Mecz Lokomotiw Moskwa - Juventus ONLINE. Trzech Polaków na...

Mecz Lokomotiw Moskwa - Juventus ONLINE. Trzech Polaków na boisku. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa D
2019-11-06 18:55

Lokomotiw Moskwa

1

Juventus Turyn

2

• Koniec! Lokomotiw Moskwa przegrywa z Juventusem Turyn 1:2. Dziękujemy za uwagę.

• Jeszcze kartka dla Douglasa Costy.

• Rezerwowy Douglas Costa popisał się fenomenalną akcją. Przedryblował prawie całą defensywę, zagrał szybką klepkę i pewnie pokonał bramkarza.

• GOOOOOOL!!! 2:1 DLA JUVENTUSU!! DOUGLAS COSTA!!!

• Naciska mocno w końcówce Juventus. Lokomotiw broni się całym zespołem.

• Z dystansu szczęścia spróbował Krychowiak, ale bez powodzenia.

• Aleksandr Kołomejcew za Joao Mario.

• No i proszę, Cristiano musi ustąpić miejsca na boisku Paulo Dybali.

• Spóźniony Rybus ogląda żółtą kartkę.

• Zmęczony Rifat Żemaletdinow opuszcza murawę. Pojawia się na niej środkowy obrońca Murilo Cerqueira.

• Świetna akcja Lokomotiwu! Strzał Krychowiaka broni nogami Szczęsny, dobitkę Joao Mario wybija z linii bramkowej Bonucci!

• Douglas Costa zastępuje Samiego Khedirę.

• Miranczuk mocno z dystansu, ale pewnie chwyta piłkę Szczęsny.

• Rodrigo Bentancur za niezbyt widocznego Ramseya.

• Dostał piłkę w polu karnym Miranczuk, ale uderzył zbył łatwo, by zaskoczyć Szczęsnego.

• Fantastyczny strzał Cristiano z prostego podbicia, ale świetnie broni Guliherme!

• Walczy sporo w środku pola Krychowiak, ale nie jest w stanie przejąć piłki, przy której umiejętnie utrzymują się gracze Starej Damy.

• Guilherme broni strzał Ronaldo z rzutu wolnego!

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie remis 1:1.

• Leonardo Bonucci ukarany żółtą kartką.

• Raz jeszcze Higuain, tym razem bardzo mocno, ale poradził sobie z tym górnym strzałem bramkarz!

• Gonzalo Higuain wyszedł sam na sam z bramkarze, ale Guilherme wyciągnął się jak długi i wybił na rzut rożny!

• Uciekł Danilo Rybusowi, zdołał dośrodkować, ale na posterunku był Vedran Corluka.

• Krychowiak uderzał lewą nogą sprzed pola karnego, ale płasko i zbyt lekko. Spokojnie wyłapał to jego przyjaciel w bramce Juve.

• Miranczuk z 5 metrów niepilnował główkował, ale tuż nad poprzeczką! Akcja zaczęła się od kolejnego dobrego dośrodkowania Rybusa.

• Rybus świetnie zbiegł z boku do środka, zagrał krótko do Edera, któremu odskoczyła futbolówka.

• Błyskawiczna odpowiedź Lokomotiwu. Z lewej strony świetnie dośrodkował Maciej Rybus, z główki w słupek uderzył Aleksiej Miranczuk, który poszedł błyskawicznie za własnym strzałem i dobił piłkę do pustej bramki. Wojciech Szczęsny bez szans.

• GOOOOOL!!! 1:1!! MIRANCZUK POKONAŁ SZCZĘSNEGO!!

• Zablokowany strzał Ronaldo, spokojnie tym razem bramkarz gospodarzy.

• Dramatyczna interwencja Guilherme przy łatwym strzale z rzutu wolnego Ronaldo. Bramkarz Lokomotiwu wypuścił piłkę między nogami, która następnie odbiła mu się od pięty i wpadła do bramki. Na linii jeszcze dziubnął piłkę Aaron Ramsey.

• GOOOOOL!!! FATALNY BŁĄD BRAMKARZA LOKOMOTIWU I 1:0 DLA JUVENTUSU!!

• Nie zdążył Grzegorz Krychowiak z interwencją i mocno poturbował gracza Juve. Ostatnie ostrzeżenie dla polskiego pomocnika.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Spotkanie w Moskwie samo się jednak nie wygra. W październiku Lokomotiw potrafił napsuć krwi Juventusowi. Na jego terenie prowadził od 30 do 77 minuty. Dopiero piorunująca końcówka Paulo Dybali (dwa trafienia) pozwoliła odwrócić niekorzystny wynik.

• Po trzech kolejkach w grupie D Juventus zajmuje pozycję lidera. Ma siedem punktów, czyli o trzy więcej od Lokomotiwu (i tyle samo co Atletico Madryt). Zwycięstwo w Moskwie sprawi więc, że fazę grupową zakończy wyżej nie tylko od ostatniego Bayeru Leverkusen, ale również Lokomotiwu.

• Witamy! "Stara Dama" jest o krok od awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Stempel postawi w stolicy Rosji, jeżeli zwycięży. Zapraszamy na relację na żywo.

Lokomotiw - Juventus LIVE! Trzech Polaków na boisku

Lokomotiw - Juventus LIVE! Trzech Polaków na boisku ©AFP/East News

Mecz Lokomotiw Moskwa - Juventus ONLINE. "Stara Dama" jest o krok od awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Stempel postawi w stolicy Rosji, jeżeli zwycięży. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:55.

Mecz Lokomotiw Moskwa - Juventus ONLINE

Juventus powoli wchodzi na swoje wysokie obroty. W lidze włoskiej pozwolił się wyszumieć Interowi Mediolan. Mimo dość skomplikowanego początku dzisiaj już posiada oczko przewagi nad nim i handicap w postaci zwycięstwa w bezpośrednim spotkaniu (2:1).

Dzisiaj zobaczymy w akcji najprawdopodobniej trzech Polaków. W bramce Juventusu stanie Wojciech Szczęsny, natomiast w polu po stronie Lokomotiwu staną Maciej Rybus z Grzegorzem Krychowiakiem.

Przypuszczalne składy na mecz Lokomotiw Moskwa - Juventus

Lokomotiw: Guilherme - Ignatiew, Höwedes, Murilo, Ćorluka, Rybus - Krychowiak, Barinow, João Mário - Al. Miranczuk, Éder.
Juventus: Szczęsny - Danilo, Bonucci, Demiral, Alex Sandro - Khedira, Pjanić, Matuidi, Ramsey - Ronaldo, Dybala.

Nie zagrają w meczu Lokomotiw Moskwa - Juventus

Lokomotiw: Djordjević, An. Miranczuk, Smolow
Juventus: Cuadrado, De Ligt

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Juventus - Lokomotiw 2:1 (Liga Mistrzów, 22.10.2019)

Mecz Lokomotiw Moskwa - Juventus TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz dostępny w płatnej aplikacji IPLA TV. Komentuje duet Mateusz Borek - Jacek Zieliński. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:55.