Resovia Rzeszów niespodziewanie rozbija ŁKS aż 3:0 i pnie się w górę ligowej tabeli.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Michał Trąbka zagrał w pole karne gości, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Kolejna niesamowita interwencja Branislava Pindrocha po uderzeniu Pirulo!

• Branislav Pindroch został ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Dwie znakomite szanse gospodarzy, ale Branislav Pindroch dwukrotnie znakomicie interweniuje!

• Ostatnia zmiana w tym meczu ma miejsce w szeregach gospodarzy. Mieszko Lorenc zmienił Adama Marciniaka.

• Natomiast Michał Rostkowski zmienił Daniela Pietraszkiewicza.

• Ostatnie dwie zmiany w szeregach Resovii Rzeszów. Łukasz Ostrowski pojawił się w miejsce Sebastiana Strózika

• ŁKS raz za razem atakuje bramkę przeciwników, ale wciąż niewiele z tego wynika. Łodzianie mają przewagę w środku pola, ale problemy zaczynają się robić pod polem karnym Resovii.

• Roszada także w zespole gospodarzy. Mikkel Rygaard pojawił się w miejsce Maksymiliana Rozwandowicza.

• Natomiast Jakub Wróbel pojawił się w miejsce strzelca dwóch bramek, Damiana Hilbrychta.

• Dwie zmiany w barwach gości. Josip Soljić zmienił Marka Mróza

• Gospodarze wzięli się do ataku, ale na razie biją głową w mur. Resovia nie pozwala rywalom na przedostanie się pod własne pole karne.

• Po akcji lewą stroną boiska kolejny fatalny błąd w defensywie popełnili gospodarze, piłka trafiła do Damiana Hilbrychta, a ten mocnym strzałem zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Kolejne trafienie Resovii i prowadzą już 3:0!

• Znakomita akcja gości, po której piłka trafiła do bramki ŁKS-u. Jednak arbiter dopatrzył się spalonego!

• W odpowiedzi akcja gospodarzy zakończyła się uderzeniem Bartosza Szeligi, jednak także niecelnie.

• Sebastian Strózik zdecydował się na strzał z dystansu, ale również niecelnie.

• Gospodarze mocno zaatakowali rywali, jednak strzał jednego z graczy gospodarzy nie zagroził bramce Resovii.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Łodzi!

• Natomiast Kelechukwu Ebenezner wszedł na murawę w miejsce Macieja Wolskiego.

• Stipe Jurić zmienił Piotra Gryszkiewicza

• W przerwie meczu aż trzy zmiany w szeregach ŁKS-u. Adrian Klimczak pojawił się w miejsce Piotra Janczukowicza

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Łodzi. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Łodzi. Do przerwy niespodziewanie Resovia prowadzi 2:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Bartosz Jaroch próbował dośrodkować z prawej strony boiska, ale trafił w słupek bramki ŁKS-u!

• Po fatalnym błędzie w obronie gospodarzy piłkę przejął Damian Hilbrycht i z zimną krwią podwyższył wynik meczu w Łodzi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Damian Hilbrycht podwyższa na 2:0!

• Pierwsza wymuszona zmiana w szeregach Resovii Rzeszów. Oliver Podhorin pojawił się w miejsce Dawida Kubowicza.

• Kombinacyjna akcja Resovii zakończyła się stratą piłki pod polem karnym gospodarzy.

• Kolejna próba uderzenia z dystansu! Tym razem Marek Kozioł znakomicie interweniował po strzale Bartosza Jarocha.

• Javi Moreno zdecydował się na strzał sprzed pola karnego rywali i Branislav Pindroch popisał się znakomitą interwencją!

• Kamil Antonik ruszył z piłką z głębi pola po czym zdecydował się na strzał, ale po raz kolejny piłka minęła bramkę rywali o znaczną odległość.

• Maksymilian Rozwandowicz zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Kamil Antonik znakomicie dośrodkował na głowę Dawida Kubowicza, ten jednak tym razem spudłował.

• Marek Mróz dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, minął rywala i oddał mocny strzał, który jednak minął bramkę rywali.

• Znakomite dośrodkowanie z rzutu wolnego trafiło wprost na głowę Aleksandra Komora, al ten z zimną krwią strzałem głową umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Aleksander Komor otwiera wynik spotkania w Łodzi!

• Adam Marciniak został ukarany żółtą kartką za faul blisko własnego pola karnego.

• Pirulo dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Resovii, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią gracz Resovii, Dawid Kubowicz.

• Więcej z gry mają gospodarze, jednak na razie nie potrafią zagrozić bramce rywali.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego zakończyło się uderzeniem Piotra Gryszkiewicza, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Po zagraniu piłki w pole karne Resovii, goście wybili piłkę na rzut rożny.

• Bartłomiej Wasiluk zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale jego strzał spokojnie wyłapał Marek Kozioł.

• Maciej Wolski popędził prawą stroną boiska, gdzie został sfaulowany. Jednak daleko do bramki gości.

• Rozpoczynamy pojedynek w Łodzi!

• Piłkarze oby zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Łodzi. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Resovii Rzeszów:

• Tak prezentuje się skład ŁKS-u Łódź na dzisiejsze spotkanie:

• W poprzednim sezonie w Łodzi gospodarze wygrali z Resovią 2:1 po dwóch trafieniach z rzutów karnych Antonio Domingueza, natomiast w Rzeszowie również gospodarze wygrali, tyle że 1:0 po trafieniu Jakuba Wróbla.

• Natomiast Resovia Rzeszów, która cudem uniknęła spadku w zeszłym sezonie, teraz poniosła tylko dwie porażki. Resovia przegrywała po 0:1 z Koroną Kielce i ze Skrą Częstochowa. Pozostałe wyniki to trzy remisy i niespodziewana wygrana z GKS-em Tychy. Takie rezultaty dają na razie Resovii jedenastą pozycję w lidze.

• ŁKS Łódź w tym sezonie gra w kratkę. Zespół, który kolejny sezon walczy o awans do PKO Ekstraklasy na razie nie potrafi ustabilizować formy. W sześciu dotychczasowych spotkaniach odniósł trzy zwycięstwa, dwa razy zremisował i raz przegrał. Jedyna porażka miała miejsce dwa tygodnie temu w pojedynku z Koroną Kielce.

• Witamy serdecznie! W pierwszym niedzielnym spotkaniu 7. kolejki Fortuna 1. Ligi ŁKS Łódź podejmie na własnym stadionie Resovię Rzeszów. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

ŁKS Łódź - Resovia LIVE! Odrobić do najlepszych

ŁKS Łódź - Resovia LIVE! Odrobić do najlepszych ©Marzena Bugala Polska Press

Mecz ŁKS Łódź - Resovia ONLINE. W niedzielę odbędą się trzy spotkania Fortuna 1 Ligi. Najwcześniej zobaczymy piłkarzy na Stadionie Króla. Relacja LIVE od godziny 12:40.

Mecz ŁKS Łódź - Resovia ONLINE

ŁKS zajmuje czwarte miejsce i bez względu na wynik na pewno go nie poprawi. Ma bowiem 11 punktów, podczas gdy trzecia Miedź Legnica 15 po remisie z liderującą Koroną Kielce (0:0).

W zeszłej kolejce ŁKS gładko pokonał zamykający tabelę Stomil Olsztyn 3:0.
Dorobek Resovii jest niemal o połowę mniejszy. Ostatnio drużyna z Rzeszowa zaliczyła czwarty mecz z rzędu bez wygranej. U siebie przegrała z Koroną Kielce (0:1) po samobójczym trafieniu Daniela Pietraszkiewicza.

Zawody w Łodzi poprowadzi sędzia z PKO Ekstraklasy, Łukasz Szczech. Za system VAR również odpowiedzialni będą sędziowie z tego szczebla: Tomasz Kwiatkowski i Tomasz Listkiewicz.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Resovia - ŁKS 1:0 (1 liga, 10.04.2021)
ŁKS - Resovia 2:1 (1 liga, 04.10.2020)

Mecz ŁKS Łódź - Resovia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Polsat Box Go. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:40 - zapraszamy!