Lotto Ekstraklasa. Ireneusz Mamrot: Zabrakło agresji po zdobytej bramce

krk
Wojciech Wojtkielewicz
Starcie Jagiellonii z Lechem dostarczyło sporo emocji. Mecz przy Słonecznej zakończył się remisem. W drugiej połowie gospodarze musieli gonić wynik, bo do przerwy przegrywali 1:2. - Myślę, że bardziej powinniśmy kontrolować to od strony taktycznej - przyznał po meczu Ireneusz Mamrot.

Ireneusz Mamrot, Jagiellonia Białystok:
Myślę, że trochę zabrakło nam agresji po zdobytej przez nas bramce. Dosyć szybko straciliśmy dwa gole, potem goniliśmy wynik. Pierwsza połowa nie wyglądała najlepiej w tej fazie. Drugą część oceniam zdecydowanie wyżej.

To był mecz dobry dla kibiców, akcje szły od jednej do drugiej bramki. Myślę, że bardziej powinniśmy kontrolować to od strony taktycznej, jednak w drugiej części gry nie mieliśmy wyjścia i musieliśmy tak grać. Mieliśmy swoje sytuacje, Lech też miał. Spotkanie zakończyło się remisem. Szkoda, bo u siebie chcemy wygrywać. Z drugiej strony, goniliśmy wynik i mamy punkt. Teraz czas na to, aby znów popracować i zacząć myśleć o meczu z Lechią Gdańsk.

źródło: Jagiellonia Białystok / własne