Maciej Bartoszek pozostaje na stanowisku trenera Korony Kielce. Mówił o tym szkoleniowiec i prezes klubu Łukasz Jabłoński

Dorota Kułaga
Dorota Kułaga
Maciej Bartoszek poprowadzi Koronę Kielce w meczu z GKS Jastrzębie. Fot. Korona Kielce
Maciej Bartoszek poprowadzi Koronę Kielce w sobotnim meczu Fortuna 1 Ligi z GKS Jastrzębie. Początek o godzinie 14:30. Transmisja będzie dostępna w serwisie ipla.tv.

- Trener od momentu kiedy jest zatrudniony, musi się liczyć z tym, że zostanie zwolniony. To jest wpisane w naszą pracę. Mogę powiedzieć, że spotkałem się z prezesem Rady Nadzorczej, z prezesem klubu i nie ma tematu zwolnienia trenera Bartoszka - mówił w czasie czwartkowego briefingu trener Bartoszek.

Do sytuacji trenera Korony Kielce odniósł się również Łukasz Jabłoński, prezes Korony.
- Czuję się zobowiązany do przedstawienia stanowiska klubu w sprawie licznych doniesień medialnych w sprawie współpracy z trenerem Bartoszkiem. Jako prezes zarządu Korona S.A. stanowczo zaprzeczam tym doniesieniom. Proszę wszystkich o kibicowanie naszej drużynie w najbliższym spotkaniu i w każdym kolejnym – powiedział prezes Jabłoński.

Czy trener Maciej Bartoszek nadal wierzy w to, że Korona zakwalifikuje się do baraży? - Jak mówił wybitny trener Kazimierz Górski, dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe - dodał. Odniósł się też do atmosfery w zespole. - Ja w szatni zawsze szczerze rozmawiam z piłkarzami i każdy zawodnik, który ze mną pracuje o tym wie - zaznaczył.

Druga ważna informacja dotycząca Korony jest taka, że klub musiał spłacić pożyczkę, którą zaciągnął u poprzednich właścicieli - rodziny Hundsdörferów. Była to kwota 143 895 euro.

Kibice muszą sięgnąć do kieszeni

Wideo

Materiał oryginalny: Maciej Bartoszek pozostaje na stanowisku trenera Korony Kielce. Mówił o tym szkoleniowiec i prezes klubu Łukasz Jabłoński - Echo Dnia Świętokrzyskie

Dodaj ogłoszenie