ŁKS - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:4. Dwa gole nie wystarczyły liderowi [zdjęcia]

(pas)
W swoim pierwszym sparingowym meczu tej zimy ŁKS przegrał w Łodzi z innym trzecioligowcem, Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:4 (2:1).

Spotkanie było rozgrywane na boisku przy ul. Minerskiej.

Oba gole dla podopiecznych trenera Marcina Pyrdoła zdobył Jewgen Radionow. W 13 min najpierw pewnie wykorzystał karnego podyktowanego za zagranie ręką w ,,szesnastce'' przez jednego z defensorów gości (po centrze Jakuba Kostyrki). Natomiast w 41 min wykorzystał podanie Łukasza Kopki.

Świt potwierdził, że zawsze jest niewygodnym rywalem dla ŁKS, nawet w sparingu.

W zespole gospodarzy, zgodnie z deklaracjami szkoleniowca, nie pojawił się żaden nowy zawodnik (poza testowanym ponownie Szymonem Ignaczakiem). Byli za to pozyskani już tej zimy: Kostyrka, Maksymilan Rozwandowicz, Patryk Szymański oraz Stryjewski.

Przez najbliższy tydzień piłkarze lidera będą ćwiczyć w Łodzi, natomiast od 28 stycznia do 4 lutego będą przebywać na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim.

ŁKS (I połowa): Kołba - Pyciak, Juraszek, Rozwandowicz, Rozmus - Kostyrka, Ignaczak, Kocot, Bryła, Kopka - Radionow.
ŁKS (II połowa): Kaźmierczak - Nowak, Cichowlas, Sobociński, Guzik - Sarafiński, Stryjewski, Golański, Gamrot, Szymański - Kowal.

Materiał oryginalny: ŁKS - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:4. Dwa gole nie wystarczyły liderowi [zdjęcia] - Express Ilustrowany