ŁKS Łódź

1

Zagłębie Lubin

2

• Sędzia Borski kończy ten mecz. Dwa rzuty karne, czerwona kartka i 3 bramki!! Wiele się działo choć po pierwszej połowie na to się nie zanosiło!! Za śledzenie relacji dziękuje Szura Bartłomiej

• Za opóźnianie gry

• Ostatnia zmiana

• Pewnie Pawłowski!! Co za emocje!!!!

• Kartka żółta za faul

• Karny dla Zagłębia!!!!!

• Fantastycznie broni Wyparło strzał Hanzela!!

• Łabędzki fauluje Sernasa na linii pola karnego!! Ale emocje w Łodzi!

• Bartosz Rymaniak dostaje drugą żółtą kartkę za faul i opuszcza boisko!!

• Po pierwszej połowie wydawało się, że ten mecz będzie bardzo senny. Druga połowa jednak była zdecydowanie lepsza!!

• Piękna końcówka w Łodzi

• Mamy wyrównanie!! Gercaliu pewnie pokonuje Ptaka!

• Karny dla ŁKS !!!!

• Co za bramka!!!!!!!!!!!!!!!! Obrońcy ŁKS za krótko wybili piłkę i Czech bez zastanowienia z 18 metrów huknął na bramkę. Wyparło stał jak zaczarowany i piłka wpadła do siatki!!

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy w tym spotkaniu

• Dziwna zmiana w zespole ŁKS - czyżby szkoleniowcy gospodarzy nie chcieli wygrać meczu? A może młody Stąporski opadł już z sił?

• Mateusz Stąporski po kontrze uderza minimalnie obok słupka !!

• Oj...ta skuteczność!! Sernas do Pawłowskiego a ten lewą nogą bardzo wysoko nad poprzeczką posyła futbolówkę

• Łobodziński ładnie ograł Costę ale fatalnie dośrodkował w pole karne Ptaka - a mogło być groźnie

• Po akcji całego zespołu Łukasz Hanzel uderzył piłkę z 16 metrów. Futbolówka jednak wpadła wprost w ręce Wyparły

• Ale zamieszanie w polu karnym ŁKS. Kilka strzałów zablokowanych przez obrońców gospodarzy i jednak znów piłka do siatki nie wpadła!

• I mamy zmianę także w zespole Zagłębia

• Pierwsza zmiana w zespole ŁKS

• No i sytuacja na boisku wraca do tego co oglądaliśmy w pierwszej połowie, czyli z boiska wieje nudą...

• Godzina meczu za nami - doczekamy się bramek w Łodzi ?

• W ciągu pierwszych 15 minut drugiej połowy wydarzyło się zdecydowanie więcej niż w ciągu całej pierwszej połowy.

• Pawłowski zza pola karnego uderza piłkę i Wyparło z problemami łapie jednak futbolówkę

• Iwański wprost w ręce Ptaka.

• Costa fauluje 30 metrów przed swoją bramką! To okazja dla Iwańskiego

• Saganowski trafia w poprzeczkę uderzając piłkę głową po akcji znów Stąporskiego!

• Ptak przed polem karnym odważnym wyjściem uprzedza Stąporskiego

• Akcja Zagłębia - Hanzel głową z 3 metrów nie trafia do siatki!! Świetnie rozpoczęła się nam ta druga część!!

• Przepiękna akcja dwójki Iwański-Stąporski. Młody napastnik wpadł w pole karne i z 5 metrów mocno uderzył piłkę na bramkę Ptaka. Golkiper Zagłębia popisał się jednak fantastyczną obroną

• Zaczynamy drugą połowę

• Piłkarze wracają na murawę

• Kończy pierwszą część meczu Pan Borski. Oby drugie 45 minut było lepsze niż to które właśnie minęło.

• 120 sekund dolicza Pan Borski

• Gieraga w polu karnym zablokowany przez obrońców po podaniu Bonina

• Do końca pierwszej połowy pozostało 7 minut. Oba zespoły swoimi sposobami próbują stworzyć okazje pod bramką rywali ale sytuacji nie ma zbyt wiele.

• Mała kopanina w środkowej strefie boiska. W pewnym momencie błąd popełnia Adam Banaś ale Saganowski pogubił się w dryblingu i goście odzyskali piłkę

• Lira dośrodkował w stylu gracza rugby :)

• Kontra gości - Pawłowski wrzuca piłkę do Rachwała ale ten drugi źle trafia głową i piłka wysoko nad poprzeczką przelatuje

• Jaki błąd Vidanova i Banasia!! Po świetnym zagraniu Gieragi, który podał mocną piłką wzdłuż linii bramkowej dwaj obrońcy gości nie trafili w futbolówkę i dopiero Rymaniak wybił futbolówkę!

• Kolejna szansa dla ŁKS - Saganowski zablokowany i piłka poza końcową linią boiska

• Chwila gry w środkowej strefie boiska

• Mamy pierwszą zmianę wśród gości. Kontuzjowany Horvath opuszcza boisko

• Kolejna okazja Stąporskiego - znów obok słupka

• ŁKS próbuje kontrować i przejmować inicjatywę w tym meczu. W 20 minucie gospodarze mają pierwszy róg po którym Łukasiewicz był bardzo bliski pokonania Ptaka!!

• Świetna kontra ŁKS Iwański będąc w narożniku pola karnego próbował dograć do będącego w środku Stąporskiego ale młody gracz ŁKS został dobrze zablokowany przez Bonina