ŁKS. Trener Kazimierz Moskal dziękuje kibicom za doping

pas
Opinie po meczu Arka - ŁKS 1:1

Kazimierz Moskal (ŁKS): - Wiedzieliśmy, że tylko zwycięstwo pozwoli nam zachować większe szanse na utrzymanie. Niestety nie udało nam się wygrać. Tydzień temu Pogoń w 90 minucie nie wykorzystała karnego w meczu z nami. My dzisiaj w ostatniej minucie wyrównaliśmy na 1:1, ale nikt w naszej szatni się nie cieszył. Podziękowałem jednak zawodnikom, bo dobrze zareagowali po straconym golu. Chciałem podziękować naszym kibicom, którzy byli dziś fantastyczni. Chcieliśmy zgarnąć komplet punktów, ale nie udało się tego osiągnąć. Taka jest piłka.
Aleksandar Rogić (Arka): - Był to bardzo nerwowy mecz. Było w nim chyba 45 fauli, a to zdecydowanie za dużo, jak na jeden mecz. To jednak pokazuje, jak wielka presja ciążyła na obu zespołach i jak ważny był to mecz. Ostatnio wygraliśmy w doliczonym czasie, teraz straciliśmy w ten sposób dwa punkty.
Adam Marcinak: Sami sobie jesteśmy winni. Niestety zabrakło nam koncentracji do ostatniej sekundy meczu. Strasznie szkoda tych straconych punktów. Może ich w końcówe zabraknąć .
Michał Trąbka: Walczyliśmy do końca. Prawda jest jednak taka, że ten punkt nic nam nie daje. Remisami do końca rozgrywek nie uratujemy ekstraklasy.
Intensywne sportowe dni przed łodzianami W środę o godz. 18 podejmą Zagłębie Lubin, a w poniedziałek 9 marca o godz. 18 spotkanie za sześć punktów z Koroną w Kielcach