Lotto Ekstraklasa. Była kołyska dla syna Mateusza Możdżenia, piłkarza Korony Kielce

dor
Piłkarze Korony po bramce wykonali kołyskę dla Juliana, syna Mateusza Możdżenia. Fot. Krzysztof Krogulec
Korona Kielce zremisowała we Wrocławiu ze Śląskiem 1:1 w meczu Lotto Ekstraklasy. Mateusz Możdżeń odczuwał po tym meczu niedosyt. Był jednak zadowolony z tego, że koledzy z drużyny po bramce Michała Gardawskiego wykonali kołyskę dla Juliana, syna Mateusza Możdżenia, który przyszedł na świat kilka dni temu.

-Mecz trudny do oceny. W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze. Po przerwie było lepiej. Mieliśmy przewagę. Szybko wyrównaliśmy i wydawało się, że będzie okazja zdobyć drugą bramkę. Brakowało jednak spokoju w rozgrywaniu akcji. Nie uważam jednak, że było to nasze najsłabsze spotkanie. Były mecze, w których prezentowaliśmy się gorzej - powiedział Mateusz Możdżeń, pomocnik Korony.

Materiał oryginalny: Lotto Ekstraklasa. Była kołyska dla syna Mateusza Możdżenia, piłkarza Korony Kielce - Echo Dnia Świętokrzyskie