Łukasz Teodorczyk już strzela dla Anderlechtu Bruksela! [WIDEO]

Bartosz Głąb
W 2. kolejce belgijskiej Jupiler Pro League Anderlecht Bruksela rozbił na własnym stadionie aż 5:1 z Kortijk. Jedną z bramek zdobył Łukasz Teodorczyk, który parę dni temu został wypożyczony z drużyny Dynama Kijów.

Polak po raz pierwszy swoje umiejętności zaprezentował już w 32. minucie, kiedy to zaliczył asystę przy bramce Sofiane Hanniego, który tym samym zdobył bramkę wyrównującą na Constant Vanden Stock Stadion w Brukseli.

Teodorczyk większy wkład w wynik spotkania miał jednak w drugiej części gry. W 50. minucie spotkania Polak strzałem lewą nogą z pola karnego dając prowadzenie swojej nowej drużynie.

Potem do siatki gości trafiali jeszcze Aleksandru Chipciu, Steven Defour i Idrissa Sylla czym wyśrubowali wynik meczu w Brukseli aż na 5:1.

Anderlecht wygrywając swoje drugiej spotkanie w lidze, po tak wysokim zwycięstwie objął prowadzenie w tabeli Jupiler Pro League. W pierwszej kolejce na rozkładzie mieli zespół Mouscron.