ŁKS Łódź

4

Sandecja Nowy Sącz

1

• Koniec meczu! ŁKS przejechał po kolejnym rywalu jak walec. Łodzianie wygrali z Sandecją 4:1, nieustannie kontrolując przebieg gry i często tworząc sytuacje bramkowe. Hat-trickiem może pochwalić się Łukasz Sekulski, ktory najpierw wykorzystał dośrodkowanie, po chwili trafił bezpośrednio z rzutu wolnego, a na koniec wykazał się snajperskim instynktem i wykorzystał odbitą przez bramkarza piłkę. Spadkowicz z Ekstraklasy zanotował właśnie piąte zwycięstwo z rzędu a Sandecja - piątą porażkę!

• Piter-Bucko napomniany żółtą kartkę za niegrzeczne komentowanie decyzji sędziego.

• Prostopadła piłka do Sekulskiego, ale ten nie zorientował się w zamiarach swojego partnera.

• Kamiński zatrzymał rozpędzonego rywala.

• Dankowski i Nawotka w miejsce Klimczaka i Pirulo.

• Basta napomniany żółtą kartką za przewinienie na Piotrze Gryszkiewiczu.

• Ogorzały i Kamiński zastąpią Korzyma i Walskiego.

• Kolejny gol bezpośrednio z rzutu wolnego! Tym razem wykonawcą był Rozwandowicz. Piękne uderzenie, tuż nad murem, w miejsce, gdzie nie było akurat Tokarza. Demolka w Łodzi.

• GOOOOOL! MAKSYMILIAN ROZWANDOWICZ!

• Kasprzak dopadł do piłki przed polem karnym po zbyt krótkim wybiciu obrońcy ŁKS-u. Pomocnik Sandecji idealnie przymierzył w okienko bramki strzeżonej przez Malarza.

• Basta i Mandrysz na boisku. Zastąpili Małkowskiego i Chmiela.

• GOOOOOOOL! BARTŁOMIEJ KASPRZAK!

• Uderzenie Gryszkiewicza zostało sparowane przez bramkarza. Czekał na to Sekulski, który z najbliższej odległości dobił do niemal pustej bramki. Napastnik skompletował właśnie hat-tricka!

• GOOOOOOOOL! ŁUKASZ SEKULSKI!

• Trąbka miał sporo miejsca, spojrzał w stronę bramki i bez zastanowienia uderzył. Golkiper złapał piłkę bez trudu.

• Klimczak zatrzymał groźne podanie Trąbki do Sekulskiego.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Pirulo na głowę Macieja Dąbrowskiego. Obrońca uderzył nad bramką.

• Duże szczęście ŁKS-u! Danek nie zdążył do piłki posłanej na dalszy słupek po zagraniu Korzyma. Sądeczanie mieli świetną okazję, bo praktycznie położony na murawie był Malarz. Wystarczyło dostawić nogę.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Bezmyślny faul zawodnika Sandecji przed polem karnym. Do stojącej kilka metrów przed polem karnym piłki podeszli Pirulo i Sekulski. Uderzał Polak. Znakomicie zmieścił futbolówkę w bramce! Tokarz był bez szans!

• GOOOOOOOOOL! ŁUKASZ SEKULSKI!

• Pirulo miał przed sobą rywala, ale i tak zmieścił piłkę między jego nogami przy tym mocnym strzale. Tokarz sparował strzał na bok.

• Uderzenie na bramkę, piłka po rykoszecie wypada za boisko. Rzut rożny przez ŁKS był jednak źle rozegrany i chwilę spokoju ma Sandecja.

• Uderzenie z dystansu Macieja Wolskiego. Tokarz nie musiał interweniować.

• Napastnik Sandecji faulował Dąbrowskiego.

• Zmiana tuż po bramce. Żołądź zastąpił Kałahura na środku obrony.

• Atak pozycyjny gospodarzy, Dominguez ujrzał na prawej stronie wolnego Wolskiego, który dośrodkował na Sekulskiego. Napastnik znakomicie wykończył akcję.

• GOOOOOOOL! ŁUKASZ SEKULSKI!

• Za lekkie uderzenie Małkowskiego na bramkę Malarza. To nie mogło zaskoczyć doświadczonego bramkarza łodzian.

• Pirulo i Wolski rozegrali między sobą futbolówkę, dograli do Trąbki, ale tam czekał już na przejęcie Dziwniel.

• Szybka akcja Sandecji na lewym skrzydle zatrzymana przez Klimczaka.

• Sekulski odebrał podanie od partnera z drużyny, ruszył z piłką do przodu, ale był kompletnie osamotniony i ostatecznie nie doszedł do strzału.

• Mocne uderzenie Domingueza, lecz piłka w niewielkiej odległości mija bramkę.

• Mocny strzał Pirulo z boku pola karnego. Część kibiców wstała z miejsc, ale zobaczyli oni piłkę uderzającą o boczną siatkę.

• Sobocińskiemu nie udało się przeciąć podania ze skrzydła, ale uderzenie Piter-Bućki było niecelne.

• Pierwszy kwadrans meczu i widowisko nie powala. Skuteczniej atakują gospodarze, ale nie stworzyli oni jeszcze dobrej sytuacji do zdobycia bramki.

• Dośrodkowanie Wolskiego w pole karne. Sekulski wyskoczył do piłki, ale nie zdążył do zagrania i pada ono łupem obrońców.

• Wysoki pressing gospodarzy ze średnim skutkiem. Odzyskali oni futbolówkę, ale po chwili stracili ją przez niedokładne zagranie.

• Przyjezdni dwukrotnie próbowali przedrzeć się swoim prawym skrzydłem, ale ich ataki zostały szybko powstrzymane.

• Gryszkiewicz znalazł na prawym skrzydle Pirulo, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Zaczynamy spotkanie!

• Poprzednio ŁKS i Sandecja walczyły z sobą w Fortuna I lidze w sezonie 2018/2019. W Nowym Sączu było 0:0, w Łodzi gospodarze zwyciężyli 2:0.

• Na drugim biegunie znajdują się piłkarze Sandecji. Drużyna z Nowego Sącza jeszcze nie wygrała pod opieką Piotra Mandrysza. W tym sezonie są to już cztery porażki i tylko dwa strzelone gole. "Sączersi" na początku przegrali z Miedzią Legnica 1:3, ulegli Termalice 0:1, GKS-owi Tychy 0:2 i Odrze Opole 1:2.

• Spadkowicz z Ekstraklasy jest w tym sezonie nie do powstrzymania. Na inaugurację ligi efektownie wygrał z Odrą Opole 4:0, później nieco niżej (3:0) pokonał Stomil Olsztyn, a w derbach Łodzi pokonał Widzew 2:0. Dopiero w czwartej kolejce stracił pierwszego gola. Mimo to wygrał z Zagłębiem Sosnowiec 2:1.

• W niedzielę o 12.40 piłkarze ŁKS rozpoczną na stadionie przy al. Unii mecz pierwszej ligi z Sandecją Nowy Sącz. Łodzianom marzy się piąte z rzędu zwycięstwo. To zadanie na pewno nie przekracza możliwości drużyny prowadzonej przez trenera Wojciecha Stawowego.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania ŁKS - Sandecja!

DW

łks sandecja transmisja

ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©brak

ŁKS - Sandecja ONLINE. W niedzielę 27 września o godzinie 12:40 ŁKS zmierzy się na własnym stadionie z Sandecją. Łodzianie mają na swoim koncie 12 punktów po czterech kolejkach. Są liderami tabeli ex aequo z Arką Gdynia i Górnikiem Łęczna. Wszystkie te zespoły mają na swoim koncie komplet zwycięstw, jedyna różnica jest w zdobytych i straconych bramkach. Zespół Wojciecha Stawowego podejmie rywala, który nie zapunktował jeszcze w tym sezonie.

ŁKS - Sandecja ONLINE

- Pozycja Sandecji w tabeli nie odzwierciedla potencjału tej drużyny. Musimy więc być w pełni zmobilizowani. Wiem, że jeżeli zespół będzie realizował założenia taktyczne, zachowa koncentrację i wyjdzie na boisko zdeterminowany, to jesteśmy w stanie zakończyć ten mecz z korzystnym wynikiem - mówi szkoleniowiec ŁKS w piątkowej rozmowie z klubową telewizją.

ŁKS - Sandecja NA ŻYWO W Sandecji nastroje są diametralnie inne. Zespół z południa Polski musi przecież desperacko walczyć o to, by nareszcie wywalczyć chociażby punkt.

- Musimy być powtarzalni w tym, co robimy. To jest klucz do sukcesu. I unikać nerwowych sytuacji, które w pewnym sensie sami sobie sprokurowaliśmy. Tak, jak miało to miejsce w Sosnowcu. Tomek Nawotka dał bardzo dobrą zmianę w meczu z Zagłębiem i jest szansa, że kibice zobaczą go w niedzielę na murawie. Ale wyjściowego składu nie zamierzam jeszcze zdradzać. Chociażby z tego powodu, że sami zawodnicy jeszcze go nie znają. Pycha kroczy pierwsza przed upadkiem. Musimy o tym pamiętać. Tak naprawdę ta liga dopiero się rozpoczęła. Przed nami prawdziwy maraton. Naprawdę do każdego meczu musimy być optymalnie przygotowani. Również pod względem mentalnym - dodaje opiekun drużyny z al. Unii.

ŁKS - Sandecja TRANSMISJA

Mecz ŁKS - Sandecja odbędzie się w niedzielę 27 września o godz. 12:40. Transmisja w Polsat Sport. Jej początek o godz. 12:30. ŁKS - Sandecja STREAM online dostępny jest pod adresem Ipla.tv.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Kliknij w baner z wynikiem meczu i przejdź do relacji. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.