ŁKS. Łodzianie lepsi od beniaminka ekstraklasy. Pokonali Stal Mielec

p
Zaraz po sparingu z Koroną, piłkarze ŁKS rozegrali w Woli Gorzelowskiej drugi mecz kontrolny.

Zmierzyli się z beniaminkiem ekstraklasy - Stalą Mielec. To spotkanie łodzianie też rozpoczęli w dobrym stylu. Do przerwy prowadzili 1:0, po golu Sajdaka. Mogło być jeszcze lepiej, ale Wróbel nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W drugiej połowei wynik nie uległ zmianie i tym samym ŁKS zrehabilitował się za wpadkę w końcówce meczu z Koroną Kielce. Łodzianie prowadzili 2:0, by przegrać spotkanie 2:4.

ŁKS - Stal Mielec 1:0 (1:0)
1:0 - Sajdak (32)
ŁKS: Malarz - Grzesik, Dąbrowski, Sobociński, Klimczak, Sajdak, Domnquez, Rozwandowicz, Trąbka, Kelechukwu, Wróbel oraz Kot i Tazbir