Jan Hofman
Jan Hofman
Po meczu piłkarzy Zagłębia Lubin i ŁKS obydwaj szkoleniowcy nie ukrywali emocji. Oto co powiedzieli.

Martin Sevel (trener Zagłębia Lubin): - Początek meczu był udany i graliśmy dobrze piłką. Wiedzieliśmy, że spotkanie nie będzie łatwe, przez co przygotowaliśmy się odpowiednio taktycznie. ŁKS to drużyna, która lubi i potrafi grać piłką. Pierwsze minuty drugiej połowy były dobre, ale z czasem stwarzaliśmy coraz mniej sytuacji. W końcówce przeciwnik trafił w poprzeczkę i dopisało nam szczęście. Bardzo ważne są trzy punkty. Nie zawsze można strzelić 2-3 gole, więc jestem zadowolony z linii defensywnej. Dobra praca spowodowała, że nie straciliśmy gola.

Wojciech Stawowy (ŁKS): - Nie ma co się rozwodzić. Minimalizm i kalkulacja jaką zaprezentowaliśmy w pierwszej połowie, kosztowała nas utratę gola. Pierwszą cześć gry zdecydowanie przespaliśmy. Po przerwie graliśmy dużo lepiej. Widać, że coś siedzi w głowach zawodników i to im wyraźnie przeszkadza. Nie byłem również zadowolony ze współpracy napastników. Jakub Wróbel miał zupełnie inne zadania do realizowania. To ambitny i waleczny zawodnik. Chciał mocno pomóc drużynie i nie mam do niego pretensji. Dał bardzo dobrą zmianę w meczu ze Śląskiem Wrocław. Na to bardzo liczyłem. I być może ta kwestia, że on bardzo chce, bo tak trzeba powiedzieć uczciwie - wszyscy zawodnicy chcą bardzo, tylko nie zawsze to jest widoczne. Drużyna starała się i chciała doprowadzić do remisu, jednak sytuacji nie mieliśmy tyle, by móc myśleć o zdobyciu punktów.