ŁKS Łódź - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Przełamać klątwę własnego stadionu

2

Wigry Suwałki

1

• Na dziś z Łodzi to już wszystko, dziękuję za uwagę - Adrian Milewski! Zachęcam do śledzenia innych relacji NA ŻYWO w naszym serwisie.

• ŁKS dziś był zdecydowanie lepszym zespołem i całkiem zasłużenie wygrywają to spotkanie. Wiele do życzenia mają decyzje arbitra, zarówno karny dla Wigier jak i ŁKSu nie musiał być gwizdnięty. Taka jest piłka dziś szczęście było po stronie lepszych na murawie. 3 punkty zostają w Łodzi, a ekipa z Suwałk musi zacząć myśleć o lepszej grze przeciwko GKSowi Tychy!

• Koniec spotkania!

• Kontra ŁKSu, zagranie Ramireza do Piątka ten mógł zachować się lepiej, trafił prosto w zawodnika Wigier.

• Wigry wciąż chcą stworzyć akcje, wszelkie próby kończą się autami.

• Przy piłce utrzymują się goście, szukając szansy na jeden punkt w tym meczu.

• Rzut wolny z połowy boiska dla Wigier, piłkę zagrywa Straus - dalekim podaniem w rękawice Kołby.

• Arbiter dolicza 4 minuty do końca regulaminowych 90 minut.

• Ramirez fatalnie uderza z rzutu wolnego.

• Adamec fauluje Rozwandowicza na 17 metrze od bramki, zasłużona kartka dla zawodnika Wigier.

• Bryła już na ławce rezerwowych, na placu gry zameldował się inny były zawodnik Wigier - Bartłomiej Kalinkowski.

• Kontra gospodarzy, Ramirez był już bezsilny w walce z Najemskim będzie rzut rożny.

• Strata ŁKSu, prostopadłe podanie w stronę Mroczka, szybciej był Kołba.

• Huknął teraz z dystansu Bielak, nie było to uderzenie w światło bramki.

• Martin Adamec! Akcja Bartczaka, podanie na 18 metr do Adamca, płaski strzał pomocnika Wigier obok słupka!

• Spokojnie operują piłką zawodnicy ŁKSu, Wigry muszą się nabiegać żeby ją odzyskać.

• Akcja gospodarzy, zagranie do Ramireza, jego strzał zablokowany!

• Rzut wolny dla Wigier, kolejny raz doskonale wybija głową Kujawa.

• Akcja Wigier znów zakończona fiaskiem, Mroczek nie zdołał dośrodkować futbolówki i od bramki Kołba.

• W ostatniej zmianie, Polkowski za Karbowego.

• Dostał prostopadłe podanie Bryła, jego strzał bardzo niecelny,

• Zmiana w szeregach Wigier, Kwaśniewski w miejsce Mackiewicza.

• ŁKS chce uspokoić teraz grę, rozgrywając piłkę na własnej połowie.

• Pyrdoł opuszcza boisko w jego miejsce Łukasz Piątek!

• Mackiewicz dośrodkowuje na bliższy słupek, wybija to Kujawa.

• Bartczak wywalczył rzut rożny, na murawie leży Sobociński.

• Atak Wigier, ale łatwe straty notują zawodnicy gości, teraz uderzenie Pyrdoła z 16 metra broni Węglarz!

• Rozwandowicz w lewo Węglarz w prawo i gospodarze znowu na prowadzeniu!

• GOOOOL !!!! Maksymilian Rozwandowicz !

• Piłkę ustawia na jedenastym metrze Rozwandowicz

• Węglarz za brzydkie słowa otrzymuje kartkę.

• Rzut karny dla ŁKS Łódź! Olszewski faulował Bryłę !

• Karbowy strzela z rzutu karnego prosto w słupek, piłka odbija się od Sobocińskiego i wpada do pustej bramki!

• GOOOOOL !!!!! Sobociński notuje samobójcze trafienie!

• Rzut karny dla Wigier! Faulowany w polu karnym Bartczak!

• Dośrodkowanie Mackiewicza wybija głową Kujawa.

• Faulowany w bocznej strefie Olszewski, dostał ostrzeżenie Bryła, za chwilę rzut wolny dla Wigier piłkę ustawia Mackiewicz.

• Straszny chaos w środku pola, mnóstwo strat z obu stron i przy piłce raz zawodnicy ŁKSu a raz Wigier.

• Bryła na prawym skrzydle zagrywa do Bielaka, lepiej zachował się Karankiewicz, który przejął to podanie i oddalił zagrożenie.

• Akcja Wigier, Bartczak wycofuje piłkę na 16 metr, tam lewą nogą uderza Pawłowski - bardzo niecelnie.

• Wolski fauluje Mackiewicza, zdaniem arbitra jest to faul na żółtą kartkę.

• ŁKS w akcji, Ramirez ostatecznie na 16 metr do Wolskiego, ten próbuje oddać strzał, piłka po rykoszecie w rękawicach Węglarza.

• Złe podanie Rozwandowicza, zawodnicy Wigier nie potrafili wymienić nawet dwóch podań by stworzyć zagrożenie.

• Próba zagrania Adamca prostopadłej piłki do Mackiewicza, przejmują to zawodnicy z Łodzi.

• Rzut rożny dla Wigier, piłkę szybko przejęli gospodarze.

• Mocno zaatakowali gospodarze ekipę Wigier, szukają szansy na zdobycie drugiej bramki. Wigry muszą wyjść z własnej połowy.

• Pawłowski fauluje Wolskiego i będzie stały fragment gry po stronie gospodarzy.

• Od środka Wigry i gramy drugą odsłonę!

• Również zmiana w Wigrach, Mroczek w miejsce Kaczmarczyka.

• Zmiana w szeregach gospodarzy, Wolski za Łuczaka.

• Pierwsza odsłona gry bardzo dobra dla oka, obie drużyny grają piłką szukają swoich sytuacji bez długiego rozgrywania piłki na własnej połowie. Więcej tych okazji mieli gospodarze, a jedną z nich po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na bramkę zamienił Rafał Kujawa. Wigry Suwałki jeżeli chcą tutaj coś ugrać muszą odważniej zaatakować i dążyć do wejścia w pole karne rywala. Wracamy za kwadrans!

• Koniec pierwszej części spotkania. ŁKS prowadzi z Wigrami 1:0 po golu Kujawy.

• Arbiter dolicza jedną minutę do tej pierwszej części spotkania.

• Mają problemy z wyjściem na połowę rywala zawodnicy Wigier.

• Z rzutu wolnego na bliższy słupek zagrywa Ramirez prosto na głowę Kujawy , który prostym strzałem wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

• GOOOOOOL !!! Rafał Kujawa!

• Będzie rzut wolny dla ŁKSu, szansa na dośrodkowanie Ramireza.

• Akcja ŁKSu, z lewej strony wrzuca Bryła, Kujawa zgrywa głową na 16 metr do Łuczaka, jego strzał przelatuje wysoko nad poprzeczką!

• Leży na murawie Bryła po faulu Pawłowskiego.

• Próbuje ciągle Adamec, kolejny strzał z dystansu bardzo niecelny..

• Błąd Karbowego przed własnym polem karnym, błyskawiczne podanie do dobrze ustawionego Kujawy, napastnik złapany na spalonym!

• Wrzutka w pole karne, wybijają to zawodnicy Wigier.

• Zagranie ręką Strausa, może być teraz groźnie, rzut wolny dla ŁKSu z bocznej strefy boiska a przy piłce Ramirez

• Dośrodkowanie Karbowego pewnie chwyta Kołba

• Faulowany przez Bryłę Mackiewicz, szansa na dośrodkowanie pod bramkę Kołby

• Agresywnie teraz na piłkę ruszał Bartczak, faulował gracza z Łodzi i w akcji gospodarze.

• Z 20 metra uderza Adamec, wysoko....wysoko ponad bramką.

• Bogusz na 16 metr do Pyrdoła, ten stracił piłkę, chwilę później faulowany Adamec i rzut wolny dla Wigier na własnej połowie.

• Dośrodkowanie Ramireza fatalne, Wigry nie wykorzystały szansy na kontrę.

• Drybluje Ramirez na lewej stronie, wślizgiem blokuje jego dośrodkowanie Olszewski i mamy korner.

• Kolejna szansa Wigier, wychodził na dobrą pozycję jeden z zawodników Wigier, źle przyjął futbolówkę i przejął to Kołba.

• Akcja przed polem karnym Bartczaka z Adamcem, zabrakło porozumienia i wybija ŁKS.

• Filip Karbowy! Akcja Wigier, piłka po wybiciu jednego z defensorów gospodarzy trafia na 20 metr, tam Karbowy huknął z woleja obok słupka bramki!

• Okazja na akcję Wigier, szybka jednak strata na połowie rywala.

• Próba strzału Kujawy, bez zagrożenia. Rozpocznie Węglarz.

• Pomocnik Wigier jest już gotowy do kontynuowania gry, Teraz faul Adamca na Boguszu.

• Leży na murawie Karbowy, arbiter woła pomoc medyczną.

• Wciąż w posiadaniu piłki ŁKS Łódź, Wigry nie potrafią wyjść z kontrą.

• Przycisnął teraz zespół gospodarzy, podanie do Kujawy, strzał napastnika zablokowany.

• Artur Bogusz! Decyduje się na uderzenie z ostrego kąta trafia w Węglarza!

• Nie zbyt dobre wykonanie tego rzutu rożnego, faulowany był jeden z zawodników Wigier i akcja przenosi się na drugą połowę boiska.

• Sobociński prostopadłym podaniem chciał obsłużyć Bogusza, Najemski na rzut rożny!

• Złapany na spalonym Mackiewicz i rozpocznie od bramki Kołba.

• Dłużej utrzymują się teraz przy piłce Wigry, szukają swojej szansy na dobry strzał.

• Dośrodkowanie Mackiewicza na dalszy słupek, nie doszedł do tego strzału głową Najemski.

• Prostopadłe podanie do Bryły, świetnie uprzedził go Najemski bo mogła być to sytuacja jeden na jeden z Węglarzem!

• Tak jest! Adamec uderza bezpośrednio na bramkę, piłka znacznie mija dalszy słupek bramki strzeżony przez Kołbę.

• Adamec podchodzi do piłki, może być to bezpośredni strzał.

• Rzut wolny dla Wigier! Adamec faulowany na 16 metrze przez Pyrdoła i szansa dla gości!

• Defensorzy Wigier oddalają zagrożenie po tym stałym fragmencie gry, goście chcieli szybko ruszyć z kontrą, ale zdążyli wrócić gospodarze na własną połowę.

• Akcja Ramireza, podanie na lewą stronę do Bryły ten z ostrego kąta odważył się na strzał i doskonale interweniuje Węglarz parując piłkę na rzut rożny!

• Jak na gospodarzy przystało, zawodnicy ŁKS stara się tworzyć atak pozycyjny

• Atak Wigier Suwałki, dośrodkowanie z lewego skrzydła Karola Mackiewicza, niewiele brakowało by Adamec trafił do siatki po nie najlepszym załapaniu piłki przez Kołbę.

• Od pierwszego gwizdka w ataku ŁKS Łódź, póki co wymiana piłki przed polem karnym Wigier.

• Od środka ŁKS Łódź i gramy!

• Zawodnicy obu ekip już na murawie, za chwilę rozpoczną się ogromne emocje!

• Gospodarze zagrają dziś w swoich biało - czerwonych trykotach, goście z Suwałk na niebiesko!

• Dziś w wyjściowym składzie gospodarzy numerem 4 na koszulce zagra Artur Bogusz, który w sumie rozegrał 5 sezonów w barwach Wigier.

• Meldujemy się w Łodzi, już za niecały kwadrans zaczynamy to spotkanie!

• Niewątpliwie to gospodarze są faworytem dzisiejszego pojedynku, ale znając uroki 1 Ligi wszystko zdarzyć się może! Z niecierpliwością czekajmy na ten pierwszy gwizdek arbitra Sebastiana Tarnowskiego, który zabrzmi punktualnie o 15:00!

• Biorąc pod uwagę sytuację w tabeli ŁKS Łódź zajmuje 6 pozycję z dorobkiem 18 punktów. O jedno oczko punktowe mniej - na 9 miejscu plasują się suwalskie Wigry.

• W poprzedniej kolejce drużyna z Łodzi bezbramkowo zremisowała z Sandecją Nowy Sącz 0:0, natomiast ekipa Wigier boleśnie przegrała przed własną publicznością 0:5 z Podbeskidziem Bielsko-Białą.

97. Kwaśniewski
  • Czas rozpocząć sobotnie zmagania w FORTUNA 1 Lidze!
    Wita Państwa Adrian Milewski i będę miał przyjemność relacjonować spotkanie rozgrywane w ramach 13 kolejki, gdzie ŁKS Łódź podejmie przed własną publicznością drużynę Wigier Suwałki.

Michał Granosik

ŁKS Łódź - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Dziennik Lodzki

ŁKS Łódź - Wigry Suwałki ONLINE. Punktualnie o godzinie 15 Rycerze Wiosny przed własną publicznością wybiegną na murawę, aby stoczyć kolejny pierwszoligowy bój. Tym razem na stadion przy al. Unii 2 zawita drużyna Wigier, która tanio skóry nie sprzeda i zapewne zrobi wszystko, aby popsuć humory fanom Łódzkiego Klubu Sportowego. Relacja na żywo w GOL24!

ŁKS Łódź - Wigry Suwałki ONLINE

Głód zwycięstwa i radości z sukcesu swoich ulubieńców wśród miłośników ŁKS-u jest ogromny. Jak u wilka a może i całej watahy. W końcu rzadko się zdarza, aby drużyna grała tak słabo przed własną publiką. Pięć rozegranych meczów, jedno zwycięstwo osiągnięte blisko dwa miesiące temu i aż trzy porażki. Taka postawa może wywołać naprawdę sporą irytację wśród sympatyków ŁKS-u.

W tym sezonie łodzianie zdecydowanie lepiej spisują się w delegacji. Jednak przeżywanie zwycięskich chwil ze swoją drużyną w wyjazdowych pojedynkach mogło posmakować tylko nielicznie grono fanów Rycerzy Wiosny. Najwyższa pora, aby to zmienić i zamiast garstki, wypełnić tysiące serc swoich kibiców radością.

Dzisiejsze starcie to gra nie tylko o gromkie „dziękujemy” w wykonaniu fanów po końcowym gwizdku arbitra, ale przede wszystkim o pozycję wicelidera w tabeli. Tak, tak to nie żart. Przy dobrych układach wyników innych spotkań i zwycięstwie w meczu z Wigrami ełkaesiacy będą mogli awansować w tabeli oglądając tylko i wyłącznie plecy spisującego się wybornie w tym sezonie Rakowa Częstochowa.

Jest zatem o co grać. Pytanie czy łodzianie poradzą sobie z ciążącą na ich barkach presją i przełamią w końcu klątwę własnego stadionu? Zadania z pewnością nie ułatwią im gracze Wigier. Ekipę z Suwałk tworzą niezwykle młodzi zawodnicy. W poprzedniej kolejce średnia wieku drużyny Wigier wynosiła zaledwie 21,3 roku. Goście z Suwałki plasują się na dziewiątym miejscu w tabeli. Do tej pory wywalczyli tylko punkt mniej od ŁKS.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz ŁKS Łódź - Wigry Suwałki?

ŁKS Łódź - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Mecz ŁKS-u z Wigrami pokaże Polsat Sport. Wstęp do spotkania od godz. 14:45. Początek transmisji na żywo o 14:55. Komentuje duet: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba. W internecie mecz będzie można obejrzeć na ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!

15:00 ŁKS Łódź - Wigry Suwałki Polsat Sport