Malaga CF

0

Real Madryt

1

• Koniec spotkania!! Mimo słabej postawy Real pokonuje Malagę 1:0 i awansuje do 1/4 Pucharu Króla, gdzie prawdopodobnie zmierzy się z FC Barceloną. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Strzał Monreala zablokowany przez obrońców "Królewskich"

• Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej części spotkania

• Mathijsen najlepiej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego, uderzył piłkę głową, a ta minęła słupek bramki o zaledwie parę centymetrów!

• Ramos ukarany żółtą kartką za uderzenie w twarz Rondona

• Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Arbeloa

• Akcja trójki Ronaldo-Benzema-Marcelo zakończyła się na Demichelisie

• Na spalonym Ronaldo

• Benzema otrzymał podanie w pole karne, ale tam uprzedził go Caballero

• Arbeloa zagrał w pole karne, do piłki dopadł Ramos, uderzył piętką, ale świetna interwencja Caballero ratuje Malagę, przed utratą drugiej bramki!

• Benzema zagrał w pole karne, ale tam nie było żadnego z jego partnerów

• Strzał Ronaldo, ale pewnie broni Caballero

• Żółtą kartką ukarany Rondon, za faul na Coentrao. Jednak za ten faul należała się czerwona kartka

• Długa piłka do Rondona, ale przegrywa on pojedynek główkowy z Pepe

• .....i Maresca za Eliseu Pereire

• Buonanotte za Isco.....

• Prawdziwe wejście smoka Francuza! Oezil perfekcyjnie zagrał do Benzemy, ten oddał niezbyt mocny strzał, ale piła przeleciała pod brzuchem Caballero (popełnił katastrofalny błąd) i wpadła do bramki

• GOOOOL!! Benzema

• Fantastyczne, techniczne zagranie CR7, ale nie trafiło ono do żadnego z zawodników Realu

• van Nistelrooy chciał minąć Alonso, ale Hiszpan był dobrze ustawiony i powstrzymał Holendra

• Benzema za Higuaina

• GOOOOL! Higuain. Argentyńczyk dostał idealne podanie od Oezila, trafił do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego!

• Rondon za Fernandeza

• Eliseu Pereira zagrał w pole karne Realu, ale tam najlepiej znalazł się Ramos, który wybił piłkę

• Coentrao tratuje Fernandeza, ale sędzia nie użył gwizdka

• To była 100% okazja CR7! Lass idelanie dograł piłkę na głowę Ronaldo, ten uderzył bez zastanowienia i tylko fenomenalna interwencja Caballero ratuje Malagę!

• Brutalny faul Coentrao na Toulalanie, ale Portugalczyk nie dostał za to zagranie kartki

• Marcelo do Higuaina, ten zagrał do środka w pole karne, ale żaden z jego kolegów potrafił wpakować piłkę do pustej bramki!

• Goście rozpoczynają drugą połowę!!

• W pierwszej połowie na boisku wiało nudą. Mieliśmy niewiele sytuacji podbramkowych, gra głownie toczyła się w środkowej części boiska. Miejmy nadzieję, że druga połowa dostarczy nam więcej emocji. Na drugą część spotkania zapraszamy za około 15 minut

• Koniec pierwszej połowy!!

• Sędzia doliczył minutę do pierwszej części spotkania

• Eliseu Pereira dopadł do odbitej piłki, oddał strzał i tylko interwencja Casillasa uratowała Real przed stratą bramki!

• Dośrodkowanie Ronaldo z rzutu wolnego, do piłki najwyżej wyskoczył Ramos i niewiele zabrakło zawodnikowi Realu do szczęścia!

• Khedira zniesiony z boiska na noszach, a w jego miejsce pojawił się Oezil

• Za brutalny faul na Coentrao, żółtą kartką ukarany Demichelis

• Ronaldo wrzucił piłkę w pole karne, ale ofiarna interwencja obrońcy Malagi zażegnuje niebezpieczeństwo

• Khedira chyba nabawił się jakiejś kontuzji podczas tej akcji po jest teraz opatrywany poza boiskiem

• Ronaldo zagrał piętą piłkę do Khediry, który wpadł w pole karne, oddał strzał i tylko znakomita interwencja Caballero ratuje gospodarzy przed utratą bramki!