1

Śląsk Wrocław

2

• Dramat ŁKSu. Lider wygrywa po słabym meczu w swoim wykonaniu. Za śledzenie relacji dziękuje Szura Bartłomiej

• Marcin Kaczmarek świetnie wrzucał piłki w pole karne Śląska. To po jego zagraniach było największe zagrożenie pod bramką gości. Jedna jakże pechowa interwencja zamazał cały obraz.

• 240 sekund doliczone

• Ależ dramat!! Wasiluk strzela głową po centrze z rzutu rożnego, piłka trafia jeszcze na nogę Kaczmarka, który nie jest w stanie zapobiec utracie bramki!

• Wyparło wyprzedza dwóch zawodników Śląska i wybija piłkę na aut

• Śląsk przycisnął gospodarzy. Piłkarze Tarasiewicza nie mogą tak głęboko się cofnąć bo to może się skończyć źle.

• Ależ miał okazję Mięciel. Dobrze wygrał pojedynek z Fojutem i gdy wychodził już prawie sam na sam to doświadczony Pietrasiak zatrzymał doświadczonego napastnika.

• Po kolejnej wrzutce Kaczmarka, bramkarz Śląska faulowany przez Saganowskiego

• Lider jednak wyrównuje - akcja rezerwowych: Wasiluk dośrodkowuje do Kaźmierczaka, który głową pokonuje Wyparłę

• Bardzo marnie w ostatnich minutach wygląda gra Śląska. Łukasz Gikiewicz zupełnie nie potrafi się odnaleźć na murawie. Czy zmiana Madeja nie była zbyt pochopna?

• Pierwsza akcja Mięciela - nad bramką Kelemena

• Popularny "Miętowy" na murawie

• Po chwili przerwy po brzydkim faulu Dudka rozpoczyna Wyparło

• Od 30 października ŁKS nie wygrał - czy 11 grudnia to będzie ten dzień ?

• Mladen Kascelan znów próbuje z dystansu - kolejna próba jednak znów bardzo nieudana

• Były gracz Legii ukarany za próbę wymuszenia karnego

• Podwójna zmiana

• Podwójna zmiana w Śląsku

• Marcin Kaczmarek dziś gra świetne zawody. Wrzutki w pole karne pomocnika ŁKS sieją dziś zamęt w szeregach Śląska. Tym razem świetne dośrodkowanie trafiło w głowę Klepczarka, który jednak zaskoczony źle uderza piłkę. Dobitka Kascelana także zablokowana

• Na boisku pojawia się były gracz m.in. Legii - Sebastian Szałachowski

• Smoliński łatwo ograł Pawelca wyłożył piłkę Romańczukowi, który nie trafił czysto piłkę. Była mega groźna sytuacja!

• Do końca spotkania pozostało pół godziny. Czasu coraz mniej a Śląsk wygląda bardzo nieporadnie. Brak Diaza i Voskampa musi być odczuwalny.

• Sobota do Gikiewicza i napastnik Śląska kieruje piłkę do siatki. Gol? Nie - sędzia odgwizduje spalonego

• Ale pięknie teraz zatrzymał lewego pomocnika ŁKSu Sztylka

• Ostatnie minuty obfitują w dużo ostrej gry, niekoniecznie są efektowne pod względem piłkarskim

• Za dyskusje - głównemu sędziemu zasygnalizował ten fakt asystent

• Za faul

• Kelemen fantastycznie broni uderzenie Saganowskiego w sytuacji sam na sam a po chwili znów zatrzymuje napastnika z Łodzi

• Znów Kaczmarek i znów Łukasiewicz uderza głową ale tym razem obrońcy Śląska skutecznie blokują strzał swojego kolegi z drużyny, który wypożyczony jest właśnie do Łodzi

• Oba zespoły na początku drugiej połowy bez zmian w składach. Łks bardzo mądrze na początku stara się utrzymać gości z daleka od własnej bramki

• Zaczyna Śląsk

• Piłkarze już wrócili

• Już za moment początek drugiej połowy spotkania. Czy będą emocje?

• Dawid Piasecki zakończył 1 połowę spotkania

• 2 minuty doliczone

• Pierwsza zmiana w drużynie Lenczyka

• Do końca pierwszej połowy pozostało 5 minut. Czy coś się zmieni na murawie??

• Gra wznowiona

• Zawodnik ŁKS na boisku. Przerwa w grze

• Kaczmarek z wolnego - tym razem za mocno, za wysoko, źle

• Za sfaulowanie Kaczmarka, który chwilkę wcześniej założył zawodnikowi Śląska popularną "siatkę"

• Ależ interwencja Wyparły po uderzeniu Madeja. Bodzio W - kapitalnie odbija piłkę w bok

• Gol !!!!!!! Pierwsza akcja pod bramką Śląska i po dośrodkowaniu Kaczmarka wypożyczony ze Śląska Antoni Łukasiewicz pokonuje Kelemena!!!

• Czy Ryszard Tarasiewicz pokona swój dawny klub? Za moment początek emocji, piłkarze wychodzą powoli na murawę

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• ŁKS przystępuje do starcia niezwykle zmotywowany. Po ostatniej klęsce w meczu z Lechem, łodzianie będą chcieli zrobić swoim kibicom prezent pod choinkę i wygrać. Trener Tarasiewicz na pewno będzie wymagał od swoich piłkarzy maksymalnego zaangażowania by pokazać, że potrafi pokonać swoich byłych podopiecznych.

• Starcie tych zespołów zapowiada się niezwykle ciekawe. Podopieczni trenera Oresta Lenczyka są typowani jako faworyci, jednak zawodnicy ŁKS-u dowodzeni przez Ryszarda Tarasiewicz na pewno rzucą wrocławianom ciężkie do sprostania wyzwanie.

• Witamy w pierwszej niedzielnej relacji live z 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. ŁKS Łódź podejmuje przed własną publicznością Śląsk Wrocław.