ŁKS Łódź 2 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Koniec meczu. Lider wygrywa 1:0.

• Bykowski uderzał mocno i pewnie. Bramkarz nie miał szans, mimo że rzucił się w dobrą stronę. ŁKS przypieczętował zwycięstwo.

• Goool! Maciej Bykowski

• Będzie rzut karny dla ŁKS-u!

• Do II połowy doliczone 4 minuty.

• Za nieładny faul na Kłusie.

• Mięciel na spalony. A zapowiadała się ładna akcja.

• Kartką za przepychanki w polu karny przed wznowienie gry ukarany Klepczarek.

• Kolejna groźna akcja gości i po raz kolejny ŁKS Wypale zawdzięczać może to, że nie stracił gola.

• Rożny dla gości. Do piłki w polu karnym dopadł Lipecki, którego centymetry dzieliły od zdobycia bramki. Trafił w poprzeczkę!

• Druga zmiana w ŁKS. Za Koseckiego wchodzi Kujawa.

• Ładna próba Termalici, która weszła w pole karne ŁKS. Strzał Piątka pewnie wybronił Wyparło.

• Uderzenie Trafarskiego z około 15 metrów. Bodzi W. wybija piłkę na rzut rożny.

• Ładna próba Koseckiego. Wyprzedził jednego z rywali, jednak chwile później ... zgubił piłkę.

• Brutalny faul od tyłu na Klepczarku. Powinna być za to przynajmniej żółta kartka.

• Kartka dla Trafarskiego.

• Moment ciekawej szybkiej gry. Akcja za akcję. Bramkarze mają co robić. A w między czasie na trybunach nadal trwa festiwal szydery. "Jeszcze po kropelce...", "Majteczki w kropeczki ..." czy trąbki podobne do tych ze skoczni narciarskich są nieodzownym elementem.

• Kłus faulowany na własnej połowie podczas próby odbioru górnej piłki.

• I szybkie przeniesienie akcji pod drugą bramkę, gdzie tym razem goście wywalczyli stały fragment gry.

• Ładne rozegranie gospodarzy. Piłka krążyła na połowie gości jak po sznurku. ŁKS wywalczył rzut rożny.

• Rożny dla Termalici. Piłka zagrywana w pole karne ląduje w rękach Wyparły. W między czasie bramkarz ŁKS faulowany.

• ŁKS z każdą minutą coraz słabiej, choć nie można im odmówić zaangażowania.

• I mamy kolejną zmianę. Tym razem w zespole gości. Za Szczoczarza wszedł Trafarski.

• Również pierwsza zmiana w ŁKS. Za Smolińskiego, który zdobył gola, wchodzi Kaczmarek.

• Cichos próbował akcji lewą stroną. Zatrzymany zdecydowanie przez obrońców.

• "Ogórek, ogórek, ogórek ..." niesie się na trybunach. Kibice od początku meczu mają bardzo dobrą zabawę, w ramach szydery na trybunach.

• Łabędzki skutecznie przerwał kontrę łodzian, po tym jak wyprzedził Cichosa

• Pawlusiński za Kubowicza. Tak więc Termalica jeszcze powalczy w Łodzi o punkty

• Dawid Kubowicz za faul na Mowliku

• Łukasz Szczoczarz nie wykorzystał karnego! Wyparły obronił i ŁKS wciąż prowadzi

• Świetnie Mowlika przechytrzył Mięciel, który przejął piłkę w polu karnym i potem dograł do Smolińskiego, a ten dopełnił formalności mając przed sobą pustą bramkę

• Budka niepewnie odbijał piłkę na rzut rożny po centrze z rzutu wolnego. Niewiele brakowało, aby sam wbił sobie piłkę do bramki

• Nudny fragment meczu. Obie drużyny grają ostrożnie, powoli, tak aby tylko nie zrobić sobie krzywdy. Pomysłami też nie grzeszą.

• Przez chwile groźnie zrobiło się przed polem karnym ŁKS, gdy piłka trafiła w plecy Łabędzkiego. Ale w porę zorientowali się we wszystkim łodzianie i nie dali gościom szansy, aby Ci zagrozili bramce Wyparły

• Prawą stroną próbowali zaatkować goście, ale na własne życzenie stracili piłkę, wybijając ją na aut

• Dobry kontratak gości Szczoczarz poknął lewą stroną i podał dokładnie do Szałęgi. Ten miał trudną sytuację i obrońcę na plecach. Strzelił zbyt anemicznie.

• Odważne uderzenie "Smoły". Z rzutu wolnego z bardzo ostrego kąta zdecydował się na bezpośredni strzał. Brakło naprawdę niewiele.

• Znów świetna sytuacja dla ŁKS-u. Kosecki niepotrzebnie przyjmował w polu karnym piłkę i podawał. Mógł strzelić z pierwszej piłki, z pewnością byłoby groźnie,

• Było groźnie pod bramką gości. Piękne prostopadłe podanie Smolińskiego spadło za plecy obrońców. Do piłki pierwszy dopadł jednak Maciej Budka uprzedzając w ostatniej chwili Koseckiego.

• Po rzucie rożnym kolejny strzał z dystansu Termalici. Łukasz Szczoczarz mocno ale niecelnie.

• Piękne uderzenie Szałęgi! W okolicy lewego narożnika pola karnego piłkarz gości przyjął piłkę i uderzył ją z powietrza. Wyparło musiał się mocno natrudzić żeby wybić tą piłkę na korner.

• Gospodarze dobrze przejęli piłkę na własne połowie. Mieli szanse na kontratak, ale Mięciel nie miał komu podać.

• Po rzucie wolnym niemal z narożnika pola karnego piłkarze gospodarzy nie stworzyli zagrożenia

• Tymczasem poknął prawą stroną boiska Klepczarek i został brutalnie sfaulowany przez Mysonę. Żółta kartka.

• Troszkę teraz wieje nudów z murawy. ŁKS już tak ostro nie atakuje.

• Woźniczka ucierpiał przy tej sytuacji. Jest opatrywany.

• No proszę - grają też goście. Spore zamieszanie w polu karnym łodzian. Strzał Rybskiego ofiarnie zablokowany przez Adrian Woźniczkę.

• Na meczu jest około 2500 kibiców.

• Początek ŁKS-u jest imponujący. Gospodarze chcą chyba wreszcie udowodnić, że awans do Ekstraklasy im się bezsprzecznie należy.

• Ależ sytuacja! Mięciel pomknął prawą flanką i dograł bardzo dokładnie do Kosecki. Ten na 7 metrze mógł zapytać bramkarza w który róg strzelić. Trafił w niego, a dobitka była niecelna.

• Wydawało się, że będzie dogodna sytuacja dla gospodarzy, ale sędzie odgwizdał pozycję spaloną.

• Błyskawiczna akcja ŁKS-u. Strzał Mięciela jednak zablokowany.