0

Hiszpania

1

• Kłania się nisko Adam Bochenek i dziękuje za wspólnie spędzone chwile.

• Hiszpanie do jesiennych spotkań pozostaną liderami grupy. Po tym spotkaniu chyba wszyscy mogą być zadowoleni - Hiszpanie, bo wygrali; Macedończycy, bo uniknęli blamażu; kibice, bo bądź co bądź ujrzeli wielkich piłkarzy; sędzia, bo uniknął większych wpadek.

• Wracamy do gry!

• Druzgocąca przewaga gości, widoczna w każdym aspekcie gry. Można otworzyć słownik synonimów i napisać: deklasacja,dominacja, kontrola, panowanie, prymat. Można otworzyć ów słownik jeszcze raz i dodać: bez niespodzianki, zgodnie z oczekiwaniami, tak jak miało być, ranking FIFA nie kłamie...

• Koniec pierwszej połowy! Hiszpańska Izba Kontroli działa i ma się dobrze. Do przerwy bez niespodzianek

• Costa umiejętnie wypychany z pola karnego

• Nic dwa razy się nie zdarza! Za mocne dośrodkowanie Carvajala ląduje tylko na poprzeczce, plecy Pacovskiego na szczęście dla gospodarzy pozostały w tej akcji bierne

• Macedończycy próbują natychmiast odpowiedzieć, ale z zamieszania w szesnastce Hiszpanów nie wynika nic konkretnego

• Dośrodkowujący w pole karne Juan Mata zagrywa zbyt mocno, piłka odbija się od słupka, potem od pleców bramkarza i wpada do siatki!

• Coś niebywałego!

• Silva faulowany przez Zhuta 23 metry od bramki, pierwszy stały fragment gry

• Długa piłka od Ramosa do Costy, minimalnie ... za długa

• Costa przedzierał się przez pole karne, wporę zastopowany przez defensywę gospodarzy

• Trwa walka o środek pola, Hiszpanie górą

• Zaczynamy! Niech się dzieje

• Dziś w bramce Hiszpanii pierwszy występ w sezonie zanotuje bramkarz David de Gea. Czy Louis van Gaal ogląda to spotkanie?