Mecz ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

• Koniec meczu.

• Pirulo nieprzepisowo zatrzymywał rywala.

• Rozwandowicz dyskutował z arbitrem i otrzymał za to kartkę.

• Gregorio zastąpił Sobczaka na ostatnie minuty meczu.

• Ryygard otrzymał podanie w pole karne od Pirulo, ale nie opanował piłki i nie oddał strzału na bramkę.

• A jednak nie! Zmiana decyzji! Artur Aluszyk skonsultował jeszcze swoją decyzję z asystentem i goście rozpoczną grę od rzutu wolnego.

• Rzut karny dla gospodarzy!

• Gojny wyciął Pirulo równo z trawą.

• Tosik zastąpił Domingueza.

• Szybka akcja ŁKS-u zakończona strzałem Rygaarda. Prosto w Stępniowskiego.

• I znowu prosta pomyłka obrońców ŁKS-u, ale sosnowiczanie nie zdołali tego wykorzystać, bo czujność zachował Malarz.

• Korzeniecki za Szweda.

• Pawłowski zastąpił Seedorfa.

• Ostry faul Domingueza i mamy kartkę.

• Carlos Moros Garcia faulował taktycznie Seedorfa.

• Pirulo wpadł z piłką w pole karne, ale ta zagubiła się gdzieś między jego nogami i w efekcie ani nie oddał strzału, ani nie wywalczył rzutu rożnego.

• Zagranie do Klimczaka było ciut za mocne, żeby mógł do niego zdążyć. Podawał Gryszkiewicz.

• Mocny strzał Gryszkiewicza, ale efektowną paradą wykazał się Stępniowski. Tylko rzut rożny dla ŁKS-u.

• Potrójna zmiana w zespole gospodarzy. Schodzą Dankowski, Trąbka i Janczukowicz, a w ich miejsce na murawie meldują się Wolski, Rygaard i Gryszkiewicz.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej połowy.

• Faul w środku pola na zawodniku ŁKS-u. Gospodarze rozpoczną z koła środkowego, ale usilnie starają się budować akcję od zera, nie transportować piłki w pole karne za wszelką cenę.

• ŁKS bez wyraźnego pomysłu na skonstruowanie akcji. Albo to Zagłębie jest świetnie ustawione w defensywie.

• Klimczak chciał przerzucić piłkę nad defensywą Zagłębia, ale żaden z jego kolegów nie zorientował się w jego zamiarach.

• Uderzenie na bramkę gospodarzy z lewego skrzydła, ale futbolówka wylądowała w rękach Malarza.

• Zagapił się Dąbrowski, stracił piłkę na rzecz Sobczaka, który posyła płaski strzał na bramkę Malarza i golkiper gospodarzy fantastycznie broni!

• Sobczak ukarany kartką za faul na Dominguezie.

• Dankowski łatwo stracił futbolówkę, więc faulował w celu uniknięcia kontrataku.

• Klimczak stracił piłkę na własnej połowie, ruszyli z kontrą piłkarze Zagłębia, ale każdy z ich trzech strzałów był zablokowany przez obrońców.

• Atak pozycyjny Zagłębia bardzo daleko od bramki ŁKS-u.

• Chwila ostrzejszej gry, piłkarze grają faul za faul.

• Faul na Janczukowiczu w środku pola.

• Garcia trafiony piłką w twarz. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

• Z dystansu uderzył Sobczak! Piłka wpadła w kozioł przed Malarzem, ale ten zdołał odbić ją na rzut rożny.

• Bliski gola Sekulski! Podanie do napastnika ŁKS-u, ale ten niedokładnie przyłożył stopę i obronił ten strzał Stępniowski.

• Przechwyt piłki przez Zagłębie, ale zagranie do napastnika przejął Moros Garcia.

• Zaczynamy spotkanie!

• W Łodzi Zagłębie przegrało trzy ostatnie mecze, a od sześciu spotkań nie zaznało zwycięstwa. W dwóch ostatnich próbach gospodarze wygrywali do zera. To już w sumie 76 starcie tych zespołów. Zagłębie częściej grało tylko z Ruchem Chorzów.

• Ekipa Kazimierza Moskala z kolei wiosną zdobyła tylko jeden punkt i samodzielnie spoczywa na dnie ligowej tabeli i atmosfera zrobiła się gorąca. Zwłaszcza, że sam szkoleniowiec po każdym meczu nie ukrywa pretensji, jakie ma do swoich piłkarzy. Przełamanie impasu w konfrontacji z ŁKS-em było bardzo pozytywną niespodzianką

• ŁKS Łódź zdecydował się na radykalny krok i Wojciecha Stawowego zmienił Ireneusz Mamrot. Nowy szkoleniowiec zadebiutował wyjazdowym zwycięstwem w Olsztynie, teraz na powitanie Łodzi zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec.

• Zagłębie Sosnowiec po serii koszmarnych występów tkwi na dnie pierwszoligowej tabeli. Na stadionie ŁKS Łódź, który próbuje wrócić do czołowej dwójki, ekipę Kazimierza Moskala czeka kolejne bardzo trudne zadanie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania ŁKS - Zagłębie Sosnowiec!

Rafał Musioł

19.09.2020 zaglebie sosnowiec- lks lodz fot. karina trojok / dziennik zachodni / polska press ©brak

Mecz ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Zagłębie Sosnowiec po serii koszmarnych występów tkwi na dnie pierwszoligowej tabeli. Na stadionie ŁKS Łódź, który próbuje wrócić do czołowej dwójki, ekipę Kazimierza Moskala czeka kolejne bardzo trudne zadanie. Relacja na żywo z meczu ŁKS - Zagłębie live w GOL24.pl.

Mecz ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Ekipa Kazimierza Moskala z kolei wiosną zdobyła tylko jeden punkt i samodzielnie spoczywa na dnie ligowej tabeli i atmosfera zrobiła się gorąca. Zwłaszcza, że sam szkoleniowiec po każdym meczu nie ukrywa pretensji, jakie ma do swoich piłkarzy. Przełamanie impasu w konfrontacji z ŁKS-em było bardzo pozytywną niespodzianką.

Łodzianie zagrają bez Samuela Corrala, w Zagłębiu nieobecny będzie Joao Oliveira, co oznacza dużą stratę dla gości. Sosnowiczanie są jedynym zespołem w 1. lidze bez zwycięstwa na wyjeździe, co więcej w dziesięciu takich próbach wywalczyli tylko dwa remisy.

Mecz ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec na żywo w telewizji? Nie będzie transmisji tv z meczu ŁKS - Zagłębie w Polsacie Sport. Mecz ŁKS - Zagłębie online dostępny za darmo na platformie IPLA (bez komentarza). Tekstowa relacja na żywo z meczu ŁKS - Zagłębie live w GOL24.pl.