ŁKS Łódź

0

Ruch Chorzów

4

• Koniec meczu. Ruch zasłużenie wygrywa w Łodzi z Łódzkim Klubem Sportowym 4:0. Za uwagę serdecznie dziękuje Mariusz Roksela.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Igor Lewczuk.

• Ostatnia zmiana w Ruchu. Grzelak. wchodzi za Piecha.

• ŁKSowi się już nie chce - Ruch nie musi. Piłkarze czekają po prostu na koniec meczu.

• Grzyb zmienia Janoszkę.

• Do wejścia gotowy jest Grzyb.

• Z boiska wiele nudą. Ruch bawi się z gospodarzami, którzy są jak dzieci we mgle.

• Jeden z piłkarzy ŁKS faulowany z boku pola karnego Ruchu. Będzie okazja na zdobycie I bramki.

• Ruch cofnął się. Piłkarze gości nie zamierzają tracić już sił na kolejne ataki. Wiedzą, że tak dysponowany ŁKS nie jest wstanie im zagrozić przy tym wyniku.

• Wchodzi wywoływany przez użytkowników w komentarzach Stefańczyk. Zmienia on Mięciela.

• Ruch przez dłuższą chwilę rozgrywał spokojnie piłkę, aby nagle przyśpieszyć i zaatakować bramkę gospodarzy. Strzał jednak mógł pozostawiać wiele do życzenia.

• Ruch bawi się już w dziadka z piłkarzami ŁKS na całej długości boiska.

• Z taką grą, nie wróżę ŁKSowi zdobycia chociażby honorowego gola.

• Rożny dla gospodarzy. Jednak tak jak wcześniejsze - nie przynosi pożądanego rezultatu.

• Zaraz po golu schodzi Abbott, za którego na boisku pojawił się Jankowski.

• ŁKS rozbity! Kolejna wspaniała akcja gości zakończona przez Abbotta.

• Według spikera, dzisiejsze spotkanie ogląda niespełna 3,500 widzów.

• Koronkowa akcja Ruchu. Piłka krążyła Zieńczuk - Janoszka - Piech. Ten ostatni ładnym wolejem zdobywa 3 bramkę w tym meczu.

• Będą również zaraz zmiany w Ruchu.

• Mamy 9 rzut rożny dla Ruchu!

• Ruch z pressingiem na 35 metrze przed bramką ŁKS!

• Oraz druga.

• Pierwsza zmiana.

• Do wejścia gotowi są Smoliński i Bykowski.

• Mecz nie ma prawa porywać widzów na stadionie i przed telewizorami ... Wygląda to jak sparing dwóch, przeciętnych drużyn co najwyżej z zaplecza Ekstraklasy, z małym wskazaniem na plus dla gości.

• I kolejny rożny dla ŁKS. Cały czas jednak bez rezultatu bramkowego.

• Kaczmarek faulowany przy linii bocznej na wysokości pola karnego. Po rzucie wolnym wywalczony ... rożny.

• ŁKS jest bezsilny. Ich ataki są rozbijane w bezpiecznej odległości od bramki Peskovicia.

• I mamy powtórkę z I połowy. Ponownie rożny i znowu Ruch, a dokładniej Grodzicki głową zdobywa bramkę.

• I 8 rzut rożny dla Ruchu.

• ŁKS sprawia wrażenie zagubionego i nie mającego pomysłu na grę.

• I II połowa rozpoczyna się od ... niedokładnych zagrań i częstego wznawiania z autu.

• Ruszamy z II połową.

• Ruch pojawił się już na murawie. Czekamy jeszcze na gospodarzy.

• Za moment początek II połowy na stadionie w Łodzi.

• Przypominamy, że relacje live możecie też śledzić w naszej nowej aplikacji! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Od początku meczu na boisku panuje niedokładność i przypadkowość. Mimo to nieco lepiej prezentuje się drużyna gości, która swoją przewagę potwierdza zdobytym golem oraz kilkoma szansami na podwyższenie rezultatu. ŁKS jest być może nieco podłamany nagłą stratą trenera. Niewątpliwie musiało się to odbić na morale piłkarzy.

• Koniec I połowy.

• Do I połowy doliczona 1 minuta

• Po bezpośrednim uderzeniu Zieńczuka ŁKS ratuje poprzeczka!

• I kolejny stały fragment gry dla Ruchu. Tym razem wolny z około 30 metrów od bramki ŁKS.

• Mogliśmy mieć powtórkę z pierwszej bramki. Najpierw z linii bramkowej piłkę wybił jeden z eŁKaeSiaków. Przy kolejnym rożnym gospodarzy uratował słupek!

• Kolejny rożny wywalczony przez Ruch.

• Kaczmarek z wolnego, z około 30-35 metrów uderza nieznacznie ponad bramką.

• Pierwszy rożny dla ŁKS.

• Wolny dla Ruchu sprzed samego pola karnego!

• Piąty rożny dla Ruchu w tym meczu. Gospodarze jeszcze nie mieli żadnego.

• Od początku meczu bardzo dużo niedokładności i przypadkowości w poczynaniach obu drużyn.

• Abbott pędził z piłką na prawej stronie. Nic jednak nie wyszło z tej akcji.

• Gospodarzom dzisiaj gra wyraźnie nie leży ...

• I znowu szybka próba odpowiedzi Ruchu. Velimirović wybija piłkę z największym poświęceniem.

• Kocioł pod bramką Ruchu! Pesković wypuszcza piłkę z rąk, a ta odbija się od zawodników. Nikt jednak nie potrafi skierować jej do bramki.

• Jak oni tego nie strzelili ?! ŁKS wychodzi z kontrą, przy której ma przewagę zawodników. Piłka do 5 metra wędruje jak po sznurku. Potem jednak znowu niedokładność i strzał przelatuje wysoko ponad bramką.

• Romańczuk zagrywa z rzutu wolnego piłkę w pole karne Ruchu. Wprost jednak w ręce Peskovica.

• Abbott próbował wywalczyć kolejny rzut rożny. Nie tym razem jednak ...

• Na spalonym Saganowski.

• Łabędzki odpycha Janoszkę. Obyło się jeszcze bez kartki.

• Doskonała okazja dla Ruchu na podwyższenie wyniku. Goście wychodzą 2 na 2. Marnują jednak swoją szansę przez niedokładne podanie w decydującym momencie.

• Piech zagrywa do Janoszki, jednak zbyt mocno i piłka wychodzi poza linię boczną.

• Zdjęcia będą wrzucone do serwisu po meczu. Teraz nie mam kontaktu z fotografem.

• ŁKS próbuje rozgrywać kombinacyjnie piłkę w okolicach pola karnego Ruchu. Cały czas jednak brak dokładności.

• I szybka odpowiedź Ruchu. Janoszka pędzi lewą stroną, centruje w pole karne, jednak wprost w ręce Velimirovicia.

• Ładna akcja ŁKS po wrzucie z autu na wysokości pola karnego. Niestety w decydującym momencie zabrakło precyzji i piłka posłana wysoko nad bramką.

• @a - masz rację. W rezerwie ŁKS powinien być podany Stefańczyk.

• Romańczuk mija się z piłką w kole środkowym. Mogło to wiele kosztować ŁKS.

• Burliga bliski przejęcia piłki na połowie ŁKS.

• Ruch z wysokim pressingiem. ŁKS ma problemy z rozegraniem piłki na własnej połowie.

• Tym razem rozegranie o wiele gorsze. Od bramki rozpocznie Velimirović.

• Kolejny rożny dla Ruchu.

• Próba szybkiej odpowiedzi w wykonaniu ŁKS. Zagranie w pole karne z prawej strony jednak bardzo niedokładne i piłka przelatuje ponad bramką.

• Doskonałe dośrodkowanie w pole karne. A tam Stawarczyk bez problemów głową pokonuje Velimirovicia.

• Pierwszy rożny w meczu. Grę wznawiać będą goście.

• Ładna próba rozegrania przez ŁKS. Piłka bita w pole karne tylko nieznacznie mija nogę nadbiegającego Kaczmarka.

• W środku boiska faulowany Łukasiewicz.

• Piech próbował swoich sił na prawej stronie, jednak został zablokowany przez defensorów. Od bramki rozpocznie Velimirović.

• Gąszcz nóg przy linii środkowej. Próbuje Ruch, próbuje ŁKS wyłuskać piłkę. Ostatecznie ta wylatuje poza linię boczną.

• I od razu atak ŁKS na bramkę gości.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Gospodarze w strojach biało-czerwono-białych. Goście na niebiesko.

• Piłkarze wychodzą na murawę. Za moment początek spotkania.

• Tradycyjnie bardzo dobre oflagowanie ogrodzenia oddzielającego murawę od trybun.

• Nieznacznie poprawiła się frekwencja na stadionie w Łodzi, jednak nadal widać wiele pustych miejsc.

• W pierwszym dzisiejszym meczu Ekstraklasy, Korona Kielce zremisowała na własnym stadionie z GKS Bełchatów 2:2 (2:0). Warto zaznaczyć iż od 30' minuty gospodarze grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Kiełba.

• Jak narazie frekwencja na stadionie nie jest powalająca. Na trybunach około 1000 widzów. Podczas spotkania brak będzie w sektorze gości kibiców Ruchu ...

• Na murawie trwa rozgrzewka piłkarzy obu zespołów.

• Relację z tego spotkania przeprowadzi dla Państwa Mariusz Roksela.

• Ruch Chorzów: Pesković, Lewczuk, Grodzicki, Stawarczyk, Burliga, Zieńczuk, Szyndrowski, Lisowski, Janoszka, Abbott, Piech. W rezerwie Ruchu: Perdjic, Grzelak, Starzyński, Grzyb, Smektała, Josl, Jankowski.

• ŁKS Łódź: Velimirović, Kłus, Łabędzki, Kaczmarek, Mięciel, Romańczuk, Łukasiewicz, Kaśćelan, Pruchnik, Szałachowski, Saganowski. W rezerwie ŁKS: Olszewski, Nowak, Klepczarek, Stefański, Bykowski, Gieraga

• Za moment podamy składy obu zespołów.

• Ciekawe jak spiszą się łódzcy piłkarze, w sytuacji, gdy od wczoraj zostali bez pierwszego trenera, a w meczu drużynę poprowadzi Tomasz Wieszczycki.

• Witamy ze stadionu w Łodzi, gdzie ŁKS podejmować będzie przed własną publicznością Ruch Chorzów.